Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

ArgiNO drink

Doplněk stravy Produkt obsahuje vitaminy skupiny B, C, E, kyselinu listovou Produkt je vhodný pro vegany Neobsahuje žádnou látku ze seznamu zakázaných látek Světového antidopingového kodexu

Efektivní předtréninkový stimulant vás zaručeně nabudí před každým tréninkem. ArgiNO Drink s obsahem 5 aminokyselin zajišťuje dlouhodobý NO efekt (prokrvení svalstva) a až 8hodinový PUMP efekt. Během tréninku zvyšuje sílu, oddaluje únavu a dodává energii.

ArgiNO drink
Balení:
Příchuť:
Cena:
879 Kč

Základní popis produktu

Předtréninkové pumpy pomáhají zvýšit energii, výdrž a výkon během tréninku, a tak maximalizovat tréninkový výkon a dosáhnout lepších výsledků. Látky obsažené v ArgiNO Drink se podílejí na zvýšení svalového výkonu, zlepšení průtoku krve a zvýšení svalové výdrže. ArgiNO Drink obsahuje směs aminokyselin, které přispívají k odstranění únavy, zajišťují přísun živin, budují, rýsují a regenerují svalstvo. Směs aminokyselin efektivně působí na napumpování svalů. Aminokyseliny v ArgiNO Drink se navzájem vhodně doplňují aminokyselinovým profilem. Významnou složkou je L-arginin, který je prekurzorem oxidu dusnatého (NO), který reguluje rozšíření cév, čímž se zlepšuje průtok krve a zajišťuje přísun živin pro svaly. Tento účinek se využívá ve sportu k prokrvení svalstva. Citrulin a ornitin se v těle přeměňují na arginin, a tím zajišťují až 8hodinový PUMP efekt.

ArgiNO Drink neobsahuje kofein, proto je ideální předtréninkovkou pro ty, kteří trénují i ve večerních hodinách.

ArgiNO Drink obsahuje:

 • L-arginin AKG
  Zvyšuje tvorbu oxidu dusnatého, čímž rozšiřuje cévy a vytváří „pump efekt.“ Stimuluje tvorbu růstového hormonu, inzulínu a glukagonu, podílí se na vzniku a zvyšování hladiny kreatinu, zároveň podporuje imunitu a detoxikaci organismu.
 • L-glutamin
  Je hlavním zdrojem dusíku pro obnovu a růst svalů. Zajišťuje ochranu svalových bílkovin před potréninkovým katabolismem a podporuje regeneraci svalové tkáně. Podporuje zabudovávání aminokyselin do svalových bílkovin, čímž stimuluje růst nové svalové hmoty a podporuje zvyšování zásob svalového glykogenu.
 • L-citrulin malát
  Aminokyselina, která zlepšuje prokrvení tkání a svalů a větší přísun energie a kyslíku do svalů. Jeho účinek se pojí s jeho schopností zvyšovat produkci oxidu dusnatého (NO), který zlepšuje průtok krve a výměnu živin ve svalech, což napomáhá rychlejší regeneraci svalů a minimalizaci svalové únavy po tréninku. V těle se po určité době přeměňuje na L-arginin, který se následně v buňkách mění na NO, čímž se zajistí až 8hodinový PUMP efekt. Zvyšuje produkci energie (ATP) ve svalech o více než 35 %, a to efektivnějším využíváním kyslíku při zátěži i v klidu.
 • L-lysin
  Esenciální aminokyselina, která brzdí možný negativní vliv L-argininu na aktivování viru Herpes simplex. Přispívá ke správnému fungování imunitního systému a zlepšuje vstřebávání vápníku.
 • L-ornitin
  Prodlužuje PUMP efekt svojí postupnou přeměnou na NO, aktivuje produkci růstového hormonu a kreatinu. L-ornitin může zlepšit fyzický výkon a podpořit regeneraci svalů po tréninku.
 • Vitamíny skupiny B
  Jsou nezbytnou součástí při rozkladu, absorpci a využití potravy. Také se účastní přeměny bílkovin, sacharidů a tuků na energii. Tyto vitamíny mají také významný vliv na energetický metabolismus, nervový systém a tvorbu červených krvinek. Jelikož sportovní výkon je často spojen s náročnými fyziologickými požadavky na tělo, vitamíny skupiny B mohou mít pozitivní vliv na sportovní výkon.
 • Vitamíny C a E
  Chrání buňky před působením volných radikálů a oxidačním stresem, což může zvýšit energii a vytrvalost. Podporují regeneraci svalů a minimalizaci svalové únavy.

Pro koho je produkt určen

ArgiNO Drink je vhodný pro vegany, celiatiky a děti od 15 let.

