Jak očkování ovlivňuje kardiovaskulární systém?
Jak očkování ovlivňuje kardiovaskulární systém?

Jak očkování ovlivňuje kardiovaskulární systém?

Jak očkování ovlivňuje kardiovaskulární systém?

Očkování je citlivým tématem, a ve společnosti na něj najdeme různorodé názory. Někteří ho zastávají, jiní jsou výhradně proti. Faktem zůstává, že očkování výrazně ovlivňuje náš organismus. Každý jedinec to na základě věku, zdravotního stavu a jiných faktorů může pociťovat rozdílně.

Obsah

Jak fungují vakcíny?

Pokud je náš organismus napaden škodlivým virem, imunitní systém jej dokáže na základě specifického spike proteinu doslova vycítit a okamžitě začít tvořit protilátky. Je to typická a přirozená reakce imunitního systému. Podobným způsobem fungují i vakcíny.

Pokud se lidské tělo setká s virem poprvé, musí se „naučit,“ jak se proti němu bránit. Úkolem vakcín je spustit v těle „umělou“ tvorbu spike proteinů, aby se vůči nim začalo bránit a připravilo se na možný útok viru v budoucnosti. Informace z vakcíny přechází do svalových buněk (v blízkosti místa vpichu vakcíny) a svalové buňky začnou postupně vytvářet kopie spike proteinu.

Studie upozorňují na rizika

Studie však ukazují, že spike proteiny mohou být v některých případech skutečnou hrozbou, především pokud se začnou tvořit ve velkém množství. Po vakcinaci se v těle nacházejí ještě několik týdnů až měsíců. Mohou vyvolat silný nekontrolovaný zánět a způsobit poškození orgánů, jako jsou srdce, mozek nebo cévy.

Jak vrátit zdraví organismu díky enzymu

Organismus poškozený očkováním je možné dostat opět do formy pomocí enzymu, který se již více než 2000 let využívá v tradiční japonské medicíně

a zároveň má příznivý vliv na čištění cév od fibrinu.

Pokud vás zajímá téma očkování, situace spojené s pandemií SARS-CoV-2 a její vliv na kardiovaskulární systém, přečtěte si náš ebook. Stačí, když do formuláře zadáte svůj e-mail a obdržíte příručku plnou užitečných tipů a informací.

ZÁZRAČNÝ ENZÝM NA COVIDOM POSTIHNUTÝ KARDIOVASKULÁRNY SYSTÉM

Zadajte svoj e-mail a obdržíte príručku plnú užitočných tipov a informácií. 

ZÁZRAČNÝ ENZÝM NA COVIDOM POSTIHNUTÝ KARDIOVASKULÁRNY SYSTÉM
ebook_gift_unknown_error
ebook_gift_thank_you