Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek!

Produkt neobsahuje geneticky modifikované suroviny Produkt je vhodný pro diabetiky 100% přírodní produkt Produkt obsahuje vitamín E, koenzym Q10

Buněčná energie v podobě Premium L-Carnosine. Unikátní složení s obsahem karnosinu, koenzymu Q10 a vitamínu E bojuje proti stárnutí organismu a doplňuje energii buňkám. Je doporučován během stresového období a při ztrátě vitality. K tomu detoxikační AcidoFit jako dárek.

Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek!
Balení:
Cena:
1 083 Kč

Základní popis produktu

Premium L-Carnosine obsahuje čistě přírodní látky jako aminokyselinu L-karnosin, která se přirozeně vyskytuje v kosterním svalstvu, srdci a mozku obohacenou o koenzym Q10, který zvyšuje její energetický účinek a vitamin E, který podporuje ochranu buněk před oxidačním stresem. Věkem se množství karnosinu v organismu snižuje. Nedostatek způsobuje stárnutí, nedostatečnou ochranu buněk a s tím následně různá onemocnění. Množství karnosinu u 70 letého člověka je sníženo téměř o 60%, proto je suplementace karnosinu důležitá. Antioxidační mechanismus karnosinu spočívá v chelataci těžkých kovů, což znamená, že je schopen je odbourávat.

Premium L-Carnosine je výborný antiglykátor. Co je to glykace? Jde o nekontrolovanou tvorbu vazeb mezi bílkovinami a molekulami cukru, následkem čehož vznikají poškozené a nefunkční struktury. Poškození předčasně vyvolá smrt buňky a to má drastický vliv na funkce a vzhled organismu (kardiovaskulární poruchy, cévní onemocnění spojené s tvrdnutím tepen a aterosklerózou, poškození nervových i svalových buněk, zvrásnění kůže a urychlené stárnutí). Premium L-Carnosine má příznivý vliv na stabilizaci hladiny cukru v krvi.

Každá zdravá buňka v organismu je naprogramována na určitý počet dělení. Po posledním dělení dochází k smrti buňky a nastává její zánik. Nepříznivé faktory její životnost zkracují, ale naopak Premium L-Carnosine ochraňuje buňky před degenerativními změnami, prodlužuje jejich životnost zvyšováním počtu dělení a má schopnost buňku chránit. Tyto vlastnosti se nejvíce projevují při stárnutí pokožky. Jednoduše řečeno karnosin má úžasnou anti age schopnost a to omlazovat stárnoucí buňky a přeměňovat je na funkční a zdravé buňky.

Fyzickou aktivitou se zvyšuje množství kyseliny mléčné, která brzdí činnost svalových buněk, zpomaluje regeneraci a nastoluje únavu (namožené svaly). Premium L-Carnosine vychytává vodíkové ionty, které způsobují tvorbu kyseliny mléčné a zároveň vychytává volné radikály, čímž eliminuje poškození buněk. Zajištěním kvalitních antioxidačních mechanismů při fyzické aktivitě lze dosáhnout kvalitní výkon bez následného poškození, zvýšení odolnosti a sportovní zdatnosti.

V balení Premium L-Carnosine najdete také dárek v podobě minerálně - vitaminového nápoje AcidoFit obohaceného o směs extraktů jako aloe vera, alfalfa a zeleného čaje. Je vhodný na doplnění potřebných látek přispívajících k detoxikaci těla a odstranění nahromaděných kyselin v tkáních.

Premium L-Carnosine obsahuje:

 • Aminokyselina karnosin - obsahuje biologicky aktivní dipeptid, který je tvořen dvěma aminokyselinami - beta-alanin a histidin. Je často nazýván i jako neuropeptid díky jeho ochranným účinkem v mozku. Také se pyšní názvem "látka dlouhověkosti" vzhledem k jeho omlazujícím účinkem
 • Koenzym Q10 - jde o silný antioxidant, který chrání buňky před poškozením a oxidativním stresem. Zvyšuje produkci energie v buňkách srdce, svalů a mozku. Stárnutí bývá spojeno s poklesem koenzymu Q10 v mitochondriích (elektrárnách) buněk zejména od 30. roku života. Nedostatek koenzymu Q10 se v těle projevuje sníženou výkonností, horší tolerancí zátěže, sníženou aktivitou, únavou a schopností regenerace
 • Vitamín E - chrání buňky před působením volných radikálů a oxidačním stresem

Pro koho je produkt určen

 • Pro sportovce na rychlou a efektivní regeneraci bez svalové horečky
 • Pro lidi s diabetem, srdečně - cévními a nervově - degenerativními onemocněními
 • Při stárnoucí pokožce
 • Při vzniku stařeckých skvrn
 • Proti celkovému stárnutí organismu
 • Během stresujících období, těžké fyzické i mentální vypätosti
 • Při nedostatku energie, bystrosti a koncentrace, úbytku vitality

Doporučené dávkování

1 kapsle denně.

Použití

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Nutriční hodnoty

100 g 1 kapsle*%RVH na dávku
L-karnozin80 g300 mg-
Vitamin E (DL-α-tokoferylacetát)6,7 g25 mg208%
Koenzym Q106,7 g25 mg-

* RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)
- RVH - není stanovena

L-karnosin, koenzym Q10, vitamin E (50%) (DL-α-tokoferylacetát), rostlinná kapsle (hypromelóza, uhličitan vápenatý).

UPOZORNĚNÍ

Není vhodný pro děti do 7 let, pro těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV / 3915/2012 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Premium L-Carnosine + Acidofit jako dárek!

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  14 x
 • 4 hvězdičky
  3 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Může se používat dlouhodobě i z preventivního hlediska.

Dodává buňkám energii, čímž prodlužuje životnost a vitalitu. Tento účinek podporuje ještě jeho silný antioxidační efekt na buněčné úrovni.

U malých dětí jsme se setkali s užíváním hlavně při různých neurologických onemocněních typu DMO, autismus a jiných poškozeních centrálního nervového systému.

Je vhodný při onkologických a chronických onemocněních pro jeho silný širokospektrální účinek na organismus.

Karnosin dodává svalům jiný druh energie, která zlepšuje výkon. Po sportovním výkonu pomáhá radikálně regenerovat sval tak, že ho rychleji vyčistí od kyseliny mléčné čímž lze předcházet namoženým svalům.