NOVINKA: oblíbený bezlaktózový protein nyní v novém cenově výhodnějším balení

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

K2 Anti Age Day & Night

Produkt neobsahuje geneticky modifikované suroviny Produkt je vhodný pro diabetiky

Unikátní kombinace účinných látek v denní fázi pro podporu buněčné energie s cordycepsem, ženšenem a koenzymem Q10. Noční fáze pro podporu očisty buněk obsahuje sulforafan a extrakt z hroznových jadérek. Spolu přispívají k udržení energie, vitality, psychické výkonnosti a koncentrace.

K2 Anti Age Day & Night
Balení:
Cena:
1 260 Kč

Základní popis produktu

Jednotlivé složky K2 Antiage napomáhají tvorbě buněčné energie, zlepšují fyzický výkon, vitalitu a mladistvý vzhled. Pokud cítíte únavu a vyčerpanost navzdory dostatečnému spánku, doplní energii a získejte vitalitu pomocí produktu K2 Anti Age. Produkt je navržen tak, aby dosahoval maximální účinek a proto se skládá ze dvou fází - denní a noční

Denní fáze K2 Anti Age Day zlepšuje tvorbu buněčné energie v mitochondriích během dne, díky čemuž se zvyšuje celková vitalita, fyzický výkon a zlepšuje se sexuální zdraví, mentální bystrost a koncentrace. Stárnutím klesá počet a aktivita mitochondrií v buňkách. Mitochondrie jsou považovány za energetické jednotky buňky (elektrárny na výrobu energie). Během života se mitochondrie zanášejí usazováním toxických a škodlivých látek, čímž jim znemožňují fungovat na maximální výkon. Výsledkem je neustálá únava a vyčerpanost, pokles aktivity celého těla a mysli, jakož i postupné tracení pocitu mládí a svěžesti. A právě denní fáze přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, má pozitivní vliv na paměť a koncentraci a buňkám pokožky přináší mladistvý vzhled a dodává energii

Noční fáze K2 Anti Age Night zintenzivňuje proces buněčného čištění v noci, chrání buňky před oxidativním stresem a poškozením, což podněcuje ranní vstávání plné energie, vitality a mládí. V noci mezi 1:00 - 3:00 je podle biologických hodin nejaktivnější játra. Jelikož je játra spojena s detoxikací, nejsilnější proces očisty organismu je právě v noci, během spánku. Taková očista se odrazí na tom, jak se cítíte ráno po probuzení. Po správné regeneraci byste se měli ráno cítit svěže, zdravě, plní energie a vitálnější než předchozí den. Výsledky by měly pozitivně projevit i na vaší pleti

Zjednodušeně řečeno, noční část očistí mitochondrie a denní část jejich naplní energií. Proto doporučujeme užívat jednotlivé části spolu, protože se vzájemně doplňují. 

K2 ANTI AGE obsahuje: 

Denní fáze K2 Anti Age Day

 • Podhoubí housenky čínské (Cordyceps sinensis) - jde o exotickou hubu, která je součástí tradiční čínské medicíny staré několik tisíciletí. Cordyceps zvyšuje schopnost organismu přizpůsobit se nedostatku kyslíku, toxickým látkám či velkým fyzickým zátěžím. Rovněž zlepšuje okysličování všech buněk v těle čímž pozitivně ovlivňuje tvorbu energie v mitochondriích, pomáhá zlepšovat stavy únavy, zlepšuje paměť a má omlazující účinky.
 • Ženšen pravý (Panax ginseng) - jako adaptogen se k léčebným účelům používá již tisíciletí v Číně, Japonsku a v Koreji. Jde o nejsilnější posilující prostředek v asijské medicíně. Rostlina ženšen obsahuje účinné látky saponiny - ginsenosidy, které mají stabilizační vliv na lidskou fyziologii. Ženšen je jedním z nejlepších prostředků na ochranu před duševním stresem a stabilizuje hladinu kortizolu, což je hlavní stresový hormon. Rovněž zvyšuje fyzický a duševní výkon organismu, zlepšuje paměť, soustředěnost, prostorovou orientaci, schopnost učit se a zpomaluje stárnutí a opotřebení mozkových buněk.
 • Koenzým Q10 – jde o silný antioxidant, který chrání buňky před poškozením a oxidativním stresem. Zvyšuje produkci energie v buňkách srdce, svalů a mozku. Stárnutí bývá spojeno s poklesem koenzymu Q10 v mitochondriích (elektrárnách) buněk zejména od 30. roku života. Nedostatek koenzymu Q10 se v těle projevuje sníženou výkonností, horší tolerancí zátěže, sníženou aktivitou, únavou a schopností regenerace. 

