Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Stále se vám nedaří zhubnout? Zaručené tipy, jak to konečně dokázat
Stále se vám nedaří zhubnout? Zaručené tipy, jak to konečně dokázat

Stále se vám nedaří zhubnout? Zaručené tipy, jak to konečně dokázat

Stále se vám nedaří zhubnout? Zaručené tipy, jak to konečně dokázat

Hubnutí je pro některé stále velká věda, přitom v konečném důsledku nejde o nic složitého. V první řadě je třeba zapomenout na všechny nesmyslné diety a hladovky, které vám namísto zdravého hubnutí zajistí nepříjemný jojo efekt. Tak kde tedy tkví tajemství toho, jak rychle a efektivně zhubnout?

Obsah

Slovo rychle třeba ale pochopit. Určitě tím nemyslíme zhubnutí 10 kilogramů za 2 týdny a podobné nereálné cíle, které slibují mnohé diety. Namísto diet se raději zaměřte na zdravé stravování, které vám přinese vytoužený cíl. K tomu přidejte pohyb, dostatečný pitný režim a minimálně 7 hodin spánku denně a uvidíte, že s vaším fyzickým i psychickým zdravím se začnou dít zázraky.

Zredukujte příjem jednoduchých sacharidů a rafinovaného cukru

Pokud jste měli doposud velmi nezdravý životní styl a vaši stravu tvořily převážně sacharidy, po jejich omezení zhubnete první kilogramy docela rychle. Bílou mouku vyměňte za celozrnnou, vynechejte ve svém jídelníčku sladkosti. Pokud budete jíst méně sacharidů, vaše tělo začne spalovat tuk ze zásob. A o to přesně jde, že?

Stúdie z roku 2020 e sacharidů strašáka. Bez nich by naše tělo nemělo energii a nefungovalo by správně. I zde tedy platí - všeho s mírou. Namísto svého typického oběda či večeře vyzkoušejte například zapékanou brokolici nebo kuřecí salát s avokádem.

zdravé jedlo kurací šalát s avokádom

Jezte více bílkovin

Každé jídlo, které si připravíte, by mělo obsahovat:

 • bílkoviny
 • zdravé tuky
 • zeleninu
 • malé množství komplexních sacharidů

Při hubnutí je vaším cílem shazovat tuk, ne svaly. Při dietách zaručujících -10 kg za krátký čas ale většinou shazuje i svaly. Abyste tomu vyhnuli, zaměřte se na dostatečný příjem bílkovin. Vyzkoušejte do svého jídelníčku zařadit více libového masa, vajec či tvarohu a nezapomeňte na protein. Pokud chcete zhubnout rychleji, namísto snídaně si připravujte protein, který má nízkou kalorickou hodnotu, avšak zasytí vás na delší dobu.

Namísto diet se raději zaměřte na zdravé stravování, které vám přinese vytoužený cíl.

Hýbejte se

Ano, zhubnout se dá i bez pohybu. Cvičení vám ale pomůže zhubnout rychleji a efektivněji. Může za to jednoduchá rovnice - více pohybu = větší výdej energie. Vyberte si sport, respektive fyzickou aktivitu, která vás baví. Zařaďte do každodenního života delší procházky, rychlou chůzi, kolo, tanec, fitko ..., prostě jakýkoliv pohyb, při kterém se vaše tělo zahřeje. Nejefektivnější je spojit silový trénink s Kardio. Vyzkoušejte i vhodný spalovač tuků, který nastartuje váš metabolismus a budete hubnout rychleji.

Na trhu najdete velké množství spalovačů, které zaručují okamžité rychlé hubnutí. Vždy si ale dejte pozor na samotné složení spalovačů, ne všechny skutečně pomáhají. Účinný spaľovač by měl obsahovat látky jako L-karnitin, synefrin, extrakt ze zeleného čaje, přírodní kofein či Guggul sterony (extrakt z indické rostliny Comniphora mukul).

ThermoFit - nejsilnější spalovač tuků

Díky silným přírodním stimulačním látkám je Thermofit perfektní doplněk při hubnutí. Pomáhá zbavit se tuku v problémových partiích. Zjednodušeně řečeno - vaše tělo se díky němu rychleji a více zahřeje, následně se více potíte a pálíte tukové zásoby.

ThermoFit je přírodní spalovač tuků, neobsahuje žádné syntetické látky. Nejlepší zabírá před samotným tréninkem, stačí si ho dát přibližně 30 - 45 minut před cvičením a uvidíte, že se zpotíte dvojnásobně více než jindy. Na Thermofit se múžete spolehnout, pokud:

 • chcete rychleji a efektivněji spalovat tuky,

 • chcete zvýšit svou sílu, výkon a efektivitu tréninku,

 • chcete potlačit únavu,

 • li snížit chuť k jídlu.

zdravá životospráva

10 tipů, jak zhubnout rychle a navždy

 1. Na snídani jezte bílkoviny. Díky takovým snídani se zbavíte pocitu hladu a vydržíte déle nasycený.
 2. Vyhýbejte se slazeným nápojem a džusem. Jsou to pouze prázdné kalorie, které nám brání v hubnutí.
 3. Před každým jídlem vypijte sklenici čisté vody.
 4. Vyhýbejte se rafinovanému cukru, jednoduchým sacharidům a nezdravým tukem.
 5. Dávejte si pozor na dostatečný příjem vlákniny. Rozpustná vláknina podporuje hubnutí.
 6. Jezte přírodně spalovače - dopřejte si kávu, zelený čaj, jídla s chilli nebo vše v jedném.
 7. Nekupujte si zpracované polotovary.
 8. Jezte pomalu. Pomalé stravování dodá pocit sytosti na delší dobu.
 9. Dopřejte si kvalitní spánek. Věděli jste, že nedostatečný spánek je velmi častým a rizikovým faktorem přibírání?
 10. Pijte dostatečné množství vody, minimálně 2 litry denně. Když cvičíte a potíte se, pijte mnohem více.