Tipy na vánoční dárky pro vaše nejbližší
Tipy na vánoční dárky pro vaše nejbližší

Tipy na vánoční dárky pro vaše nejbližší

Tipy na vánoční dárky pro vaše nejbližší

Zkuste si položit jedinou otázku. Co přejete nejbližším vždy, když mají nějaký svátek? Napadlo vás „zdraví“, že? Tak proč jim ho nedopřát pod stromeček? Budete originální a vašim blízkým bude hned jasné, že vám na nich záleží. Tímto článkem jsme vám chtěli představit tipy na vánoční dárky pro mámu, tátu, ženy, muže či prarodiče. Od dárků na podporu zdraví a krásy pro ženy, přes posílení pevnosti cév, až po zdraví kloubů starších členů rodiny. Navíc k některým dárkům získáte dárek.

Obsah

Vánoční dárek pro mámu

Viděla vaše máma na internetu milion reklam na kolageny a nenápadně naznačila, že i ona by ráda jeden zkusila? Pojďte do toho. Zabodujete a vyčarujete jí zaručeně úsměv na rtech při rozbalování dárku od vás. Darujte mámě pod stromeček elixír mládí. Kdo by nechtěl, aby se jeho maminka cítila mladší, krásnější, spokojenější a zdravější? Asi každý, že?

Využijte limitovanou vánoční edici Kolagenu Skinbooster, ke kterému aktuálně získáte i obličejovou gymnastiku zdarma. Už v názvu se ukrývá „boost“, posílení a vyživení.

Má unikátní složení: kolagenové peptidy (zvyšují produkci vlastního kolagenu), elastin (podporuje tvorbu elastinových vláken), keratin (zabraňuje vypadávání vlasů, zlepšuje kvalitu nehtů), ceramidy (zabraňují ztrátě vody, hydratují pleť), kyselinu hyaluronovou (proměňuje L-arginin, přeměňuje ho na NO), selen (ochraňuje buňky kůže), vitamín C (podporuje tvorbu kolagenu), vitamíny skupiny B, vitamín B7 a vitamín B3.

Skrývá v sobě převratné účinky:

Zabraňuje prohlubování vrásek, vypíná je a zajišťuje pleti hydrataci. Rovněž chrání pokožku před vnějšími negativními vlivy, které pleť zatěžují a zanechávají na ní viditelné znaky poškození a stárnutí. Zbavte ji vrásek na tváři a krku, otoků a kruhů pod očima. Dopřejte jí plné kontury, pevnou, zářivou a pružnou pleť. Za tu její oddanou lásku a péči si i ona zaslouží péči.

Vánoční dárek pro ženu

Ať už pátráte a lovíte ve vodách originality při nápadech na vánoční dárek pro sestru, mámu, ženu, dceru, kamarádku, sousedku nebo babičku, K2 Anti Age nic nezkazíte. Zkritizuje vám každý dárek? Třeba jí darovat mládí, prostřednictvím speciálního vánočního balíčku K2 Anti Age Day & Night, včetně dárku - obličejové gymnastiky zdarma. Již z názvu vyplývá, že K2 Anti Age obsahuje denní a noční fázi.

Denní fáze zlepšuje tvorbu buněčné energie v mitochondriích během dne, díky čemuž se zvyšuje vitalita těla, fyzický výkon a zlepšuje se sexuální zdraví, mentální bystrost a koncentrace. Stárnutím klesá počet a aktivita mitochondrií v buňkách.

Noční fáze zintenzivňuje proces buněčného čištění v noci, chrání buňky před oxidativním stresem a poškozením, což podněcuje ranní vstávání plné energie, vitality a mládí. Výsledky by se měly pozitivně odrážet i na vaší pleti.

Vánoční dárek pro tátu

Darovat otci, či dědečkovi osvěžující nápoj, který chutná jako pomerančový džus, ale skrývá toho v sobě víc, než byste si mysleli a zároveň vyživí váš kardiovaskulární systém? Žádný problém. Přesně takový je Venadom, který momentálně můžete u nás objevit v limitované vánoční edici, spolu s dárkem zdarma – venotreningem, ve kterém najdete účinnou kombinaci cviků pro vaše zdravé cévy.

