Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Nepříjemné virové onemocnění - Herpes
Nepříjemné virové onemocnění - Herpes

Nepříjemné virové onemocnění - Herpes

Nepříjemné virové onemocnění - Herpes

Ti, co trpí pravidelným estetickým problémem na rtech, ale i ti, co jsou na tom hůř a opar se jim vyhodí jinde na těle, budou vědět o čem tento článek je. Herpes simplex je známý virus a mnoho z nás ho už minimálně jednou svůj život muselo řešit. Ať už to byl opar na rtech, nebo u těch méně šťastných se opar objevil na břiše nebo jiných částech těla.

Obsah

Místo, kudy se virus tlačí ven oteče, zčervená, zpočátku cítit mravenčení, které se změní na neutuchající bolest. Vytvoří se puchýřky, které když prasknou, mokvají a když zaschnou, vytvoří se ošklivá strup. Tento proces netrvá pár hodin ani dnů - u někoho trvá vyléčení týden, u jiného i pár týdnů. Vše závisí na velikosti puchýře a od reakce imunitního systému.

Jak se dá oparu předejít nebo jak se ho rychle zbavit, pokud se již na těle objevil?

Herpes je virové onemocnění kůže. Místo prvního průniku do těla je většinou vždy stejné s tím, kde se herpes bude i nadále objevovat. Pokud ho nevidíte ve formě puchýřků, neznamená, že ho v těle nemáte. Není vidět, protože spí - přebývá v latentním stádiu a čeká na impuls. Impulsem na propuknutí může být několik podnětů - silné sluneční záření, mráz, silné fyzické i psychické vypětí, stres, strach a v neposlední případě oslabená imunita dávají volný průběh na rozmnožení viru a projevení se i navenek.

Zastavit tento virus během jeho největší síly je oslabeným imunitním systémem přímo nemožné. My v Kompava jsme na vlastní kůži vyzkoušeli jako L-lysin na opar funguje. L-lysin je esenciální aminokyselina (tělo si ji neumí samo vytvořit), jejíž organismus nemá nikdy dost, protože se ve velkém množství v těle spotřebovává.

L-lysin se podílí na vytváření a posilování imunitního systému, má velký význam jako stavební aminokyselina při tvorbě svalových vláken. Hraje důležitou roli při vstřebávání vápníku do kostí, chrání cévy před ukládáním nánosů a tvorbou aterosklerických plaků.

L-lysin se nachází se v parmezánu, rybách, hovězím a vepřovém mase, čočce, arašídech a fazolích. Největší množství L-lysinu se v potravinách nachází v tvrdých sýrech. Ale dejme si otázku, kolik gramů tvrdého sýra denně zkonzumujeme?

Na 100 g L-lysin [g]
parmezán 3,17
tuňák 2,21
vepřová svíčková 2,12
hovězí svíčková 2,02
čočka 1,89
arašídy 1,10
Kompava Micellar Casein 9,28
Kompava Zen Whey 9,52

S pomocí přípravku L-lyzín extra, který kromě L-lysinu obsahuje ještě extrakt z Echinacei a vitamin B6 na lepší vstřebávání a vyšší funkčnost přípravku, se zbavíme herpesu rychle a jednoduše. Při dávkování 5 kapslí 3-krát denně vás opar nebude trápit už po 2 - 3 dnech. Tento recept máme v Kompava na sobě vyzkoušený a doporučujeme ho.

Neztrácejte své sebevědomí a neciťte se nepohodlně jen proto, že máte puchýř na rtech. Vyzkoušejte náš recept a o 2 dny už můžete bez studu posílat polibky na dálku :)

Víte že:

  • Opar je důsledek duševního vypětí, stresu, agrese?
  • Opar způsobuje silné sluneční záření, horečka, menstruace ale i oslabený imunitní systém?
  • Virus herpes se přenáší slinami? Proto se během jeho přítomnosti na rtech Nelíbejte.
  • Už při prvním svědění na rtech si opar potřete šťávou z grepu a pocítíte úlevu.
  • K lokální léčbě je vhodná šťáva z cibule nebo z česneku?
  • V jedné dávce proteinu Micellar Casein nebo proteinu Zen Whey (30g) je tolik aminokyseliny L-lysinu jako v 8 kapslích přípravku L-lyzín extra ?
  • L-lysin je základní stavební aminokyselina, která zajišťuje vstřebávání ostatních aminokyselin do buněk?
  • L-lysin má důležitou roli při vstřebávání vápníku do kostí?
  • L-lysin ochraňuje vnitřní stranu cév před poškozením a následným ukládáním aterosklerotických plaků?