Kompava - redizajnované portfolio sportovní výživy
Kompava - redizajnované portfolio sportovní výživy

Kompava - redizajnované portfolio sportovní výživy

Kompava - redizajnované portfolio sportovní výživy

K redesignu a grafickému sjednocení obalů sportovních výživových doplňků jsme přistoupili poprvé v rámci naší již 16-leté historie. Proteinové koktejly, energetické a iontové nápoje, instantní aminokyseliny, před tréninkové stimulanty či kloubní výživa této značky tak získávají už na první pohled jednotný rukopis.

"Jedním z hlavních cílů nového grafického konceptu bylo zpřehlednit využití výživových doplňků pro sportovce běžným lidem, kteří žijí aktivním životem. Doba a očekávání spotřebitelů se rychle vyvíjejí, zahraniční konkurence přibývá a my chceme našim zákazníkům ještě lépe ukázat, že slovenská značka Kompava je zárukou neměnící se kvality. Už etiketou jim chceme rychleji a přehlednější řict, jak mohou z jejich nitra profitovat."
Želmíra Komorechová
ředitelka a zakladatelka společnosti Kompava.

Tři kategorie a nové barvy

My ve společnosti Kompava jsme naši sportovní linii vizuálně rozdělili do tří kategorii produktů. Ty vystihují jednoduché slovní výzvy, na které sportovci poslouchají.

V rámci kategorie Makaj! jsou umístěny produkty, které mají sloužit při přípravě na sportovní výkon, nabudí tělo energií a zajistí mu všechny potřebné látky. Kategorii Vydrž! tvoří produkty, které zajistí během sportovního výkonu "dobití baterek". Produkty z třetí kategorie Obnov! se postarají o správnou obnovu organismu namáhaného jakýmkoli fyzickým výkonem. Poznávacím znamením nových etiket je také práce s barevným spektrem, přičemž každý produkt reprezentuje jiný, výrazný barevný odstín.

I pro obchodní partnery

Naše výrobky nabízíme nejen v rámci vlastního e-shopu, ale i prostřednictvím sítě obchodních partnerů. Jde primárně o provozovatelů prodejen a e-shopů se sportovní výživou nebo bio potravinami, fitness centra, lékárny, jakož i individuálních výživových poradců a osobních trenérů. Novinkou je v této souvislosti i získání nového silného partnera v roce 2018 na celoslovenskou distribuci vybraných výživových doplňků, společnost dm-drogerie markt.

"Našim obchodním partnerům nabízíme nejen širokou škálu produktů zahrnujících všechny výživové suplementy, ale rovněž poradenství od odborníků na výživu, sport, posilování, hubnutí a v neposlední řadě i marketingovou podporu. Pro partnery máme připraveny také bezplatné vzorky na vyzkoušení našich výrobků. Po dohodě s partnerem víme zorganizovat ochutnávku výrobků, případně speciální měření pro zákazníky, "


Ž. Komorechová.