Obsahuje mikronizovaný diosmin a hesperidin, tedy nejvíce prostudované a lékaři nejčastěji doporučené látky pro cévy. Tyto složky se přirozeně vyskytují v bílé části slupky citrusových plodů jako je pomeranč, grep nebo citron.

Hlavní účinky diosminu a hesperidinu

  • Průchodnost cév tím, že podporují relaxaci cévních stěn a zlepšují jejich elasticitu. To zase přispívá k lepšímu průtoku krve a menšímu riziku vzniku zánětlivých stavů v cévách.
  • Antioxidační vlastnosti – pomáhají neutralizovat volné radikály a chrání cévní buňky před oxidačním stresem. Tím se může minimalizovat poškození cévních stěn a přispívá se k jejich celkovému zdraví.
  • Mikrocirkulace - mohou podporovat průtok krve iv menších cévách a kapilárách. To může mít pozitivní vliv na žilní oběh a celkovou cévní funkci.
  • Posilují žilní chlopně, které regulují průtok krve v žilách. To může snižovat riziko zastavení krve v žilách a tvorby křečových žil.

Obsahuje také spoustu kolagenu. Vysoký podíl kolagenu typu I v denní dávce zajišťuje elasticitu, celistvost a pevnost cévní stěny. Nedostatek kolagenu v cévách se pojí s rozvojem tvorby křečových žil či „metliček.“ Trpí jimi i muži, ne jen ženy. Je to skvělý tip na vánoční dárek pro otce či muže.

Dárek nejen pro prarodiče

Snad každého člověka někdy potrápí klouby. Ani z daleka bolestivé klouby nejsou problémem výlučně starší generace. Kloubní výživa zkvalitní život každému, kdo nadměrně zatěžuje své klouby. Je vhodná pro sportovce, aktivní mládež, seniory či těžce fyzicky pracující lidi. Vlivem aktivního životního stylu a narůstajícího věku se opotřebovávají důležité stavební složky kloubů, kostí, vaziv a šlach. Co byste řekli na to, kdyby vám prozradíme, jak s tím bojovat a že je to možné?

Dá se to, díky Gelo-3 Complexu, ke kterému navíc nyní ve vánoční limitované edici získáte 2x Joint bar (tyčinky) zdarma. To vše v milé, hezké, červené dárkové krabičce.

Tato komplexní kloubní výživa v práškové formě zajistí tu nejlepší péči pro obnovu a posílení namáhaných kloubů. Obsahuje hydrolyzovaný kolagen, Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, vitamín C, vápník a hořčík v organické formě.

A vánoční dárek pro prarodiče můžete odškrtnout ze seznamu. Ti se kloubní výživě potěší určitě nejupřímněji a budou za ni neskonale vděční. Případně pro ně můžete zvolit speciální vánoční zvýhodněný balíček na zatížené klouby, který obsahuje Gelo-3 Complex, MSM (přírodní minerál, který má příznivý vliv na pojivové a chrupavčité tkáně, které obsahují proteiny s flexibilní sírovou vazbou) a Fit Artro Active (obsahuje čistý glukosamin sulfát - hlavní složku chrupavky. Glukosamin sulfát se v lidském těle přirozeně tvoří, ale s přibývajícím věkem je tvorba výrazně klesá.Jde o nejdůležitější látku, kterou můžete začít při ochraně kloubů a vaziv, přispívá k pružnosti.

Závěr

Tomu, koho máme nejraději většinou chceme dopřát víc, než sobě samým. V tomto předvánočním zápase dárků je péče o zdraví a pohodu vašich nejbližších cenou, která překonává všechna jiná bohatství. Tyto tipy na vánoční dárky, zaměřené na zdravé výživové doplňky pro vyživení pleti, bezbolestné klouby, pružné cévy či mladiství vzhled nesou v sobě víc, než jen sváteční radost. Pomáhají vysílat také důležitý odkaz lásky vůči těm, které máte nejraději. Ať jsou tyto vánoční dárky spojeny se zábleskem vánoční nálady a zároveň poselstvím trvalé péče o zdraví.