Noční fáze K2 Anti Age Night

 • Extrakt z brokolice – hlavní účinnou složkou je sulforafan (sloučenina síry). Působí jako signalizační molekula, což znamená, že při vstupu do buněk zapne více než 200 genů, které mohly být vyřazeny z činnosti kvůli vysoké toxicitě buňky, špatné životosprávě, či vysokému věku. Jakmile se geny uvedou do své činnosti, začnou se produkovat detoxikační a antioxidační enzymy, které buňku zbaví toxinů a obnoví její činnost na maximum.
 • Extrakt z hroznových jadérek - hroznové jadérka obsahují biologicky aktivní polyfenoly, které chrání buňky před oxidativním poškozením a proto se používají jako podpůrný prostředek při poruchách imunity, alergiích a kardiovaskulárních poruchách.

Pro koho je produkt určen

 • Pro udržení psychické výkonnosti, vitality a přirozené obranyschopnosti organismu
 • Během stresujících období, těžké fyzické i mentální vypětosti
 • Při prvních příznacích vrásek způsobených stresem, volnými radikály a víkem
 • Po dosažení 30. roku života (po tomto věku se stárnutí vícenásobně zrychluje)
 • Při nedostatku energie, bystrosti a koncentrace, úbytku vitality
 • Pro udržení sexuálního zdraví
 • Na aktivní vychytávání volných radikálů vznikajících při kouření
 • Pokud cítíte nedostatek energie, neustálou únavu a vyčerpanost

Doporučené dávkování

 • Denní fáze - 4 kapsle ráno nalačno zapít dostatečným množstvím vody
 • Noční fáze - 2 kapsle večer před spaním zapít dostatečným množstvím vody

Použití

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Nutriční hodnoty

 
DAY - denní složka:
100 g4 kapsle/1640 mg*%RVH na dávku
Energetická hodnota1724 kJ/407,5 kcal28,27 KJ/6,7 kcal0,3
Bílkoviny3,6 g0,06 g0,1
Sacharidy83,41 g1,37 g0,5
Tuky6,61 g0,1 g0,1
Aktivní látky:
Cordyceps sinensis extrakt60,98 g1000 mg-
Panax ginseng  extrakt34,52 g 566 mg-
Koenzym Q103,05 g50 mg-
 
NIGHT - noční složka:
100 g2 kapsle/900 mg*%RVH na dávku
Energetická hodnota1537 kJ/361,7 kcal13,83 KJ/3,25 kcal0,16
Bílkoviny10,54 g0,09 g0,18
Sacharidy79,15 g0,7 g0,27
Tuky0,33 g0 g0
Aktivní látky:
Extrakt z brokolice76,22 g686 mg-
Extrakt z hroznů22,22 g200 mg-

* RVH% - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

- RVH není stanovena

Day: Extrakt z houby housenky čínské (Cordyceps sinensis), extrakt z kořene ženšenu pravého (Panax ginseng), koenzym Q10, stearan hořečnatý, rostlinná kapsle (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

Night: Extrakt z brokolice (Brassica oleracea italica), extrakt z hroznových semínek (Vitis vinifera L.), stearan hořečnatý, kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza, barvivo: oxid titaničitý).

UPOZORNĚNÍ

Výrobek není vhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě od 10 ° C do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření obal pečlivě zavírejte.

 • Cordyceps sinensis

  1000 mg
 • Koenzym Q10

  50 mg
 • Extrakt z brokolice

  686 mg
 • Extrakt z hroznů

  200 mg
K2 Anti Age Day & Night

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  28 x
 • 4 hvězdičky
  6 x
 • 3 hvězdičky
  3 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Samozřejmě, produkt K2 Antiage je vhodný i pro muže. Kromě toho, že eliminuje chronickou únavu, podporuje vitalitu, tak zvyšuje sexuální energii, touhu a zlepšuje prokrvení.

Ne neobsahuje vitamin K2.

Ano, je třeba užívat denní i noční fázi produktu K2 Antiage. K2 Antiage funguje na buněčné úrovni. Obsahuje dvě dózy: černou a bílou a každá dóza obsahuje úplně jiné účinné látky. Černá dóza a její účinné látky jsou zaměřeny na detoxikaci a pročištění buněk, buňky zároveň chrání před oxidativním stresem a poškozením. Vy se tak vzbudíte svěží, vitální a plní energie. Účinné látky z bílé dózy následně dodají pročištěním buňkám energii, zvýší jejich výkon a vy budete v průběhu dne maximálně koncentrovaný, nebudete pociťovat únavu a pokles vitality.

Je důležité dát si po přibližně třech měsících užívání pauzu, aby si organismus nezvykl na přísun stimulačních látek. Buňky budete mít pročištěné od všech nánosů a každé ráno se budete cítit svěže, zdravě, vitálnější a plný energie.

Určitě ano. K2 Antiage obsahuje kvalitní přírodní složky, které zlepšují tvorbu buněčné energie v mitochondriích (energetických centrech buňky), na základě toho se zvýší tělesná vitalita, fyzický výkon, mentální bystrost a koncentrace. Pocítíte nával energie a budete maximálně soustředěný.