Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

K2 Anti Age Day & Night

Doplněk stravy Produkt neobsahuje geneticky modifikované suroviny Produkt je vhodný pro diabetiky

Unikátní kombinace účinných látek v denní fázi pro podporu buněčné energie s cordycepsem, ženšenem a koenzymem Q10. Noční fáze pro podporu očisty buněk obsahuje sulforafan a extrakt z hroznových jadérek. Spolu přispívají k udržení energie, vitality, psychické výkonnosti a koncentrace.

K2 Anti Age Day & Night
Balení:
Cena:
1 260 Kč

Základní popis produktu

Jednotlivé složky K2 Antiage napomáhají tvorbě buněčné energie, zlepšují fyzický výkon, vitalitu a mladistvý vzhled. Pokud cítíte únavu a vyčerpanost navzdory dostatečnému spánku, doplňte energii a získejte vitalitu pomocí produktu K2 Anti Age. Produkt je navržen tak, aby dosahoval maximální účinek a proto se skládá ze dvou fází - denní a noční

Denní fáze K2 Anti Age Day zlepšuje tvorbu buněčné energie v mitochondriích během dne, díky čemuž se zvyšuje celková vitalita, fyzický výkon a zlepšuje se sexuální zdraví, mentální bystrost a koncentrace. Stárnutím klesá počet a aktivita mitochondrií v buňkách. Mitochondrie jsou považovány za energetické jednotky buňky (elektrárny na výrobu energie). Během života se mitochondrie zanášejí usazováním toxických a škodlivých látek, čímž jim znemožňují fungovat na maximální výkon. Výsledkem je neustálá únava a vyčerpanost, pokles aktivity celého těla a mysli, jakož i postupná ztráta  pocitu mládí a svěžesti. A právě denní fáze přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, má pozitivní vliv na paměť a koncentraci a buňkám pokožky přináší mladistvý vzhled a dodává energii

Noční fáze K2 Anti Age Night zintenzivňuje proces buněčného čištění v noci, chrání buňky před oxidativním stresem a poškozením, což podněcuje ranní vstávání plné energie, vitality a mládí. V noci mezi 1:00 - 3:00 jsou podle biologických hodin nejaktivnější játra. Jelikož jsou játra spojena s detoxikací, nejsilnější proces očisty organismu probíhá právě v noci, během spánku. Taková očista se odrazí na tom, jak se cítíte ráno po probuzení. Po správné regeneraci byste se měli ráno cítit svěže, zdravě, plni energie a vitálnější než předchozí den. Výsledky by se měly pozitivně projevit i na vaší pleti

Zjednodušeně řečeno, noční část očistí mitochondrie a denní část jejich naplní energií. Proto doporučujeme užívat jednotlivé části spolu, protože se vzájemně doplňují. 

K2 ANTI AGE obsahuje: 

Denní fáze K2 Anti Age Day

 • Podhoubí housenky čínské (Cordyceps sinensis) - jde o exotickou hubu, která je součástí tradiční čínské medicíny staré několik tisíc let. Cordyceps zvyšuje schopnost organismu přizpůsobit se nedostatku kyslíku, toxickým látkám či velkým fyzickým zátěžím. Rovněž zlepšuje okysličování všech buněk v těle, čímž pozitivně ovlivňuje tvorbu energie v mitochondriích, pomáhá snižovat pocit únavy, zlepšuje paměť a má omlazující účinky.
 • Ženšen pravý (Panax ginseng) - jako adaptogen se k léčebným účelům používá již tisíciletí v Číně, Japonsku a v Koreji. Jde o nejsilnější posilující prostředek v asijské medicíně. Rostlina ženšen obsahuje účinné látky saponiny - ginsenosidy, které mají stabilizační vliv na lidskou fyziologii. Ženšen je jedním z nejlepších prostředků na ochranu před duševním stresem a stabilizuje hladinu kortizolu, což je hlavní stresový hormon. Rovněž zvyšuje fyzický a duševní výkon organismu, zlepšuje paměť, soustředěnost, prostorovou orientaci, schopnost učit se a zpomaluje stárnutí a opotřebení mozkových buněk.
 • Koenzým Q10 – jde o silný antioxidant, který chrání buňky před poškozením a oxidativním stresem. Zvyšuje produkci energie v buňkách srdce, svalů a mozku. Stárnutí bývá spojeno s poklesem koenzymu Q10 v mitochondriích (elektrárnách) buněk zejména od 30. roku života. Nedostatek koenzymu Q10 se v těle projevuje sníženou výkonností, horší tolerancí zátěže, sníženou aktivitou, únavou a schopností regenerace. 

