Získejte nyní balení Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balení. Více na...

Kompava Argino drink a jeho účinky na cévní systém
Kompava Argino drink a jeho účinky na cévní systém

Kompava Argino drink a jeho účinky na cévní systém

Kompava Argino drink a jeho účinky na cévní systém

Směs aminokyselin KOMPAVA Argin drink s vysokou nutriční hodnotou určený pro zvýšení fyzického výkonu, nárůstu síly, nárůstu objemu svalstva a prodloužení výkonu. Svým jedinečným složením podporuje dokonalou výživu a regeneraci svalů. představuje směs nejdůležitějších aminokyselin: L-arginin AKG, L-ornitin, L-citrulin-malát, L-glutamin, L-lysin a vitamínů skupiny B, které zabezpečují zvýšení fyzického výkonu, oddálení únavy, přísun živin pro svaly a odbourávání tělesného tuku.

Predtréningovka Argin drink má široké spektrum pozitivních účinků. Jedním z hlavních je příznivý vliv na cévy a srdečně-cévní systém, který rozvádí krev po lidském těle, dodává tkáním kyslík a živiny a zároveň odstraňuje odpadní látky pryč z organismu.

Významnou roli v oblasti srdečně-cévního systému hraje L-arginin, který chrání srdce, cévy, tepny a vrací jim pružnost. L-arginin rozšiřuje cévy vytvářením oxidu dusnatého NO, který má v organismu široké spektrum působení. Ovlivňuje významné reakce buněk a mnohé fyziologické účinky. Takto vytvořený NO způsobuje relaxaci hladké svaloviny cév, čímž následně dochází k jejich rozšíření (pump efekt). Zlepší se průtok krve, čímž se zároveň zlepšuje zásobování každé buňky kyslíkem a snižuje krevní tlak. Uvolňováním a rozšiřováním cévy se dodává více kyslíku pro svalstvo. Tím svaly nabývají na objemu, jsou více "napumpované", s větší silou a schopností rychlejší regenerace. Rychlejším průtokem krve svalovou hmotou, zlepšením transportu živin do buněk a odvod metabolických zplodin (vyplavuje se kyselina mléčná) se zároveň urychluje celková regenerace organismu. Nelze neopomenout ani pozitivní vliv Argin drinku na mužskou potenci, která vzniká slabým prokrvováním mužského pohlavního orgánu a zúžením cév.

Ing. Eva Švančariková