Jak Štefan Karak skončil na bedně
Jak Štefan Karak skončil na bedně

Jak Štefan Karak skončil na bedně

Jak Štefan Karak skončil na bedně

Koncem dubna jsem běžel tradiční jarní test Kamzík-Baba-Kamzík a umístil jsem se "na bedně". Na 1.května jsem běžel závod "Běh na Rokoš", kde bylo umístění stejné. I Kompava měla na stupni váťazov své místo.

Musím zdůraznit, že i na mých výsledcích mají zásluhu Vaše Komapva výrobky. Na pití během závodu používám Energofit, těsně před startem obsah jedné tuby K4 power gelu a během delšího závodu každých 20km další tuby K4 power gelu. Po náročném závodu, ale i po tréninku, pár tabletek Amino BCAA forte na rychlejší regeneraci. Podobně i 2 odměrky Gainer koktejlu.

 

V dalším období mě čeká náročná příprava.
Iv tomto roce se mi jako prvnímu a zatím jedinému Čechovi podařilo kvalifikovat se na jeden z naprestížnejších světových ultra běhů "Leadville 100mil." v Coloradu v USA, který se poběží 20. srpna 2016. Ještě chci před odletem absolvovat 2 testovací závody. 4. června "Krížna křížem krážem", což je 25km / 1200m rychlý běh ve Velké Fatře a 25. června v italské Cortině d'Ampezzo jeden z pěti závodů evropského Trail Tour s názvem "Lavaredo Trail", což je 119km / 5850m v italských Dolomitech nedaleko "Tre Cime di Lavaredo". Pak už jen doladění na domácích kopcích.

Za pomoc velmi pěkně děkuji a přeji příjemné květnové dny Vám i paní Komorechovej a celému kolektivu Kompava.

I díky Kompava výrobkům dosahovat dané výsledky.

 

Štefan Karak

13. května 2016