Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balíček pro zdraví a duševní rovnováhu

Podpora psychického i fyzického zdraví pomocí přírodních produktů. Balíček produktů sestaven tak, aby preventivně chránil organismus před vznikem zdravotních potíží z důvodu stresu či zanesení volnými radikály.

Balíček pro zdraví a duševní rovnováhu
Balení:
Cena:
1 479 Kč 1 354 Kč

Základní popis produktu

Vaše duševní pohoda a vaše fyzické zdraví jsou úzce propojeny, a to v mnoha ohledech. Nedostatek duševní pohody může negativně ovlivnit vaše fyzické zdraví a naopak, problémy se zdravím mohou mít negativní vliv na váš duševní stav. V balíčku najdete 4 produkty, které se postarají o vaše fyzické i psychické zdraví.

Tryptophan B+

Nedostatek spánku a problémy se spánkem mohou negativně ovlivnit vaši duševní pohodu a způsobit různé zdravotní problémy. Unikátní složení podpoří kvalitu vašeho spánku a přispěje k dobré náladě. Tryptofan je esenciální aminokyselina, kterou tělo může přijímat pouze stravou nebo formou výživových doplňků - sám si ji neumí vytvořit. Za přítomnosti dostatečného množství vitamínu B6 se mění na neurotransmiter serotonin, nazývaný také hormon štěstí. Serotonin pozitivně ovlivňuje náladu, snižuje emocionální napětí, stresové situace a třes. V noci se mění na melatonin nazývaný také hormon spánku. Melatonin urychluje usínání, prodlužuje spánek, zlepšuje jeho kvalitu a odstraňuje nekontrolované probouzení se během noci a brzké ráno. Tryptophan B+ je obohacen o vitamín B3 a vitamín B6.

Více informací o produktu: Tryptophan B+

Magnesium Chelate: Nedostatek hořčíku v těle může vést k různým zdravotním problémům, včetně zvýšené citlivosti na stres. Hořčík je nezbytný pro normální fungování nervového systému. Pomáhá při přenosu nervových impulsů a reguluje aktivitu neurotransmiterů, které ovlivňují náladu a úzkost. Hořčík může pomoci při regulaci hormonů, které jsou uvolňovány během stresových situací. Pomáhá udržovat rovnováhu mezi stresovými hormony, jako je kortizol, a hormony, které ovlivňují pocity pohody, jako je serotonin.

Více informací o produktu: Magnesium Chelate

AcidoFit – kiwi

Vitamínově minerální nápoj podporuje detoxikaci, dostatečnou hydrataci a odstranění kyselin z těla. AcidoFit přispívá k acidobázické rovnováze organismu, normální funkci svalů a doplňuje veškeré potřebné minerály do těla. Je vhodný pro vegany, celiaky a lidi s laktózovou intolerancí.

Minerální nápoj s obsahem rostlinných extraktů zajišťuje lepší detoxikaci těla. Aloe vera působí jako antioxidant pro ochranu buněk před poškozením, zajišťuje čištění a detoxikaci. Zelený čaj působí jako silný antioxidant a přispívá k správnému metabolismu tuků. Lucerna (Medicago sativa) alkalizuje a detoxikuje organismus, zejména játra. Lucerna je mimořádně bohatá na živiny, dokáže doplnit zásoby vitaminů a minerálů na podporu jater, zejména vitaminu K, který se ukládá v játrech a tukových tkáních.

AcidoFit 15+1 tablet obsahuje:

 • Minerály vápník, hořčík, draslík a sodík - zajišťují správnou funkci svalstva a podílejí se na svalové kontrakci.
 • Vitamíny B1, B2, B6, B12 - starají se o správnou funkci energetického metabolismu potravin.
 • Vitamín B6 - zajišťuje normální metabolismus bílkovin a glykogénu.
 • Vitamíny C, E, B2 a B3 - zajišťují ochranu buněk před oxidačním stresem.
 • Folát a vitamín B12 - podporují normální činnost nervové soustavy a imunitního systému.
 • Vitamín H (biotin) - přispívá ke psychické činnosti a udržuje normální stav vlasů, sliznic a kůže.
 • Extrakt zeleného čaje - působí antioxidačně proti volným radikálům.
 • Extrakty z aloe vera a lucerny - napomáhají detoxikaci těla, podporují přirozenou obranyschopnost organizmu.

Více informací o produktu: AcidoFit

Probiodom: Probiotika mohou pomoci udržovat rovnováhu mikrobiomu v trávicím traktu. Zdravý mikrobiom je důležitý pro optimální funkci imunitního systému, protože mikrobiom může ovlivňovat produkci protilátek a aktivitu bílých krvinek. Probiodom obsahuje až 8 druhů probiotických kultur, které udržují správnou rovnováhu dobrých střevních bakterií, které osidlují všechny části trávicí soustavy, od žaludku až po tlusté střevo. V doporučené denní dávce je 6 miliard probiotických bakterií.

Probiodom obsahuje:

 • 4 kmeny laktobacilů (Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus salivarius W24) - tento druh bakterií se přirozeně nachází v trávicím traktu, vagíně, mateřském mléce i na kůži. Jejich úkolem je bránit růstu patogenních bakterií, které způsobují střevní záněty a průjmy. Okyselují prostředí střev tím, že produkuji kyselinu mléčnou a brání tak například růstu salmonely. Snížuje výskyt vaginální mykózy a pozitivně ovlivňuje činnost močové trubice, kde bojuje i proti Escherichia coli (tlumí její růst a tím urychluje například léčbu zánětu močového systému).
 • 2 kmeny bifidobakterií (Bifidobacterium lactis W51 a W52) - jedná se o bakterie, jejichž hlavní funkcí je trávení vlákniny a jiných komplexních sacharidů. Díky tomu, že tráví vlákninu, produkují zdravé mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdraví střev a také pomáhají regulovat pocity hladu.
 • Lactococcus lactis W19 - jedná se o bakterii, která za účasti s mlékem pomocí bakteriálních enzymů vytvoří z laktózy energetické molekuly (ATP). Vedlejším produktem ATP je kyselina mléčná, která zabraňuje rozmnožování a růstu škodlivých mikrobů a patogenů v střevech.
 • Enterococcus faecium W54 - je druh bakterie, který zabraňuje v organizmu rozmnožování choroboplodných zárodků či rozvoji cestovatelských průjmů. Obnovuje vyváženost flóry tlustého střeva a je zodpovědná i za správné trávení. Její aktivitu zvyšuje selen. Má schopnost přilnout k stěně střeva a zabudovat se mezi ostatní střevní užitečné bakterie a tak bránit úniku patogenů střevní sliznicí do krve.

Více informací o produktu: Probiodom

Pro koho je balíček vhodný

Kombinaci produktů v balíčku je vhodná pro dospělé osoby jako prevence před vznikem zdravotních obtíží z důvodu stresu nebo zanesení organismu volnými radikály.

Jak užívat produkty:

 • Tryptophan B+: Užívejte 1 - 2 kapsle ráno nebo večer. Užívejte na lačný nebo poloprázdný žaludek.
 • Magnesium Chelate: Užívejte 2 kapsle ráno.
 • AcidoFit: Můžete si ji dopřát kdykoliv během dne, doporučená denní dávka je maximálně 4 šumivé tablety. Pomalejší rozpustnost tablety je způsobena zásaditým složením produktu AcidoFit.
 • Probiodom: Užívejte 1 - 2x denně 2 - 6 kapslí.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  0 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x