Nové Fit Soups zahřejí každého
Nové Fit Soups zahřejí každého

Nové Fit Soups zahřejí každého

Nové Fit Soups zahřejí každého

Znáte ten pocit, když vás ovládne hlad a vy nemyslíte na nic jiného, ​​pouze jako byste do sebe hodili něco rychlého, teplého, co vás zasytí? Pokud jste právě na tuto otázku odpověděli "ano", tak vám s radostí oznamujeme, že máme pro vás řešení v podobě zdravých, sytých polévek Fit Soups.

Obsah

Uvádíme na trh absolutní novinku, která potěší malého i velkého, staršího i mladšího ai sportovce či nesportovce. Znáte ten pocit, když vás ovládne hlad a vy nemyslíte na nic jiného, pouze jako byste do sebe hodili něco rychlého, teplého, co vás zasytí? Pokud jste právě na tuto otázku odpověděli "ano", tak vám s radostí oznamujeme, že máme pro vás řešení v podobě zdravých, sytých polévek Fit Soups.

Co jsou Fit Soups a proč jsou takové úžasné?

Fit Soups jsou instantní polévky, které obsahují výživově hodnotné složky a skutečně zasytí. Jsou dostupné ve třech příchutích a každá z příchutí má jiný účel. Tak už vás nebudu zbytečně natahovat a pojďme si je představit.


Hovězí polévka

Hovězí polévka s vysokým obsahem bílkovin. Jedna dávka obsahuje až 28 gramů bílkovin, což představuje přibližně jednu dávku vydělaného proteinového nápoje. Znáte tu nedělní pohodičku, kdy je z kuchyně cítit aroma typické hovězí polévky a vy se už nemůžete dočkat té úžasné chutě? Tak přesně tak chutná i naše hovězí polévka.

Polévka neobsahuje alergeny ani žádné konzervační látky. Součástí polévky jsou masové kuličky, které obsahují až 98% hovězího masa. Vzhledem k tomu, že polévka má vysoký obsah bílkovin je vhodná pro sportovce po tréninku namísto proteinu. Hlavní složkou polévky je hovězí kolagen jako protein, který perfektně doplní vaši péči o klouby. Najdete v ní kousky zeleniny a bylinek, bez kterých by hovězí polévka neměla tu správnou chuť.

Hokkaido polévka

Zdravá krémová polévka z pravého Hokkaida s příjemnou nasládlou chutí. Polévka má speciální složení bohaté na rozpustnou a nerozpustnou vlákninu, které podporuje lepší trávení a pomáhá eliminovat tráviace problémy. Jedna dávka polévky obsahuje 6,13 gramů vlákniny, což představuje až 25% z doporučené denní dávky.

Jednou z hlavních složek jsou MCT tuky, které jsou rychlým zdrojem energie, podporují spalování tuků. Polévka má čistě veganské složení a je tedy vhodná i pro vegetariány a vegany. Navíc neobsahuje alergeny ani žádné konzervační látky.

Náš tip: Do hokkaido polévky si můžete dát i lžíci smetany a dýňová semínka, či dýňový olej. Dodají polévce ten správný šmrnc.

Hrášková polévka

Proteinově-vlákninová polévka z mladého zeleného hrášku plná živin, které naše tělo potřebuje. Pokud milujete chuť hrášku věřte, že budete milovat i tuto polévku. Díky vyššímu obsahu bílkovin skutečně zasytí a díky obsahu vlákniny zaručí bezproblémové trávení.

Polévka má veganské složení. Má vyvážený aminokyselinový profil a také obsahuje MCT tuky, které představují okamžitý zdroj energie.

Náš tip: Do hráškové polévky přidejte křupavé krutony případně špekové chips a věřte, že vaše chuťové buňky budou v sedmém nebi. Polévku můžete dochutit i zakysanou smetanou, dýňovým olejem nebo dýňovými semínky.

Jak se naše Fit Soups připravují?

A tato informace vás potěší nejvíce. Snadnější přípravu si už ani nedokážete představit. Stačí když polévku vysypete do hrnku, zalijete 200 ml horké vody (přibližně 80 ° C) a pořádně rozmícháte, aby se prášek rozpustil a nevytvořily se hrudky. Při hovězí polévce doporučujeme nechat odstát polévku alespoň 5 minut, aby masové kuličky stihli změknout.

Chceš mat tip top postavičku? Dej si naši polívčičku.

Nevíte si vybrat příchuť?

Pokud si nejste jisti, kterou z polévek si vybrat, tak vám nabízíme i balení s mixem našich polévek. Jedno balení obsahuje vždy 6 kusů polévek a mix balení obsahuje dvě polévky z každé příchutě. Takto budete moci ochutnat každou příchuť a rozhodnout se, která se stane vaším favoritem. Navíc k balení polévek jsme pro vás připravili i smaltovaný hrnek, ve kterém si můžete polévku připravit.

Pro koho jsou Fit Soups určeny?

Fit Soups jsou vhodné skutečně pro každého a dokáží zasytit až na několik hodin. Polévku ocení lidé, kteří jsou zaneprázdněni a nemají čas zajít na normální oběd. Ocení ji i sportovci, kteří v rámci svého jídelníčku potřebují doplnit bílkoviny nebo vlákninu. Polévky jsou vhodné i na dovolené, lyžování či jiné pobyty, kdy si potřebujete rychle udělat vydatné a zdravé jídlo. Stačí vám pouze horká voda, hrnek, lžíce a naše polévka.

Už jsme Vám nadělali chutě? Jak se říká: "Lepší je jednou ochutnat než stokrát číst." Proto vám už teď přejeme dobrou chuť a věříme, že si naše Fit Soups zamilujete stejně jako my.