Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

MSM, nazývané také minerál krásy, je známo pro své protizánětlivé a analgetické vlastnosti. Pravidelné užívání příznivě ovlivňuje zdraví kloubů, zmírňuje alergické projevy, zlepšuje kvalitu nehtů a vlasů, zjemňuje vrásky. MSM je vhodné i pro lidi s aknózní pletí.

MSM
Balení:
Cena:
435 Kč

Základní popis produktu

MSM (metylsulfonylmetan) se jako přirozená forma síry vyskytuje v přírodě. Obsahuje významný zdroj organické síry (34%), která se nachází v rostlinách, živočiších a po vápníku a fosforu je třetím nejčastěji se vyskytujícím prvkem v lidském těle. Bez určité hladiny MSM tělo nedokáže vytvářet nové zdravé buňky, proto je jeho dostatek velmi důležitý. MSM se v malém množství vyskytuje všude kolem nás, protože je rozpustné ve vodě a v podobě deště se dostává do půdy a do vody. Avšak toto množství nepokryje potřebnou dávku, aby se projevily jeho příznivé účinky na organismus. MSM hraje důležitou roli při detoxikaci škodlivin, které se do organismu dostávají potravou, vdechováním škodlivin z ovzduší či z tabákového kouře.

Produkt MSM 500 mg MSM (metylsulfonylmetan značky OptiMSM® s garancí nejvyšší kvality) - zaručuje 99,99% čistotu. Výrobek je netoxický, nealergický, maximálně vstřebatelný a využitelný organismem.

Vliv MSM na lidský organismus

 • zlepšuje kvalitu nehtů a vlasů
  Vlasy a nehty jsou složeny z proteinu s vysokým obsahem síry – z keratinu. Výzkumy značky OptiMSM® zjistily, že již 1 gram MSM denně efektivně pomáhá v redukování viditelných znaků stárnoucí pleti již za méně než 4 týdny užívání. Uživatelé MSM také zaznamenali zjemnění hlubších vrásek a zlepšení pružnosti a pevnosti pokožky. V rámci tohoto výzkumu až 81 % uživatelů MSM zaznamenalo krásnější, rozzářenou a hydratovanou pleť, 78 % uživatelů pozorovalo zlepšení struktury pleti a 63 % zaznamenalo lepší elasticitu a pevnost pokožky.
 • příznivě ovlivňuje pohybový aparát
  MSM má příznivý vliv na pojivové a chrupavčité tkáně, které obsahují proteiny s flexibilní sírovou vazbou. Podporuje tvorbu důležitých aminokyselin, včetně glutathionu, cysteinu a methioninu, které jsou důležité pro tvorbu kolagenu a správnou funkci kloubů. Může pomoci při hojení ran, uvolňování křečí, změkčování jizev či zmírňování bolestí a zánětů kloubů. MSM může pomoci zmírnit bolest a zánět spojený s artritidou.
 • zmírňuje alergické projevy
  MSM může pomáhat při alergiích díky svým protizánětlivým vlastnostem. Při alergických reakcích imunitní systém často vyvolává zánětlivé procesy, které způsobují symptomy jako svědění, zarudnutí nebo otok. MSM může pomáhat snížit tuto zánětlivou odpověď tím, že působí jako přírodní antihistaminikum a zmírňuje reakce na alergeny. Kromě toho, MSM může také posílit buněčné stěny a zlepšit propustnost buněčných membrán, což může pomoci zmírnit projevy alergií.
 • příznivě ovlivňuje aknózní pleť
  Díky protizánětlivým účinkům, může MSM pomoci zmírnit zánět v pórech kůže, který často způsobuje vznik akné. Zároveň může pomoci regulovat produkci kožního mazu. Nadměrná produkce kožního mazu může způsobit ucpávání pórů a tvorbu akné. Regulováním této produkce může MSM pomoci předcházet vzniku nových pupínků. MSM také může podporovat proces hojení kůže, což může pomoci zmírnit zarudnutí a jizvy způsobené akné.
 • podporuje imunitní systém
  MSM obsahuje síru, která je důležitá pro tvorbu glutathionu (jeden z nejsilnějších antioxidantů v těle). Glutathion pomáhá chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály a zlepšuje celkovou funkci imunitního systému.

Pro koho je produkt určen

MSM je vhodné pro diabetiky, celiatiky, vegany a děti od 8 let.

Jeho užívání se doporučuje lidem:

 • s poruchami kloubního aparátu (doporučujeme užívat s kloubovou výživou Gelo-3 complex)
 • s problematickou pletí se sklonem k akné,
 • s kožními a zažívacími potížemi (překyselení žaludku),
 • s histaminovou intolerancí,
 • s různými typy alergií,
 • s poruchami imunitního systému,
 • na podporu hubnutí.

Doporučené dávkování

Užívejte před nebo během jídla. Neužívejte před spaním.

 • Děti od 7 do 14 let
  první 2 týdny 2 kapsle denně, následně pokračovat 1 kapsle denně
 • Mládež od 15 do 18 let a dospělí
  2 kapsle denně

Použití

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody. Zajistíte tak, že se kapsle dostane do žaludku, kde se může začít postupně rozkládat, a tak uvolňovat do těla potřebné látky.

Nezapomeňte dodržovat doporučené dávkování, které je uvedeno na obalu našeho produktu. Správné dávkování je klíčem k optimálním výsledkům. V případě, že máte jakékoliv dotazy ohledně správného užívání našich produktů nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Vaše zdraví je pro nás na prvním místě a jsme tady, abychom vám poskytli podporu a potřebné informace.

Nutriční hodnoty

množství v 1 kapsli
MSM (metylsulfonyl­metán)500 mg

Metylsulfonylmetan - OptiMSM ™, rostlinná kapsle (hypromelosa, uhličitan vápenatý).

UPOZORNĚNÍ

Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte mimo dosah malých dětí, v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25 ° C. Není vhodný pro děti do 7 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Rozhodnutí ÚVZSR BPOVO / 2772/2005 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

 • MSM

  500 mg
MSM

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  43 x
 • 4 hvězdičky
  10 x
 • 3 hvězdičky
  1 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Je velmi vhodné při alergiích, představuje přírodní antihistaminikum, zmírňuje až odstraňuje potravinové alergie resp. alergie ze životního prostředí.

MSM může s akné pomoci, protože obsahuje přírodní minerál s vysokým obsahem organické síry, která pomáhá detoxikovat organismus a odstraňuje akné.

MSM je zdroj organické síry, která podporuje tvorbu kolagenu, který je potřebný pro správné utváření chrupavčité a kostní tkáně a podporuje správnou funkci kloubů.

Tento produkt je netoxický, nealergický, maximálně vstřebatelný a využitelný organismem. Je možné užívat jej dlouhodobě.

Vhodná kombinace více detoxikačních produktů může zvýšit detoxikační účinek. V balení MSM naleznete balení Belly Fyto Detox na 3 denní detox kúru.