Tipy na léto pro každou ženu !
Tipy na léto pro každou ženu !

Tipy na léto pro každou ženu !

Tipy na léto pro každou ženu !

Teplé léto, vyschlá pleť

Kdo z vás je v létě z toho tepla vyčerpaný? Jak se říká sluníčko dobíjí baterky, ale pokud to propiskneme, naše tělo nám to dá pocítit. Velmi důležitý je dobrý pitný režim. Ale co pít? Bublinkové nápoje raději ne, jen co Vás bude po nich více žízní, čaje jsou v létě přežitkem a čistá voda vám už nyní teče i ušima.


Náš TIP pro vás: hypotonický nápoj HypoFit je zároveň energetický nápoj s vysokým obsahem minerálů, které v létě vypotíme v 3-násobném množství jako v jiných ročních obdobích. Extrakt ze zeleného čaje nastartuje mozek, takže vám to bude i myslet. Hydratuje organismus a chrání jej před přehřátím. Vydělejte si HypoFit a dejte do mrazáku. Ve vedrech, při práci v zahradě nebo na dovolené na pláži je vynikajícím osvěžením. Jako bonus: výborná chuť a 7 příchutí.

Pro nadšence sportu máme vysoce energetický nápoj EnergoFit, který je ideálním nápojem na dobití energie během sportovního výkonu.

Beauty peeling i doma

Víte, který je minerál krásy? Ne? Je to síra. Nachází se v každé buňce, vyživuje kůži, zajišťuje zdraví vlasů a nehtů. Je důležitá při tvorbě kolagenu a ve společnosti elastinu dodává kůži pružnost a správnou hydrataci. Kromě toho je antibakteriální a zmírňuje tvorbu akné. MSM je přípravek s obsahem přírodní síry.

TIP od nás: Smíchejte si kokosový olej s 3-4 kps přírodní síry MSM a vytvořte si domácí peeling, pokožka bude pružnější, hydratovaná a sjednocené barvy. Budete se cítit jako hvězda.

Opečená slaninka bez výčitek

Léto je typické zahradními party a grilovačku. Pokud jste jedna z těch, co si nemohou grilované masíčko, klobásku zda křupavou slaninu dopřát kvůli myšlence, že ztratíte sexy postavu do plavek, nezoufejte.

 Máme pro vás super TIP: příjmu a vazač tuků Fit Chitosferin vychytává tuky již v žaludku, obalí se jimi a tak jim zabrání se vstřebat a usadit na těch nejvíce okem poškuľujúcim partiím.

Nízkokalorický proteinový dresink

Ke grilovanému masu se hodí dressing. Majonézu, tatarskou, nebo jiné kalorické bomby nechte na regálech v obchodě. Udělejte si vlastní nízkokalorický proteinový dresink hotový za pár minut.

Kulinářský TIP pro vás: Smíchejte 1 ks řeckého jogurt s 9 PL lžícemi zakysané smetany a 1 odměrku proteinu
Wellness Daily Protein (příchuť natural). Přidejte nasekaný rozmarýn, sůl, pepř a čerstvý rozdrcený česnek.