Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pro sexi ženu

Balíček vytvořený speciálně pro potřeby žen, kterým záleží na jejich vzhledu a figure. Kombinace produktů vhodná pro doplnění bílkovin, podporu spalování tuků a odstranění pocit nafouknutého bříška.

Balík pro sexi ženu
Balení:
Cena:
2 128 Kč 1 975 Kč

Základní popis produktu

Štíhlá linie, vyformované křivky, ploché břicho – vše, po čem touží každá žena, která chce působit sexy a fit. Správná strava může pomoci dosáhnout těchto cílů rychleji a také napomáhat k udržení výsledků. Kombinace produktů Lady Fit Protein, ThermoFit a Probiodom vám efektivně pomůže udržet linii. Lahodný protein si navíc můžete připravit ve šejkru ProStak.

Šejker ProStak 450ml - růžový

Praktický šejker se zásobníkem na kapsle a dvěma extra nádobami se samostatnými víčky.

Více informací o produktu: Šejker ProStak

Lady Fit Protein 500g – čokoláda-višeň

Nízkokalorický protein vyvinutý speciálně pro potřeby žen, které chtějí působit zdravě a fit – lahodná náhrada jídla při hubnutí. Lady Fit Protein je slazený stévií a obsahuje pouze 114 kcal, proto je vhodný při hubnutí či formování postavy. Má vysoký obsah aminokyseliny L-lyzin, která přispívá k posílení imunity, protože právě hubnutím bývá imunita často oslabená a organismus je tak náchylný na různá onemocnění.

Lady Fit Protein obsahuje:

 • Sýrovátkový proteinový koncentrát (WPC) – patří mezi nejoblíbenější druhy bílkovin ve světě fitness. Vysoký obsah bílkovin v sýrovátkovém proteinu může přispět k pocitu sytosti a pomoci při kontrole hmotnosti. Protein může také pomoci udržet svalovou hmotu během redukčních diet.
 • Mléčný proteinový koncentrát (MPC) – má nízký obsah tuku a sacharidů, což ho činí vhodným zdrojem bílkovin pro ty, kteří sledují příjem kalorií.
 • BCAA 2:1:1 – BCAA (v jedné dávce až 5,5g) je skupina tří esenciálních aminokyselin: valin, leucin a isoleucin. Tyto aminokyseliny pomáhají k rychlejší regeneraci svalových tkání po tréninku.
 • L-lyzin – přírodní látka, která hraje důležitou roli v životních procesech organismu. Podílí se na růstu a opravě tkání, tvorbě kolagenu a podpoře imunitního systému. L-lyzin je účinná látka v boji proti virům, pomáhá zabránit vypuknutí různých virových infekcí a herpesových onemocnění.
 • Komplex trávicích enzymů – jsou biologicky aktivní molekuly, které hrají klíčovou roli v procesu trávení potravy.
 • Vitamíny skupiny B a vitamín C – Vitamíny B skupiny (B1, B2, B3, B6, B7, B9 a B12) obsažené v proteinu hrají důležitou roli v mnoha biochemických procesech v těle, včetně metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin. Biotin zajišťuje správnou látkovou přeměnu makronutrientů a přispívá také k udržení zdraví kůže, sliznic a vlasů.

Více informací o produktu: Lady Fit Protein

ThermoFit

ThermoFit je vysokoúčinný spalovač tuků, který kombinuje 10 silných přírodních stimulantů pro podporu metabolismu tuků. Jedná se o 100% přírodní spalovač bez syntetických látek, jehož účinek pocítíte okamžitě.

ThermoFit obsahuje:

 • Citrus Aurantium (horký pomeranč) – obsahuje látku synefrin, která je považována za 100% přírodní náhradu efedrinu bez vedlejších účinků. Synefrin působí na metabolismus tuků, čím přispívá k efektivnějšímu spalování tukových buněk.
 • Kůra bílé vrby (Cortex salicis) – podporuje spalování tukových buněk.
 • Extrakt ze zeleného čaje – podporuje metabolismus lipidů, povzbuzuje centrální nervový systém a činnost mozku, čím dochází k odstranění projevů únavy.
 • Guggulsterony (extrakt z indické rostliny Comniphora mukul) – účinný při spalování tuků, podporuje správnou metabolickou činnost štěpení tuků a pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu.
 • L-karnitin – přenáší mastné kyseliny přímo do mitochondrií, kde jsou přeměňovány na energii. Přispívá k využívání tuků jako preferovaného paliva pro svaly a snižuje tvorbu kyseliny mléčné.
 • Přírodní kofein – podporuje bdělost a přispívá k oddělení pocitu únavy.
 • Chrom – přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k normální hladině glukózy v krvi. Jeho pravidelné užívání pozitivně ovlivňuje regulaci chuti na sladké.
 • L-tyrosin – aminokyselina, která je prekurzorem několika neurotransmiterů, jako je například dopamin nebo noradrenalin, hormony důležité pro duševní zdraví. Dostatečné množství tyrosinu v organismu snižuje chuť k jídlu. Podporuje také správnou funkci štítné žlázy a tvorbu hormonů štítné žlázy (tyroxinu a trijódtyroninu), což je zajišťováno chemickými reakcemi, ve kterých je tyrosin nezbytný.
 • Naringin – nejznámější přírodní flavonoid, přirozeně se vyskytující v grepovém ovoci, což je příčinou jeho hořké chuti. Jeho účinky jsou hlavně antioxidační a pomáhá při elasticitě a pevnosti stěn cév.
 • Selen – má antioxidační aktivitu a chrání buňky před oxidačním stresem. Přispívá k správnému fungování imunitního systému a udržení zdravých nehtů a vlasů.

