"převlékáme" produkty  nový dizajn nové etikety

MSM bylo pro mě správnou volbou
MSM bylo pro mě správnou volbou

MSM bylo pro mě správnou volbou

MSM bylo pro mě správnou volbou Zátěžové situace vyvolává téměř každá událost, se kterou se setkáváme v našem běžném životě, přičemž organismus každého z nás se s nimi vyrovnává zvláštním způsobem. V posledním období v mém životě nastaly několik změny. Úspěšně jsem ukončila studium na univerzitě a získala jsem vytouženou práci, v důsledku čehož jsem musela změnit i místo bydliště. Nový příval informací, nové a příliš rychle se měnící podněty vyvolaly v mém organismu určité změny, přestože jsem je nejprve nevnímala a domnívala jsem se, že jejich zvládám bezproblémově. Poměrně hektické období se však u mě projevilo zhoršeným stavem pleti a trávení.

Zátěžové situace vyvolává téměř každá událost, se kterou se setkáváme v našem běžném životě, přičemž organismus každého z nás se s nimi vyrovnává zvláštním způsobem. V posledním období v mém životě nastaly několik změny. Úspěšně jsem ukončila studium na univerzitě a získala jsem vytouženou práci, v důsledku čehož jsem musela změnit i místo bydliště. Nový příval informací, nové a příliš rychle se měnící podněty vyvolaly v mém organismu určité změny, přestože jsem je nejprve nevnímala a domnívala jsem se, že jejich zvládám bezproblémově. Poměrně hektické období se však u mě projevilo zhoršeným stavem pleti a trávení.

Řešení těchto potíží jsem se snažila najít především ve změně prožívání těchto stresových situací, na které jsem se začala dívat s větším nadhledem, jakož i ve stravě, což do jisté míry pomohlo. Zároveň jsem se rozhodla sáhnout i po nějakém výživovém doplňku ze širokého portfolia produktů společnosti Kompava, která je pro mě špičkovým výrobcem výživových doplňků a zaručenou kvalitou.

Po krátkém zvážení jsem si vybrala produkt MSM (metylsulfonylmetán), obsahující organické síry, která má význam při detoxikaci organismu. V daném období se mi dostala do rukou i odborná kniha, kterou klidně mohu nazvat i příručkou, ve které jsem se dočetla mnohé zajímavé fakta o této chemické, ale přitom našemu tělu vlastní sloučenině. Další důvod, který spočíval při výběru tohoto produktu byl můj přetrvávající problém s bolestí kolenních kloubů, která sice nebyla výrazná, ale do jisté míry mě omezovala při provádění sportovní aktivity.


Po dvou týdnech intenzivní kúry mohu potvrdit, že užívání MSM bylo pro mě tou správnou volbou. Zpozorovala jsem na sobě nejen minimalizován výskyt akné, ale i redukované projevy zarudnutí a podráždění pleti, která je u mě většinou velmi citlivá a vysoce reaktivní. Kromě toho mě příjemně překvapil snížený výskyt mimických vrásek, a to zejména na čele a v okolí očí, a urychlení hojení ran, které u mě obvykle probíhá velmi pomalu. A co moje klouby? Nebudu tvrdit, že jsem zaznamenala 100% zlepšení, ale určité zmírnění jejich bolesti se určitě projevilo. Postřehla jsem i zmírnění svalových křečí po cvičení a v neposlední řadě zlepšení vyprazdňování střev a celkového pocitu nepohodlí v trávicím systému.


Touto recenzí ovšem opravdu nechci prohlašovat, že MSM je "hotový zázrak", ale na základě mých zkušeností s ním ho mohu jen doporučit i jiným. Rozhodně jde o produkt, který stojí za vyzkoušení a spolu s umírněným postojem k dané, na první pohled náročné životní situaci může napomoci zlepšit kvalitu Vašeho života.
 

Vaše stálá a spokojená zákaznice Lenka