Získejte nyní balení Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balení. Více na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Jedinečný produkt pro ženy, který obsahuje isoflavony, které pomáhají regulovat hormonální rovnováhu v organismu žen. Fytosoja Osteo je obohacena o vápník a o vitamíny D a K2. Je vhodná i pro ženy v a po menopauze, které mají rozkolísanou hormonální hladinu.

Fytosoja Osteo
Balení:
Cena:
441 Kč

Základní popis produktu

Výživa pro kosti Fytosoja Osteo díky svému složení bohatému na isoflavony pomáhá předcházet osteoporóze (řídnutí kostí). Izoflavony jsou přirozené antioxidanty, které mají podobný účinek jako estrogen, ale bez vedlejších účinků. Ve Fytosoja Osteo se nacházejí isoflavony genistein a daidzein, které dokáže tělo nejlépe využít. Izoflavony pomáhají regulovat hormonální rovnováhu v organismu žen v období menopauzy, pozitivně působí na srdce a kosti, zabraňují odbourávání kostní hmoty a zlepšují jejich mineralizaci. Odhaduje se, že aktuálně je osteoporózou ohrožena každá třetí žena ve věku nad 50 let. Proto by tento produkt neměl chybět v žádné domácnosti. 

Složení produktu Fytosoja Osteo je obohaceno io vitamin D a K2 právě kvůli lepšímu vstřebávání vápníku. Efektivnost vstřebávání vápníku se po 35. roce života snižuje a právě proto obsažen vitamin D zajišťuje vázání vápníku do kostní tkáně a vitamín K aktivuje specifické proteiny odpovědné za ukládání vápníku a zároveň zabraňuje ukládání vápníku na stěny cév, což pomáhá při prevenci aterosklerózy (onemocnění tepen, kdy dochází ke zhoršení průtoku krve). 

FYTOSOJA OSTEO obsahuje: 

 • Izoflavóny – patří mezi fytoestrogeny, přičemž svými vlastnostmi se nejvíce podobají estrogeny. Vyznačují se silnými antioxidačními účinky na lidské buňky.
 • Vitamín D – přispívá ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu, k normální hladině vápníku v krvi a k udržení zdravých kostí a zubů.
 • Vápnik – přispívá k normálnímu fungování svalů, k normální srážlivosti krve, ke správné látkové proměne nezbytné pro tvorbu energie, ke správnému fungování trávicích enzymů, hraje roli v procesu dělení a specializace buněk a je potřebný k udržení zdravých kostí a zubů.
 • Vitamín K – hraje důležitou roli v udržování zdravých kostí, snižování rizika kardiovaskulárních onemocnění, přispívá ke správné srážlivosti krve a pomáhá ukládat vápník přímo do kostí a zubů čím zabraňuje jeho usazování v cévách a předchází vzniku aterosklerózy.

Pro koho je produkt určen

 • Pro ženy v 50. roce života jako prevence před osteoporózou
 • Pro ženy trpící osteoporózou, které si nepřejí hormonální substituční terapii
 • Pro ženy v menopauze
 • Pro ženy s rozkolísanou nebo sníženou hormonální hladinou

Doporučené dávkování

2 kapsle denně - 1 kapsle ráno a 1 kapsle večer po jídle.

Použití

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Nutriční hodnoty

Obsah v 1 kapsliRVH %
Energie0,6 kJ/0,15 kcal
Bílkoviny4,68 mg2,93%
Sacharidy2,5 mg1,56%
Tuky0,005 mg0,01%
Vláknina0,94 mg0,59%
IZOFLAVONY (Genistein, Daidzein)25 mg50%

* RVH - referenční výživová hodnota
Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

Vápník, isoflavony (sójové boby a výrobky ze sójových bobů), vitamin D, vitamin K2, rostlinná kapsle.

UPOZORNĚNÍ

Nevhodný pro děti do 7 let, těhotné a kojící ženy. Nemá vedlejší účinky, nevyvolává návyk na úžívanie.Osoby užívající antikoagulační léky, musí před použitím poradit se svým ošetřujícím lékařem. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, při teplotě do 25˚C, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV / 4339/2009 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

Obsah v 1 kapsliRVH %
Vitamin D3 cholekalciferol0,0025 mg50%
Vitamin K20,0225 mg50%

* RVH - referenční výživová hodnota
Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

Obsah v 1 kapsliRVH %
Vápnik (Ca2+)200 mg25%

* RVH - referenční výživová hodnota
Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

 • IZOFLAVONY

  25 mg
 • Vápnik

  200 mg
 • Vitamin K2

  0,0225 mg
 • Vitamin D3

  0,0025 mg
Fytosoja Osteo

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  6 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Návaly horka jsou jedním z příznaků klimakteria. Fytosoja Osteo je alternativní a bezpečná cesta oproti hormonální substituční terapie pro ženy v klimakteriu a její užívání může pomoci zmírnit příznaky klimakteria.

Ano, Fytosoja Osteo představuje výživu pro kosti a je vhodná pro ženy v menopauze. Zároveň pomáhá v prevenci osteoporózy.

Fytosoja Osteo je výživový doplněk vhodný převážně pro ženy.

Fytosoja Osteo má speciální složení bohaté na izoflavony, které mají v organismu ženy podobný účinek jako ženské hormony estrogeny. Estrogeny jsou odpovědné za regulaci vápníku v těle a jejich nedostatek začíná odbourávat kostní hmotu a vápník, což má za následek počátek osteoporózy. Je možné užívat jej ještě před menopauzou. Zabraňuje ukládání vápníku na stěny cév, což pomáhá při prevenci aterosklerózy a je to zároveň výživa pro kosti.