Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Podnikatelka Slovenska 2015 je majitelka firmy Kompava!
Podnikatelka Slovenska 2015 je majitelka firmy Kompava!

Podnikatelka Slovenska 2015 je majitelka firmy Kompava!

Podnikatelka Slovenska 2015 je majitelka firmy Kompava!

Obsah

Královnou našeho podnikání je šéfka výrobce výživových doplňků

"Je nesmírně příjemné vidět šťastných a zdravých lidí, kterým jste radou či doplňkem pomohli zorientovat se ve zdravé výživě. Každá projevená vděčnost vás žene vpřed a dodává pocit užitečnosti vaší práce."

To jsou slova čerstvé držitelky titulu Podnikatelka Slovenska Želmíry Komorechovej. Majitelka společnosti Kompava zvítězila v kategorii Vynikající podnikatelka a stala se i celkovou vítězkou ceny, kterou již 16. rok uděluje Slovak Business Agency a Hospodářské noviny jsou její mediálním partnerem.

Želmíra Komorechová vystudovala potravinářskou biochemii a již během rodičovských povinností aktivně pracovala s firmou, která vyráběla kojeneckou stravu. Zde poprvé nahlédla do problematiky zdravé výživy.

Následně pracovala v obchodní firmě, kde během deseti let sbírala informace, zkušenosti a kontakty, které později plně využila při vývoji výživových doplňků. Od roku 2002 vyvíjí společnost Kompava produkty pro sportovce, jejichž účelem je zajistit všechny funkční látky, které nejsou schopni přijmout běžnou stravou.

V roce 2007 byla sekce sportovních výživových doplňků rozšířena o sekci farma doplňků, které preventivně podporují zdraví nejen sportovce, ale každého člověka, který se o své zdraví zajímá a stará.

Produkty obsahují v maximální míře přírodní zdroje surovin a jsou vyvíjeny tak, aby neměly žádný vedlejší efekt a zároveň byly funkční. Když společnost před 14 lety vznikala, lidé se velmi nezajímali o zdraví. Doplňky výživy byly určeny zejména pro sportovce, případně ty, kteří si budovali "svalovou hmotu".

Dnes lidé pokročily obrovským skokem vpřed, chtějí žít zdravě. Cílem společnosti je preventivně lidi vést ke zdravému životnímu stylu, podporovat jejich snahy v udržení dobrého zdraví do pozdního věku, prevencí pomáhat eliminovat negativní dopady nesprávného životního stylu a zároveň pomáhat dosahovat skvělé sportovní výkony.

http://hnonline.sk/ekonomika/593242-kra-ovnou-nasho-biznisu-je-sefka-vyrobcu-vyzivovych-doplnkov