JEDINEČNÁ SVOJHO DRUHU - BELLY FYTO DETOX
JEDINEČNÁ SVOJHO DRUHU - BELLY FYTO DETOX

JEDINEČNÁ SVOJHO DRUHU - BELLY FYTO DETOX

JEDINEČNÁ SVOJHO DRUHU - BELLY FYTO DETOX

Obsah

Jak již z názvu vyplývá, jde o rostlinný produkt, jehož hlavní složkou je 100% přírodní kombinace rozpustné a nerozpustné vlákniny ze semen jitrocele. Dalším benefitem je jedinečná kombinace 10 rostlinných extraktů, vitamínů skupiny B, C a E a lněné mouky. Hlavním účinkem Belly Fyto Detox je, že přispívá ke zvýšení objemu stolice ak urychlení střevního tranzitu, což má za následek navození správné peristaltiky střev a snadnější vyprazdňování.

A to ještě není všechno...

Jedinečná kombinace rostlinných extraktů z Peppermintu, Aloe vera, Fenyklu, Lékořice a Rebarbory ​​přispívá k optimální střevní mikroflóře, zklidňuje sliznice trávicího traktu a střev, přispívá ke správnému trávení podporou vylučování trávicích šťáv.

Zlizotvorné vlastnosti Medvědice lékařské, Lékořice a Brestu červeného poskytují ochrannou bariéru pro vnitřní sliznice a mají tonizující efekt. Celkový účinek na organismus doplňují vitamíny skupiny B, které podporují metabolismus látek a přispívají ke správnému trávení a vstřebávání živin.

Pro vaši snazší přípravu jsme vám přibalili odměrku a malý mixér, který vám pomůže připravit hladkou konzistenci nápoje.

Pro spokojené bříško začněte den se sklenicí vlákniny Belly Fyto Detox.