Více informací o produktu: ThermoFit

Probiodom

Probiodom je probiotický přípravek obsahující živé mikroorganismy, které mají pozitivní vliv na trávicí systém a zdraví člověka. Pomáhají udržovat rovnováhu mikroflóry v zažívacím traktu a zlepšují trávicí proces. Probiotika mohou být užitečná i při potížích s nadýmáním břicha. Nadýmání břicha může být způsobeno různými faktory, jako je nadměrná konzumace plynných nápojů, nadměrná konzumace hrubých vláknitých potravin nebo nedostatečné trávení určitých látek. Probiodom obsahuje až 8 druhů probiotických kultur, které udržují správnou rovnováhu prospěšných střevních bakterií, které osidluji všechny části trávicí soustavy, od žaludku až po tlusté střevo. V doporučené denní dávce obsahuje 6 miliard probiotických bakterií.

Probiodom obsahuje:

 • 4 kmeny laktobacilů (Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus salivarius W24) – tyto bakterie se přirozeně nacházejí v trávicím traktu, pochvě, mateřském mléce i na kůži. Jejich úkolem je bránit růstu patogenních bakterií, které způsobují střevní záněty a průjmy. Okyselují prostředí střev tím, že produkují kyselinu mléčnou a brání tak například růstu salmonely. Snížují výskyt vaginální mykózy a pozitivně ovlivňují činnost močové trubice, kde bojují i proti Escherichia coli (tlumí její růst a tím urychluje například léčbu zánětu močového systému).
 • 2 kmeny bifidobakterií (Bifidobacterium lactis W51 a W52) – jedná se o bakterie, jejichž hlavní funkcí je trávení vlákniny a jiných komplexních sacharidů. Díky tomu, že tráví vlákninu, produkují zdravé mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdraví střev a také pomáhají řídit pocity hladu.
 • Lactococcus lactis W19 – jedná se o bakterii, která za účasti s mlékem pomocí bakteriálních enzymů vytvoří z laktózy energetické molekuly (ATP). Vedlejším produktem ATP je kyselina mléčná, která zmírňuje rozmnožování a růst škodlivých mikroorganismů a patogenů ve střevech.
 • Enterococcus faecium W54 – je druh bakterie, který brání v organizmu rozmnožování choroboplodných zárodků či rozvoji cestovatelských průjmů. Obnovuje vyváženost flóry tlustého střeva a je zodpovědná i za správné trávení. Její aktivitu zvyšuje selen. Má schopnost přilnout na stěnu střeva a zabudovat se mezi ostatní střevní užitečné bakterie, a tak brání úniku patogenů střevní sliznicí do krve.

Více informací o produktu: Probiodom

Pro koho balik určen

Tento balík je určen pro všechny ženy, které dbají o své zdraví a fyzickou kondici. Produkty v tomto balíku jsou kombinovány tak, aby doplnily potřebné živiny, podpořily spalování tuků a odstranily pocit nadýmání břicha.

Jak Užívat Produkty:

Lady Fit Protein: Užívejte 1-2 dávky denně mezi jídly nebo po ukončení cvičení, nejpozději do jedné hodiny po cvičení. Protein doplní živiny a obnoví organizmus. Lady Fit Protein je lahodná náhrada jídla, ideální jako alternativa k svačině či lehkému občerstvení.

ThermoFit: ThermoFit je přírodní spalovač, který obsahuje stimulační látky, proto se nedoporučuje užívat po 16:00 hodinách, pokud jdete spát brzy. Užívejte 1-4 kapsle alespoň 30-45 minut před cvičením. Při začátku užívání začněte s jednou kapslí a pozorujte, zda je třeba dávkování zvýšit.

Probiodom: Užívejte 1-2x denně 2-6 kapslí. Probiodom obsahuje prospěšné probiotické kultury, které udržují správnou rovnováhu střevní mikroflóry a mohou pomoci odstranit problémy s nadýmáním břicha.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  0 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x