Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Yucca shidigera - Přirozený a snadný způsob detoxikace
Yucca shidigera - Přirozený a snadný způsob detoxikace

Yucca shidigera - Přirozený a snadný způsob detoxikace

Yucca shidigera - Přirozený a snadný způsob detoxikace

Většina z nás se snaží dbát na vnější zdraví těla, abychom vypadaly svěže i zdravě. Bohužel, častokrát se zapomínáme starat i o vnitřní čistotu a zdraví.

Zapomínáme na to, že i ta nejmenší buňka v našem těle je složitější než nejrychlejší počítač. Postupem let je tělo díky nesprávné životosprávě, nedostatku pohybu, stresu a dalších faktorů plné toxinů. Proto je více než kdy jindy nutné zbavovat organismus toxinů a nastartovat samoregulační schopnosti těla.

Jedním z přirozených a lehkých způsobů detoxikace je užívání extraktu z divoce rostoucí palmy juky schidigera ve výrobku Yucca Shidigera.

Tato úžasná rostlinka obsahuje řadu látek, které jsou z biochemického hlediska charakterizovány jako saponiny. Ty mají silný antioxidační účinek, který se projevuje v celém organismu. Yucca obsahuje největší koncentrací saponinů ze všech rostlin (až 30 %). 

Saponiny hrají klíčovou roli během procesu detoxikace. Můžeme si je představit jako miliony malých mýdel, které čistí náš organismus. Postupně rozpouštějí usazeniny v našem těle, čímž odstraňují dlouhodobě usazené "skládky".Odstraněním usazenin z organismu nastává obnova buněk a podpora jejich funkcí.
V procesu detoxikace saponiny zabraňují i přichycení jakýchkoliv látek na stěny cév a střev, tedy i bakterií a virů. Následně se toxiny přirozeným způsobem z těla vyloučí ven.
Saponiny díky svému antioxidačnímu účinku snižují množství volných radikálů, čímž zlepšují zdraví. 
Užívání extraktu z juky se však spojuje i s negativní stránkou průběhu detoxikace. V prvních dnech užívání se člověk cítí ospale, unaveně, má zhoršené odkašlávání nebo bolesti kloubů. Postupně se mohou častěji objevit stolice, močení a bolesti hlavy.
Příčinou je rozpouštění toxických usazenin, které se dostávají znovu do krevního oběhu těla. Stav se stabilizuje a úleva se objeví po několika dnech, kdy se toxiny začnou vyplavovat z organismu.Vzhledem k potřebě vyplavit uvolněné toxiny z těla je velmi důležité dodržovat zvýšený pitný režim (min. 1,5 l tekutin denně - nejlépe čisté vody). 

Organismus se kúrou zbaví 0,5 - 2 kg usazenin, a to hlavně z cév a kloubů.

Proces čištění trvá několik měsíců. Záleží na stupni zanesení organismu. Čím je člověk starší, tím více má organismus zanesen. Po detoxikaci se zlepšuje pohyblivost, upraví se hladina krevního tlaku, cholesterolu a zlepší se vstřebávání živin.

Detoxikace pozitivně ovlivňuje i diabetes 2. typu, žaludeční vředy, tvorbu trombon a další zdravotní problémy.

Začněte se starat i vy o vnitřní čistotu svého těla. Vaše snaha bude odměněna lepším zdravím a vitalitou, ale i krásou, která je vidět zvenku.