Jak zpevnit tělo do léta?
Jak zpevnit tělo do léta?

Jak zpevnit tělo do léta?

Jak zpevnit tělo do léta?

Po dlouhé zimě, která neměla konce, konečně vyšly první paprsky slunce. Náš organismus, který byl zatížen nejen těžkým jídlem, stresem, toxiny, ale i úbytkem vitamínů reaguje nyní velmi citlivě. Bolesti hlavy, nafouklé břicho, alergie, zácpa i průjem jsou varovné signály, kterými tělo poukazuje, že mu něco chybí.

Na trhu se objevuje nekonečně mnoho zaručených a účinných produktů na detox i redukci hmotnosti. Při výběru je třeba být opatrný a vybírat si výrobky osvědčené kvality, které zaručují i požadovaný účinek.

Také pár kilo navíc je pro naše tělo neestetické, ale i zdravotně závažné, nemluvě o obezitě. Nárůst tukové hmoty je nebezpečný i pro rozvoj různých civilizačních onemocnění (jde hlavně o onemocnění kardiovaskulárního systému). Tzv.. „ spížní diety„, které jsou zaměřeny vždy na jednostrannou nevyváženou stravu, ochuzují organismus o mikro a makro živiny. Při takových redukcích, odejde v prvních dnech diety z těla poměrně velká čas vody a úbytek na váze je ze svalové a ne tukové hmoty. Ke štěpení tuků, tzv.. ketóze nedojde, protože strava není nutričně vyvážená. Prvním krokem k úspěšné redukci hmotnosti je správná detoxikace.

Jen dobře pročištěn organismus, zbavený kyselého prostředí a toxinů zareaguje na redukci váhy účinnější a rychlejší. Proto si vyhraďte čas alespoň na vědomou detoxikaci organismu s osvědčenými produkty od společnosti Kompava. Při detoxikaci se očišťuje krev, játra, ledviny, celý močový a střevní systém, kůže, dýchací cesty.

YUCCA Schidigera nás vyčistí od všech toxických skládek uložených v trávicím i cévním systému. Díky saponinem působí Yucca ve střevech jako mýdlo, odstraňuje nahromaděné nánosy a postupně očišťuje stěny střev a cév.


Nezbytnou součástí detoxu je správný pitný režim. Ideální je čistá voda, do které si vložíme tabletku AcidoFitu, který nám pomůže nejen k pročištění, ale hlavně dodá tělu potřebné minerální látky. Indikačním papírkem si zároveň víme zkontrolovat pH. Neutralizuje se překyselený organismus, snižuje se riziko vzniku zánětlivých procesů a zvyšuje se vstřebávání živin.

Po detoxu můžeme začít s redukcí hmotnosti. Nadváha a obezita jsou stavy, kdy je v těle nahromaděné množství tuku, ať už vnějšího nebo vnitřního. Cílem nás, kterým záleží na zdravém vývoji současné a budoucí populace je ukázat a naučit se, jak se dá zdravě žít.

Uznávám, že dnešní rychlá doba vyžaduje vysoké pracovní nasazení jednak z finančních důvodů, ale také z důvodu budování kariéry a tedy je pohodlnější si koupit hotový výrobek - polotovar , který nás nasytí. Třeba si však umět vybrat, co dodáme našemu tělu jako zdroj energie.

Netřeba zapomínat na důležitou věc: pokud nezměníte myšlení, nezměníte nic.

Hubnutí vlastně není o dietách, ale o přemýšlení… Přemýšleli jste někdy o jídle, které jste jedli? Nebo si jen naplníte žaludek, abyste neměli hlad a je Vám jedno, co sníte?

Pokud už opravdu nemáte čas na zdlouhavé vaření a přípravu jídel, sáhněte po naší novince. Je to jedinečná delikatesa na trhu, nutričně vyvážený protein ZEN WHEY ve třech příchutích as možností výběru ze dvou sladidel (aspartam nebo stévie ).

Mgr. Eva Deckárová