NOVINKA: oblíbený bezlaktózový protein nyní v novém cenově výhodnějším balení

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

MSM, nazývaný také minerál krásy, obsahuje přirozenou formu síry, u které je garantována vysoká čistota. Pravidelné užívání zlepšuje kvalitu nehtů a vlasů, zjemňuje vrásky a také příznivě ovlivňuje zdraví kloubů. MSM je určeno i pro lidi s problematickou pletí.

MSM
Balení:
Cena:
435 Kč

Základní popis produktu

MSM (metylsulfonylmetan) nazývaný také přírodní minerál krásy se jako přirozená forma síry vyskytuje v přírodě. Obsahuje významný zdroj organické síry (34%), která se nachází v rostlinách, živočiších a po vápníku a fosforu je třetím nejčastěji se vyskytujícím prvkem v lidském těle. Bez určité hladiny MSM tělo nedokáže vytvářet nové zdravé buňky, proto je jeho dostatek velmi důležitý. MSM zlepšuje kvalitu nehtů a vlasů, které jsou složené z proteinu s vysokým obsahem síry - z keratinu. Výzkumy značky OptiMSM® zjistili, že už 1 gram MSM denně efektivně pomáhá v redukování viditelných znaků stárnoucí pleti již za méně než 4 týdny užívání. Uživatelé MSM také zaznamenali zjemnění hlubších vrásek a zlepšení pružnosti a pevnosti pokožky. V rámci tohoto výzkumu až 81% uživatelů MSM zaznamenalo hezčí, rozzářenou a hydratovanou pleť, 78% uživatelů pozorováno zlepšení struktury pleti a 63% zaznamenalo lepší elasticitu a pevnost pokožky.

MSM má také příznivý vliv na pojivové a chrupavkové tkáně, které obsahují proteiny s flexibilní sírovou vazbou. Podporuje tvorbu důležitých aminokyselin, včetně glutathionu, cysteinu a methioninu, které jsou důležité pro tvorbu kolagenu a správnou funkci kloubů. Může pomoci při hojení ran, uvolňování křečí, změkčování jizev či zmírňování bolestí a zánětů kloubů. MSM hraje důležitou roli při detoxikaci škodlivin, které se do organismu dostávají potravou, vdechováním škodlivin z ovzduší, či z tabákového kouře.

MSM se v malém množství vyskytuje všude kolem nás, protože je rozpustné ve vodě a v podobě deště se dostává do půdy a do vody. Avšak toto množství nepokryje potřebnou dávku, aby se projevily jeho příznivé účinky na organismus. Značka OptiMSM® je garancí kvality.

MSM OBSAHUJE:

 • 500 mg MSM (metylsulfonylmetán značky OptiMSM®) - zaručuje 99,99 % čistotu. Výrobek je netoxický, nealergický, maximálně vstřebatelný a využitelný organismem

Pro koho je produkt určen

 • Pro lidi s poruchami kloubního aparátu (doporučujeme užívat s kloubovou výživou Gelo-3 complex)
 • Pro lidi s problematickou pletí se sklonem k akné
 • Pro lidi s kožními a zažívacími potížemi (překyselení žaludku)
 • Pro lidi s histaminovou intolerancí
 • Pro lidi s různými typy alergií
 • Pro lidi s poruchami imunitního systému
 • Na podporu hubnutí
 • Pro vegany a vegetariány

Doporučené dávkování

 • Děti od 7 do 14 let: první 2 týdny 2 kapsle denně, následně pokračovat 1 kapsle denně
 • Mládež od 15 do 18 let a dospělí: 2 kapsle denně
 • Užívejte před nebo během jídla. Neužívejte před spaním.

Použití

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Nutriční hodnoty

množství v 1 kapsli
MSM (metylsulfonyl­metán)500 mg

Metylsulfonylmetan - OptiMSM ™, rostlinná kapsle (hypromelosa, uhličitan vápenatý).

UPOZORNĚNÍ

Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte mimo dosah malých dětí, v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25 ° C. Není vhodný pro děti do 7 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Rozhodnutí ÚVZSR BPOVO / 2772/2005 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

 • MSM

  500 mg
MSM

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  37 x
 • 4 hvězdičky
  10 x
 • 3 hvězdičky
  1 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Je velmi vhodné při alergiích, představuje přírodní antihistaminikum, zmírňuje až odstraňuje potravinové alergie resp. alergie ze životního prostředí.

MSM může s akné pomoci, protože obsahuje přírodní minerál s vysokým obsahem organické síry, která pomáhá detoxikovat organismus a odstraňuje akné.

MSM je zdroj organické síry, která podporuje tvorbu kolagenu, který je potřebný pro správné utváření chrupavčité a kostní tkáně a podporuje správnou funkci kloubů.

Tento produkt je netoxický, nealergický, maximálně vstřebatelný a využitelný organismem. Je možné užívat jej dlouhodobě.

Vhodná kombinace více detoxikačních produktů může zvýšit detoxikační účinek. V balení MSM naleznete balení Belly Fyto Detox na 3 denní detox kúru.