Z mého dítěte jednou bude vrcholový sportovec!
Z mého dítěte jednou bude vrcholový sportovec!

Z mého dítěte jednou bude vrcholový sportovec!

Z mého dítěte jednou bude vrcholový sportovec!

Snom každého rodiča je aby jeho dieťa v mladosti športovalo, získalo si dobré športové i osobnostné návyky, neulievalo sa, ale malo v období, keď ešte samo nevie, čím sa bude  v budúcnosti živiť aspoň športový cieľ, za ktorý bude bojovať. Je to vhodný štart do života aby vedelo v dospelosti, čo všetko dokáže svojmu cieľu obetovať a ako veľmi sa musí snažiť aby ho dosiahlo.

Snem každého rodiče je, aby jeho dítě v mladosti sportovalo, získalo si dobré sportovní i osobnostní návyky, neulévalo se, ale mělo v období, když ještě samo neví čím se bude v budoucnosti živit aspoň sportovní cíl, za který bude bojovat. Je to vhodný start do života, aby se vědělo v dospělosti, co všechno dokáže svému cílu obětovat a jak moc se musí snažit, aby ho dosáhlo.

Co všechno však mladý organismus musí podstoupit, aby se stal v budoucnosti úspěšným sportovcem? Každodenní tréninky, škola, domácí úkoly. Na začátku je to něco nové, co ho baví, objevuje nové věci, nový systém fungování během dne. Později nadšení někomu opadne, někdo vytrvá.

Ať už je dítě sportovní talent anebo ne, víme asi hned na začátku. Avšak ne vždy talentované dítě vítězí. Ve většině případů jde o několikaroční dřinu a hnací motor - mysl ale i srdce, aby se z malého sportovce stal vítěz mezi profesionály. Samozřejmostí je podpora rodičů a neustálá motivace.

Myšlenka a založení firmy Kompava vznikla před 16 lety. Tehdy majitelka Želmíra Komorechová viděla ve svém synovci, dnes vrcholovém sportovci v letním i zimním triatlonu, že někdy nestačí mít cíl, udělat pro to všechno a mít podporu rodiny.

Pokud mladému organismu nevrátíte minerály, vitamíny, které během tréninků i soutěží spotřebuje, nedodáte mu látky na ochranu organismu před volnými radikály a regenerace nebude dostatečná, tělo chvíli vydrží ale fakt jen na chvíli.

„Vždy jsem šel na maximum, na závodech i na trénincích. To se mi však vrátilo. Moje tělo nestíhalo, po čem moje srdce toužilo. Chtěl jsem být první. Tehdy jsem začal zkoušet výrobky od Kompavy, které byly testované v podstatě na mně. Prvními byly HypoFit a EnergoFit na energii během sportovního výkonu a ProteinFit 70 na regeneraci po něm. Moje tělo reagovalo jinak, lépe jsem zvládal tréninky, lépe jsem se cítil, měl jsem víc energie i mimo. Vždy jsem potěšený, když mi přijde info z Kompavy, že je třeba něco otestovat, jestli to funguje.“říká Tomáš Jurkovič, vítěz mnohých triatlonových závodů u nás i v zahraničí. 

Kompava nabízí ve svém portfoliu několik produktů, které jsou vhodné pro děti už od 8 let. Všechny přípravky byly konzultované s vícero pediatry a na základě toho víme poskytnout i našim malým talentům něco, co je nakopne, když už nebudou mot, dodá jim potřebné vitamíny a minerály, které nechali na bojišti sportu, dodá jim energii když už řeknou, že nemůžou, zabezpečí jim kvalitní regeneraci, když ráno řeknou:„všechno mě bolí, nemůžu jít do školy“.

My pro vás vybíráme, protože máme s danými produkty velmi pozitivní zkušenosti:

HypoFit - iontový nápoj i pro děti. Doplňuje ztracené minerály, chrání organismus před volnými radikály vzniklými při sportovní aktivitě, hydratuje tělo a zabraňuje přehřátí. Co ochráníš dnes se ti zúročí zítra.

EnergoFit - energetický nápoj pro malé sportovní nadšence, zabezpečí dostatečnou energii při výkonu, okamžitou regeneraci a doplní vitamíny a minerály ztracené během sportovního výkonu. Stačí se špatně vyspat a energii nemáš, protože je tu vždy výhodná alternativa.

ProteinFit 50 - když je organismus malého sportovce vyčerpaný a potřebuje doplnit cukry i bílkoviny, je nezbytné mu doplnit tyto složky, aby během noci, kdy je organismus v anabolické fázi, měl z čeho čerpat. Co tělu vemeš, musíš i dodat, jinak nebude fungovat podle představ.

Zen Whey protein - v období chřipkových onemocnění je tento protein bomba. Kromě regenerace doplňuje organismu i aminokyselinu L-lyzín, který je stavební jednotkou imunitních látek a podporuje jejich správné fungování. Zdravý sportovec je úspěšný sportovec.

3-Energy bar - tyčinky, kterých nebude nikdy dost. Budete je brát svým ratolestem ze skříňky. Vynikající chuť, ještě lepší složení na doplnění energie a pro děti pamlsek, která nikdy neomrzí. Zároveň budete vědět, že jim poskytujete víc než jen sladkost. Když sladkost, tak ve zdravé formě.