Olympijský rok Katky Berešovej s Kompavou!
Olympijský rok Katky Berešovej s Kompavou!

Olympijský rok Katky Berešovej s Kompavou!

Olympijský rok Katky Berešovej s Kompavou!

Jsem velmi vděčná, že právě v tomto důležitém olympijském roce jsem dostala možnost spolupracovat se společností KOMPAVA. Pro mě osobně, protože v oblasti doplňků výživy nejsem odborníkem, je velkým přínosem a výhodou možnost komunikace se společností, která mi vzhledem k mé potřeby a případné, ať už zdravotní problémy nebo jejich prevenci dokáže poradit.

I na základě této skutečnosti jsem začala užívat produkt Gelo-3 complex, který jsem kombinovala s Fit Artro Aktiv.

Ve sportu je podle mého názoru nejvíce viditelný samotný výsledek sportovce, ať už jde o sporty kolektivní nebo individuální. To, co danému výsledku předcházelo a proč byl vynikající nebo méně dobrý téměř nikoho nezajímá, ale právě to je pro nás samotné sportovce nejvíce důležité. V období přípravy je pro nás nezbytné být zdraví a mít možnost naplno trénovat a zodpovědně se připravovat v co možná nejideálnějších podmínkách. Ty se dají vytvořit nebo alespoň na nějaké fixní období (soustředění) nasimulovat. Ale zdraví nás může zklamat kdykoliv, a to si žádným způsobem nevytvoříme. Jediné, co můžeme udělat, je věnovat se prevenci a předcházení zdravotních problémů. Já sama jsem od začátku této sezony měla vážné zdravotní problémy týkající se zánětlivých onemocnění šlach. Je to problém, který se nevyřeší ze dne na den, i když příprava je již mnohokrát v plném proudu. Na základě doporučení společnosti jsem v době samotné léčby začala užívat produkt Gelo- 3 complex.

Gelo- 3 complex jsem užívala denně v průběhu posledního měsíce, přesně podle doporučeného dávkování. Je vhodné pít denní dávku mezi hlavními jídly, mně to nejvíce vyhovovalo mezi obědem a večeří. Produkt se užívá v podstatě podobně jako mnohé sportovní nápoje - ve formě prášku, který se pomocí šejkru rozmíchá ve stanoveném množství ve vodě. Co se týče chuti a stravitelnosti, produkt může být při prvním užití pro některé trochu zvláštní, mně to však nedělalo žádné problémy. Ani stravitelnost nebyla problematická. Gelo - 3 complex patří mezi produkty kloubní výživy, obsahuje hydrolyzát želatiny, glukosamin a chondroitin sulfát; které přispívají k výživě a ochraně buněk kloubního aparátu. Zároveň je obohacen o vitamin C, B6 a B12, které přispívají ke správné funkci imunitního systému. Vitamin C je nezbytný ke správné funkci kostí, chrupavek a pokožky. Spolu s tímto produktem jsem užívala i Fit Artro Aktiv.

Fit Artro Aktiv je výživový doplněk v tabletové formě určený na výživu, regeneraci a ochranu tkáně kloubního aparátu. Obsahuje 500mg glukosamin sulfátu, který příznivě působí na vazivovou tkáň. Funkci kloubů zlepšuje již po několika týdnech. Tablety Fit Artro Aktiv jsem užívala v množství 3 tablety denně - dávkování bylo klasické ráno, během oběda a večer. Se stravitelností jsem neměla žádné problémy, produkt jsem užívala během uplynulého měsíce.

Tato běžecká sezóna se pro mě ještě pouze pomalu začíná, období přípravy však trvá od začátku roku a i proto jsou tyto produkty během sportovních soustředění pro mě nedílnou součástí. I díky jejich užívání vím předcházet případným problémům a zraněním, které bohužel sportovce během kariéry provázejí a omezují ať už v přípravě nebo samotné sezóně. Jsem velmi ráda, že aktuálně se mé zdravotní problémy utišili a já mohu plnohodnotně trénovat a pomalu vstoupit do olympijské sezóny 2016.

Za to vše vděčím i pitnému režimu od společnosti KOMPAVA.

Katka Berešová