ThermoFit +50% grátis limitovaný počet kusů

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Kvalitní probiotické kultury obsahují až 8 stabilních kmenů, které jsou prospěšné pro celý trávicí trakt. Velkou výhodou Probiodomu je poměr kvality a výjimečně nízké ceny. Probiotické kultury jsou namíchány tak aby osídlovali celý trávicí trakt.

Probiodom
Balení:
Cena:
319 Kč

Základní popis produktu

Probiodom obsahuje až 8 druhů probiotických kultur, které udržují správnou rovnováhu dobrých střevních bakterií, a tím přispívají ke správnému trávení. Osidlují všechny části trávicí soustavy, od žaludku až po tlusté střevo. 6 miliard probiotických bakterií v doporučené denní dávce. Užitečné střevní bakterie jsou schopny produkce vitamínů (K, skupina B), jakož i organických kyselin (kyselina mléčná a octová), které působí na optimalizaci střevního pH. Nejvíce bakterií žije v trávicím systému, kde ovlivňují celkové trávení, funkce sliznice a imunitní mechanismy střeva. I složení potravy ovlivňuje střevní mikroflóru. Nadměrné množství živočišných bílkovinzpůsobuje přemnožení "hnilobných" bakterií a naopak dostatek komplexních sacharidů podporuje růst bakterií mléčného kvašení, které jsou potřebné pro zdravou střevní mikroflóru. K těmto bakteriím patří i probiotické bakterie.

Probiodom je doplněn o prebiotickou složku (inulin a fruktooligosacharidy - FOS), která podporuje životaschopnost a růst přátelských střevních bakterií, především bifidobakterií a laktobacilů. Ty štěpí složité molekuly FOS, čímž vznikají látky, které vytvářejí nepříznivé podmínky pro růst a rozmnožování nežádoucích bakterií.

Probiodom obsahuje:

 • 4 kmeny laktobacilů (Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus salivarius W24) - tento druh bakterií se přirozeně nachází v trávicím traktu, v pochvě, v mateřském mléce i na kůži. Jejich úkolem je bránění růstu patogenních bakterií, které způsobují střevní záněty a průjmy. Okyselují prostředí střev tím, že produkují kyselinu mléčnou a brání tak například růstu salmonely. Snižuje výskyt vaginální mykózy a pozitivně ovlivňuje činnost močové trubice kde bojuje i proti Escherichia coli (tlumí její růst a tím urychluje např. Léčbu zánětu močového systému)
 • 2 kmeny bifidobakterií (Bifidobacterium lactis W51 a W52) - jde o druh bakterií, jejichž hlavní funkcí je trávení vlákniny a jiných komplexních sacharidů. Díky tomu, že tráví vlákninu, produkují zdravé mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdraví střev a také pomáhají řídit pocity hladu.
 • Lactococcus lactis W19 - jde o bakterii, která za účasti s mlékem pomocí bakteriálních enzymů vytvoří z laktózy energetické molekuly (ATP). Vedlejším produktem ATP je kyselina mléčná, která zmírňuje rozmnožování a růst škodlivých mikrobů a patogenů ve střevech.
 • Enterococcus faecium W54 - je druh bakterie, který zabraňuje v organismu rozmnožování choroboplodných zárodků či rozvoji cestovatelských průjmů. Obnovuje vyváženost flóry tlustého střeva a je odpovědná za správné trávení. Její aktivitu zvyšuje selen. Má schopnost přilnout na střevní stěnu a zabudovat se mezi ostatní střevní užitečné bakterie a tak brání úniku patogenů přes střevní sliznici do krve.

Základní popis produktu

 • Při špatné životosprávě, jednostranných dietách a jakémkoliv střevním diskomfortu
 • Po užívání antibiotik na obnovu přirozené střevní mikroflóry
 • I na dlouhodobé užívání s pozitivním účinkem na imunitní systém
 • Pro děti již od 3 let
 • Pro celiatiky (neobsahuje zdroj lepku)
 • Pro diabetiky (je třeba započítat příjem sacharidů do denních jednotek)

Doporučené dávkování

 • Dospělí: 2 - 6 kapslí
 • Děti od 3 let: 1 - 3 kapsle

Použití

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Nutriční hodnoty

Kukuřičný škrob, maltodextrin, inulin, chlorid draselný, rody bakterií, sulfid hořečnatý, fruktooligosacharidy (FOS), enzymy (amyláza), vanilkový prášek, sulfid manganistý, rostlinná kapsle (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

Probiotické kmeny bakterií:

Bifidobacterium lactis W51 a W52, Enterococcus faecium W54, Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus salivarius W24, Lactococcus lactis W19.

UPOZORNĚNÍ

Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Poznámka: Výrobek je vhodný pro celiatiky (neobsahuje zdroj lepku). Výrobek je vhodný pro diabetiky (je třeba započítat příjem sacharidů do denních jednotek).

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV / 2347/2008 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Probiodom

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  53 x
 • 4 hvězdičky
  6 x
 • 3 hvězdičky
  2 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

V případě, že se blíží období chřipek nebo snížení imunity, případně se hodně cestuje, tak je vhodné užívat Probiodom preventivně.

Určitě ano, zejména na podporu imunity a vývoje a při užívání antibiotik.

Probiodom začněte užívat minimálně týden před dovolenou. Užívejte ráno a večer 2 kapsle.

Ano, je vhodné jej užívat pro jeho širokospektrální účinek na imunitní a trávicí systém.

Probiotika doporučujeme užívat během užívání antibiotik. Probiodom užijte po třech hodinách od užití antibiotika, abychom si udrželi mikroflóru v trávicím systému.