Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

White Willow Bark - Kůra bílé vrby
White Willow Bark - Kůra bílé vrby

White Willow Bark - Kůra bílé vrby

White Willow Bark - Kůra bílé vrby

Odvary z listů a kůry vrby bílé (White Willow Bark) se v lidovém léčitelství používali od nepaměti jako účinný prostředek na snižování teploty a tlumení bolesti a zánětlivých procesů. Aktivní látky, odborně nazývané saliciláty, se v přírodě nacházejí v mnoha druzích rostlin, přičemž zvlášť bohaté na tyto látky jsou právě vrby.

Obsah

Vrba je mnohem silnější kalibr, dokáže ulevit i při zánětu trojklaného nervu, těžkých migrénách, artritidě, po chirurgických zákrocích a podobně. Celkově zklidňuje - užívá se i při nespavosti. Oproti aspirinu je vhodná i při léčbě chronických zánětů šlach, nervů, kloubů či zubů.

Vrbový čaj podporuje vylučování, takže je vhodný na záněty močových cest, revmatismus a dovnitř. Venkovní použití ve formě koupele, obkladů či zásypů se nabízí při různých zánětech či poraněních kůže. Kromě protizánětlivých a desinfekčních účinků se zde uplatňuje i adstringentní, stahující působení vrbové kůry. Pomáhá doslova od hlavy až po paty - na lupy, akné, hnisavé rány, omrzliny, mykózy, hemoroidy a pocení nohou.

Kůra Vrby bílé působí jako analgetikum, protizánětlivě a má posilující účinky.

Moderní syntetický ekvivalent těchto sloučenin se odborně nazývá kyselina acetylsalicylová nebo i aspirin. Využívá se při léčení různých forem revmatismu, horeček, dny a jako utišující prostředek při různých bolestech. V kombinaci s ostatními látkami na spalování tuků znásobuje jejich účinek na redukci tělesné hmotnosti.

žena, ktorá cvičí

Další účinky přírodního analgetika a spalovače tuků White Wilow Bark

  • v kombinaci s jinými látkami obsaženými v ThermoFite silně znásobuje účinek spalování tukových buněk;
  • salicin v kůře vrby bílé účinkuje stejně jako aspirin, protože při vstupu do krve zmírňuje záněty a bolesti;
  • pomáha potláčať bolesti hlavy (i chronické), tlumí nervové napětí, přináší úlevu při bolesti;
  • odstraňuje závratě;
  • používá se při nachlazení a chladu, snižuje horečku;
  • zmírňuje menstruační křeče;
  • pomáhá lépe snášet revmatické bolesti, bolesti v krku, zad, kolen, boků, kloubů, svalů, artritidu;
  • snižuje frekvenci srdečního bušení a záchvatu.

Chcete i vy vyzkoušet účinky tohoto přírodního analgetika a spalovače tuků? Ve formě výživového doplňku ThermoFit je dostupný pro každého, kdo chce zhubnout a cítit se lépe.