Horká zázvorová limonáda
Horká zázvorová limonáda

Horká zázvorová limonáda

Horká zázvorová limonáda

Šálek teplého nápoje během chladných zimních dnů zahřeje naše tělo i duši. Oblíbeným zimním nápojem je zejména horký čaj, který si rádi dopřejeme doma i v práci. Zkoušeli jste však někdy vyměnit čaj za horkou limonádu? Zahřejte se během chladných zimních dnů zázvorovou limonádou s obsahem vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Obsah

Potřebujeme

Postup

V konvici si zahřejte vodu na 80 stupňů. Do džbánu přidejte mátu, plátky citronu, 4 odměrky HypoFit a 1 odměrku Cé vitaminu v prášku a následně zalijte horkou vodou. Limonádu promíchejte a můžete podávat.

Horká limonáda od Kompavy vás nejen zahřeje, ale doplní vašemu tělu i potřebné vitamíny a minerály. Během chladných dnů je náš organismus náchylný ke vzniku různých imunitních onemocnění, a proto je důležité v tomto období zvýšit příjem vitamínů a podpořit imunitní systém.

TIP: Imunitní systém můžete posílit přírodním výživovým doplňkem Premium Colostrum. Kolostrum dodává perfektní kombinaci imunitních a růstových látek, které zajišťují podporu imunity a výživu pro celkový zdravý vývoj organizmu. Kolostrum je přírodní zdroj imunoglobulinů, růstových faktorů, laktoferinu, lysozymu, vitamínů, minerálů i aminokyselin. Imunoglobuliny jsou v organismu velmi důležité, protože se jedná o protilátky, které organismus potřebuje k ochraně proti cizím látkám – brání tak tělo před propuknutím různých imunitních onemocnění.