Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Antistres balíček

Zabojujte se zbytečným stresem či špatným spánkem díky přírodním produktům v balíčku Antistres. Kombinace produktů je vytvořena určena pro všechny, kteří se potřebují dát do psychické pohody a dobře se naladit.

Antistres balíček
Balení:
Cena:
1 409 Kč 1 304 Kč

Základní popis produktu

Balíček je sestaven ze 4 produktů, které se výborně hodí jako prevence a pomoc v náročných a stresových obdobích. Tryptophan B+ podporuje kvalitní spánek a dobrou náladu, B-Complex Extra a Magnesium Chelate přispívají ke snížení únavy a vyčerpání, šumivé tablety AcidoFit přispívají k detoxikaci organismu.

Tryptophan B+

Unikátní složení podpoří kvalitu vašeho spánku a přispěje k dobré náladě. Tryptofan je esenciální aminokyselina, kterou může tělo přijímat pouze stravou nebo formou doplňků stravy – samo si ji vytvořit nedokáže. Za přítomnosti dostatečného množství vitamínu B6 se přeměňuje na neurotrasmiter serotonin, jinak nazývaný také hormonem štěstí. Serotonin ovlivňuje pozitivně dobrou náladu, zmírňuje emocionální napětí, stresové situace, trému. V noci se přeměňuje na melatonin nazývaný také jako hormon spánku. Melatonin urychluje usínání, prodlužuje spánek, zlepšuje jeho kvalitu a odstraňuje mimovolné buzení se během noci a brzy ráno. Tryptophan B+ je obohacený o vitamin B3 a vitamin B6.

Více informací o produktu: Tryptophan B+

B-Complex Extra

Obsahuje osm vitamínů skupiny B, které v organismu plní důležité úkoly a jejich účinky se vzájemně doplňují. Skupina vitamínů B pomáhá při přenosu nervových impulsů a syntéze neurotransmiterů, které ovlivňují náladu a stresovou reakci.

Více informací o produktu: B-Complex Extra

Magnesium Chelate

Nedostatek hořčíku v organismu může vést k různým zdravotním problémům, včetně zvýšené stresové citlivosti. Magnesium je nezbytné pro normální fungování nervového systému. Pomáhá při přenosu nervových impulsů a reguluje aktivitu neurotransmiterů, které ovlivňují náladu a úzkost. Magnesium může pomoci při regulaci hormonů, které jsou uvolňovány během stresových situací. Pomáhá udržovat rovnováhu mezi stresovými hormony, jako je kortizol, a hormony, které ovlivňují pocity pohody, jako je serotonín.

Více informací o produktu: Magnesium Chelate

AcidoFit – grapefruit

Vitaminovo-minerální nápoj podporuje detoxikaci, dostatečnou hydrataci a odkyselení organismu. Je vhodný i pro vegany. AcidoFit přispívá k acidobazické rovnováze organizmu, normální funkci svalů a doplňuje všechny potřebné minerály do organizmu. Je vhodný pro vegany, celiatiky a lidi s laktózovou intolerancí.

AcidoFit 15+1 tbl obsahuje:

 • Minerály vápník, hořčík, draslík a sodík – zajišťují správné fungování svalstva a podílejí se na svalové kontrakci.
 • Vitamíny B1, B2, B6, B12 – pečují o správnou funkci energetického metabolismu potravin.
 • Vitamin B6 – zajišťuje normální metabolismus bílkovin aglykogenu.
 • Vitamíny C, E, B2 a B3 – zajišťují ochranu buněk před oxidačním stresem.
 • Folát a vitamín B12 – podporují normální činnost nervové soustavy a imunitního systému.
 • Vitamin H (biotin) – přispívá k psychické činnosti a udržuje normální stav vlasů, sliznic apokožky.
 • Extrakt ze zeleného čaje – působí antioxidačně proti volným radikálům.
 • Extrakty z aloe vera a alfalfa – napomáhají detoxikaci těla, podporují přirozenou obranyschopnost organizmu.

Více informací o produktu: AcidoFit

Pro koho je produkt určen

Balíček je sestaven pro potřeby dospělých lidí, kteří prožívají náročné období plné stresu a nervového vypětí. Stres negativně ovlivňuje celkové fungování organismu, oslabuje imunitní systém. Balík je vhodný i jako prevence pro lidi, které náročné období teprve čeká - například studenti během zkouškového období.

Jak užívat produkty

Kombinaci produktů užívejte během stresového období ale i jako prevenci v případě, že stresové období v blízké budoucnosti očekáváte.

 • Tryptophan B+ užívejte 1-2 kapsle ráno nebo večer. Užívejte na lačný nebo poloprázdný žaludek.
 • B-Complex Extra užívejte 1 – 2 kapsle ráno.
 • Magnesium Chelate užívejte 2 kapsle ráno.
 • AcidoFit si můžete vydělat kdykoli během dne, doporučená denní dávka jsou maximálně 4 šumivé tablety. Pomalejší rozpustnost tablety je způsobena zásaditým složením produktu AcidoFit.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  1 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x