„Refresh“ tipy po probdělé silvestrovské noci
„Refresh“ tipy po probdělé silvestrovské noci

„Refresh“ tipy po probdělé silvestrovské noci

„Refresh“ tipy po probdělé silvestrovské noci

Pokud jste si na Silvestra pořádně připili na zdraví v Novém roce, na druhý den se asi velmi zdravě cítit nebudete. V hlavě vám hučí, v ústech máte poušť a žaludek vám plave na vodě? Opice jako vyšitá. Jak s takovými stavy po probdělé noci zatočit? My přece jen nějaké tipy pro vás máme.

Pokud jste si na Silvestra pořádně připili na zdraví v Novém roce, na druhý den se asi velmi zdravě cítit nebudete.

V hlavě vám hučí, v ústech máte poušť a žaludek vám plave na vodě? Opice jako vyšitá. Jak s takovými stavy po probdělé noci zatočit? My přece jen nějaké tipy pro vás máme.

Alkohol má za následek blokování účinku antidiuretického hormonu (ADH) - vazopresinu. Ten se produkuje v lidském mozku, působí v ledvinách a brání nadměrné ztrátě tekutin. Pití alkoholu ho vyřadí, což vede k dehydrataci a ztrátě elektrolytů.

Důležitá je proto postupná, pomalá hydratace a doplnění ztracených vitamínů a minerálů, které Vám přijatý alkohol z těla zatáhl.

První pomoc vám určitě podají:

1. Ztracené vitamíny a minerály Vám okamžitě doplní AcidoFit. Vše potřebné se skrývá v podobě rozpustné tablety. Hned po probuzení si vydělejte z něj nápoj a Váš organismus se Vám určitě poděkuje. Upraví vnitřní pH prostředí, zásobí Vás vitamíny a minerály a vy budete tak fungovat během dne na 100%.

2. Chcete-li se vyhnout nezvladatelným stavem po alkoholovém opojení určitě nezapomeňte na správné "zápitko". Stejně důležité, jak pravidelně doplňovat tekutiny, je dát tělu potřebné živiny. Za vyzkoušení určitě stojí hydratační nápoj HypoFit. Kromě toho, že Vás výborně hydratuje, doplní také chybějící vitamíny a minerály. Po prohýřené noci Vám bude v organismu chybět i cukr. Jeho hladina v těle bude nízká, protože během spánku játra přednostně metabolizuje zejména alkohol a buňky mají následně málo energie na správné fungování. Proto budete potřebovat cukr, který se vstřebá postupně, ale rychle zaúčinkuje. Iontový nápoj HypoFit bude tělu tuto chybějící energii postupně dávkovat v podobě glukózy a maltodextrinu.

Vy se tak ráno probudíte svěží a bez nepříjemných příznaků v případě, že to s alkoholem opravdu přeženete.