Noční fáze K2 Anti Age Night

 • Extrakt z brokolice – hlavní účinnou složkou je sulforafan (sloučenina síry). Působí jako signalizační molekula, což znamená, že při vstupu do buněk zapne více než 200 genů, které mohly být vyřazeny z činnosti kvůli vysoké toxicitě buňky, špatné životosprávě, či vysokému věku. Jakmile se geny uvedou do své činnosti, začnou se produkovat detoxikační a antioxidační enzymy, které buňku zbaví toxinů a obnoví její činnost na maximum.
 • Extrakt z hroznových jadérek - hroznová jadérka obsahují biologicky aktivní polyfenoly, které chrání buňky před oxidativním poškozením a proto se používají jako podpůrný prostředek při poruchách imunity, alergiích a kardiovaskulárních poruchách.

Pro koho je produkt určen

 • Pro udržení psychické výkonnosti, vitality a přirozené obranyschopnosti organismu
 • Během stresujících období, , při těžké fyzické i mentální námaze
 • Při prvních příznacích vrásek způsobených stresem, volnými radikály a věkem
 • Po dosažení 30. roku života (po tomto věku se stárnutí vícenásobně zrychluje)
 • Při nedostatku energie, koncentrace a úbytku vitality
 • Pro udržení sexuálního zdraví
 • Na aktivní vychytávání volných radikálů vznikajících při kouření
 • Pokud cítíte nedostatek energie, neustálou únavu a vyčerpanost

Doporučené dávkování

 • Denní fáze - 4 kapsle ráno nalačno zapít dostatečným množstvím vody
 • Noční fáze - 2 kapsle večer před spaním zapít dostatečným množstvím vody

Použití

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Nutriční hodnoty

 
DAY - denní složka:
100 g4 kapsle/1640 mg*%RVH na dávku
Energetická hodnota1724 kJ/407,5 kcal28,27 KJ/6,7 kcal0,3
Bílkoviny3,6 g0,06 g0,1
Sacharidy83,41 g1,37 g0,5
Tuky6,61 g0,1 g0,1
Aktivní látky:
Cordyceps sinensis extrakt60,98 g1000 mg-
Panax ginseng  extrakt34,52 g 566 mg-
Koenzym Q103,05 g50 mg-
 
NIGHT - noční složka:
100 g2 kapsle/900 mg*%RVH na dávku
Energetická hodnota1537 kJ/361,7 kcal13,83 KJ/3,25 kcal0,16
Bílkoviny10,54 g0,09 g0,18
Sacharidy79,15 g0,7 g0,27
Tuky0,33 g0 g0
Aktivní látky:
Extrakt z brokolice76,22 g686 mg-
Extrakt z hroznů22,22 g200 mg-

* RVH% - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

- RVH není stanovena

Day: Extrakt z houby housenky čínské (Cordyceps sinensis), extrakt z kořene ženšenu pravého (Panax ginseng), koenzym Q10, stearan hořečnatý, rostlinná kapsle (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

Night: Extrakt z brokolice (Brassica oleracea italica), extrakt z hroznových semínek (Vitis vinifera L.), stearan hořečnatý, kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza).

UPOZORNĚNÍ

Výrobek není vhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě od 10 ° C do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření obal pečlivě zavírejte.

 • Cordyceps sinensis

  1000 mg
 • Koenzym Q10

  50 mg
 • Extrakt z brokolice

  686 mg
 • Extrakt z hroznů

  200 mg
K2 Anti Age Day & Night

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  30 x
 • 4 hvězdičky
  6 x
 • 3 hvězdičky
  3 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Samozřejmě, produkt K2 Antiage je vhodný i pro muže. Kromě toho, že eliminuje chronickou únavu, podporuje vitalitu, tak zvyšuje sexuální energii, touhu a zlepšuje prokrvení.

Ne neobsahuje vitamin K2.

Ano, je třeba užívat denní i noční fázi produktu K2 Antiage. K2 Antiage funguje na buněčné úrovni. Obsahuje dvě dózy: černou a bílou a každá dóza obsahuje úplně jiné účinné látky. Černá dóza a její účinné látky jsou zaměřeny na detoxikaci a pročištění buněk, buňky zároveň chrání před oxidativním stresem a poškozením. Vy se tak vzbudíte svěží, vitální a plní energie. Účinné látky z bílé dózy následně dodají pročištěním buňkám energii, zvýší jejich výkon a vy budete v průběhu dne maximálně koncentrovaný, nebudete pociťovat únavu a pokles vitality.

Je důležité dát si po přibližně třech měsících užívání pauzu, aby si organismus nezvykl na přísun stimulačních látek. Buňky budete mít pročištěné od všech nánosů a každé ráno se budete cítit svěže, zdravě, vitálnější a plný energie.

Určitě ano. K2 Antiage obsahuje kvalitní přírodní složky, které zlepšují tvorbu buněčné energie v mitochondriích (energetických centrech buňky), na základě toho se zvýší tělesná vitalita, fyzický výkon, mentální bystrost a koncentrace. Pocítíte nával energie a budete maximálně soustředěný.