Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Kompava je správná volba, proč?
Kompava je správná volba, proč?

Kompava je správná volba, proč?

Kompava je správná volba, proč?

Kompava již více než 20 let přispívá k udržení kvalitního zdraví ak dosahování vytoužených met sportovců. Od samého začátku nám však nejde jen o výrobu a prodej výživových doplňků. Prodejem produktů proces našich aktivit totiž nekončí, chceme společně s našimi zákazníky dosáhnout daleko více. Co ale „daleko víc“ znamená a proč je Kompava ta správná volba?

Obsah

Kvalita a bezpečnost na prvním místě

U nás v Kompavě zodpovědně dbáme o shodu výrobního procesu se všemi legislativními požadavky, které se kladou na výrobu výživových doplňků. V našich produktech nenajdete žádné látky ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Striktně se také vyhýbáme používání konzervačních látek, syntetických barviv či geneticky modifikovaných surovin.

Budujeme a udržujeme systém řízení bezpečnosti potravin dle požadavků FSSC 22000.

Neodmyslitelnou součástí naší společnosti je přísný systém vnitřních kontrol a inspekcí, při kterém se kontroluje kvalita přijatých ingrediencí stejně jako finálních výrobků. Dohlíží se na výrobní proces, dodržování adekvátních postupů a přísných hygienických pravidel a, v neposlední řadě, také bezpečnost skladování surovin a vyrobených produktů.

Pro 100% bezpečnost produktů provádíme před jeho uvedením na trh interní, ale i externí rozbor, mikrobiologii a všechna potřebná testování. Samotná majitelka společnosti Ing. Želmíra Komorechová a zaměstnanci jsou osobami, které produkty testují ještě před tím než se dostanou k zákazníkovi.

Celý proces výroby v rukou zkušených odborníků

Cesta od vývoje až po konečné zpracování produktů je v rukou našich studovaných odborníků, kteří pravidelně absolvují různá vzdělávání s cílem získat ty nejkvalitnější znalosti. Zaměstnanci zodpovědní za vývoj produktů každoročně navštěvují různé světové výstavy a veletrhy, aby se jako první dozvěděli novinky z praxe, získali zkušenosti, inspiraci a vše mohli přetavit do našich výživových doplňků.

Na vývoji mnoha produktů se účastnili různí lékaři, významní sportovci a jiní externí odborníci, a proto obsahují všechny naše receptury kus vlastní zkušenosti a života.

Váš názor a naše know-how = alfa a omega pro dokonalou recepturu

Zajímáme se o potřeby a přání našich zákazníků, proto neustále poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti zdraví, sportu a užívání výživových doplňků. Kontaktovat nás můžete denně prostřednictvím chatu na našem webu či telefonicky a naši zkušení odborníci Vám s radostí poskytnou své zkušenosti a odpovídají Vaše dotazy.

Pravidelně pořádáme ochutnávky produktů, protože chceme, abyste se na vlastní kůži přesvědčili o jejich skvělé chuti. Podílíme se na organizaci různých sportovních akcí, přičemž se jich zvykneme spolu s týmem osobně zúčastnit a poskytovat tak zákazníkům naše znalosti. Takto získáváme efektivně i zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá. Také všechny Vaše recenze a hodnocení pravidelně analyzujeme a snažíme se jimi nejen inspirovat, ale také zlepšovat naše služby a produkty.

Budujeme komunitu, která žije život efektivně

Záleží nám nejen na Vašem názoru, ale také na Vašich znalostech a schopnostech správně se rozhodovat v oblasti zdraví, životního stylu a sportu. Pravidelně pro Vás naši odborníci proto tvoří vzdělávací e-booky či přispívají blogy na našem webu. Organizujeme také školení různého zaměření nejen pro zákazníky, ale i obchodní partnery.

Zajímá nás proces, ale také výsledek

S cílem dokonale zachytit působení a efektivnost našich produktů, ale také zlepšit kvalitu zdraví našich zákazníků provádíme více diagnostiky v Metflex diagnostickém centru v Novém Městě nad Váhem.

Absolvováním diagnostiky nejen zjistíte stav svého organismu, ale můžete si také otestovat kondici a zkvalitnit sportovní výkony. Součástí každé diagnostiky je samozřejmě i konzultace s odborníkem, který dokonale vysvětlí získané výsledky a poskytne různá doporučení a pořadí nejen v oblasti užívání doplňků stravy.

Být součástí naší komunity se vyplatí

Pokud rádi nakupujete přes náš e-shop, my Vás za věrnost odměníme. Zapojením se do našeho věrnostního systému nakupujete ještě výhodněji.

  • Za každou objednávku sbíráte body, které můžete následně využít jako slevu.
  • Při každém nákupu máte možnost vybrat si z aktuální nabídky dárků.
  • Pravidelně budete dostávat informace o aktuálních akcích jako první. Obdržíte také slevové kódy k nákupu na našem webu.
  • Dostanete bezplatně přístup k různým odborným informacím v podobě článků, videí či e-booků.

Čerstvost a skvělý zákaznický servis

Nedisponujeme obrovskými skladovými zásobami, ale produkty pravidelně vyrábíme, a proto zaručujeme 100% čerstvost produktů. Takže pokud se rozhodnete objednat naše produkty vždy Vám domů dorazí čerstvé a do 48 hodin. Čili pokud jste dnes dostali chuť připravit si dezert z Vašeho oblíbeného proteinu, nemusíte na jeho doručení čekat týden.

U nás v Kompavě cítíme zodpovědnost za vše, co děláme. Snažíme se překonávat očekávání Vás - našich zákazníků, a proto každý produkt vyvíjíme, vyrábíme a připravujeme s důrazem na maximální efektivitu a funkčnost. Zároveň se neustále snažíme zdokonalovat naše služby pro vaši spokojenost a pohodlí.

V neposlední řadě dbáme o správná rozhodnutí i ve vztahu k přírodnímu prostředí, což potvrzuje i získání certifikátu o úspoře emisí skleníkových plynů. Také jsme součástí systému zhodnocování a recyklace odpadů z obalů.

Naším cílem je, abyste naše produkty ocenili a důvěřovali jim tak, jak my do nich vkládáme všechny naše vědomosti a srdce. Děkujeme, že jste s námi, protože spolu dokážeme víc.

Váš tým Kompava