Jeho užívání se doporučuje:

 • na navýšení síly svalstva a oddálení únavy,
 • v období rýsování, ale i během hubnutí,
 • na nárůst svalové hmoty, zefektivnění tréninku,
 • osobám, které se věnují kulturistice, funkčnímu tréninku, ale i vytrvalostním sportem,
 • vhodný před a během tréninku,
 • na snadnější dýchání a lepší prokrvení všech svalových partií (senioři).

Doporučené dávkování

Jedna dávka 11 g = 2 odměrky ArgiNO Drink.

 • 1 až 2 x denně
 • doporučuje se užívat ráno a minimálně 45 min. před sportovním výkonem

Příprava

11 g prášku (2 odměrky) rozmíchejte v 400 až 500 ml vody a následně vypijte.

Nezapomeňte dodržovat doporučené dávkování, které je uvedeno na obalu našeho produktu. Správné dávkování je klíčem k optimálním výsledkům. V případě, že máte jakékoli dotazy ohledně správného užívání našich produktů nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Vaše zdraví je pro nás na prvním místě a jsme tady, abychom vám poskytli podporu a potřebné informace.

Nutriční hodnoty

Jedna dávka: 11 g

100 g1 dávka (11 g)*%RVH na dávku
Energetická hodnota1075,17 kJ/253,05 kcal118,27 kJ/27,84 kcal1,4 %
Tuky0,07 g0,01 g0,01 %
z toho nasycené mastné kyseliny0 g0 g0 %
Sacharidy2,23 g0,24 g0,09 %
  z toho cukry0,55 g0,06 g0,07 %
Bílkoviny60,66 g6,67 g13,35 %
Sůl0,01 g0,001  g0,01 %

* RVH - referenční výživová hodnota
Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

L-glutamin, L-arginin AKG, L-citrulin malát, L-lysin, L-ornitin, kyselina citronová, citran sodný, fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý, vitamíny: C (kyselina L- askorbová), niacin (nikotinamid), E (D-α-tokoferol), kyselina pantotenová (D-pantotenát vápenatý), B6 ​​(pyridoxin hydrochlorid), B2 (riboflavin), B1 (thiamin hydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), biotin (D-biotin), B12 ( kyanokobalamin), citran draselný, sladidlo: sukralóza. Aroma: jablečná, limetková.

UPOZORNĚNÍ

Výrobek není vhodný pro osoby do 14 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. V rámci udržení kvality výrobků a vzhledem k tomu, že výrobek má vysokou hydroskopická vlastnost - nabírání vlhkosti z prostředí, je do Argin Drink přidány silikagelové kapsa na navázání vlhkosti. Sáček není škodlivé, nekonzumuje se.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV / 8775/2008 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

100 g1 dávka (11 g)*%RVH na dávku
Vitamin C30 mg3,3 mg4,10 %
Niacin9  mg0,9 mg5,60 %
Vitamin E5 mg0,55 mg4,60 %
Kyselina pantotenová3 mg0,33 mg5,50 %
Vitamin B61 mg0,1 mg7,10 %
Vitamin B20,8 mg0,08 mg5,70 %
Vitamin B10,7 mg0,07mg6,40 %
Kyselina listová0,1 mg0,01 mg5,00 %
Biotin0,07 mg0,007 mg14 %
Vitamin B120,5 μg0,05 μg2 %

* RVH - referenční výživová hodnota
Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

100 g1 dávka (11 g)
Glutamin31,8 g3,5 g
Arginin – α - ketoglutarát22,73 g2,5 g
Citrulín malát18,2 g2 g
Lyzin13,6 g1,5 g
Ornitín9 g1 g
 • KALORIE

  27,84 kcal
 • Glutamin

  3,5 g
 • Citrulín malát

  2 g
 • Vitamin C

  3,3 mg
ArgiNO drink

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  36 x
 • 4 hvězdičky
  6 x
 • 3 hvězdičky
  1 x
 • 2 hvězdičky
  1 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

ArgiNO Drink nemá takové stimulační účinky, aby narušoval spánek, takže se klidně může užívat i večer, svaly a tělo alespoň přes noc lépe zregenerují.

Povzdbudivý efekt ArgiNO Drink trvá až několik hodin, takže po kratších trénincích se jeho efekt využije i během následné doby regenerace. Zejména před intenzivním krátkým tréninkem je velmi vhodný.

ArgiNO Drink mírně upravuje vysoký krevní tlak tím, že rozšiřuje cévy a působí na ně NO efektem.

Na cyklistiku je ArgiNO Drink přímo ideální. Účinek trvá až 8 hodin, takže pokryje i dlouhé cyklistické tréninky. Zajistí lepší prokrvení svalů a rychlejší odvod metabolitů a kyseliny mléčné ze svalů. Důsledkem je pozdější nástup únavy a rychlejší regenerace po tréninku.