NOVINKA: oblíbený bezlaktózový protein nyní v novém cenově výhodnějším balení

Věrnostní systém

Věrnostní systém

Být členem věrnostního klubu Kompava se vyplatí.

Rádi nakupujete Kompava produkty přes náš e-shop? My vás za vaši věrnost odměníme. Zapojte se i vy do našeho věrnostního klubu a nakupujte výhodněji. Za každou objednávku sbírejte body, které pak můžete využít jako slevu na celý nákup.

Je to velmi jednoduché a zvládnete to v pár krocích:

  1. Vytvořte si zákaznický účet na našem e-shopu. V tomto zákaznickém účtu se vám při každé objednávce budou sbírat věrnostní body. Při vytvoření zákaznického účtu vás hned odměníme 25 věrnostními body.
  2. Přihlaste se do zákaznického účtu a vytvořte si objednávku. Za každých vynaložených 10 Kč získáte 1 bod, který představuje 1 Kč slevu na další objednávku. Pokud nakoupíte například za 500 Kč, získáte 50 bodů, díky kterým si můžete při další objednávce uplatnit slevu 50 Kč.
  3. Body si uplatníte v nákupním košíku, kde se vám sleva automaticky odečte. Pro uplatnění je třeba být přihlášen ve svém kontě.

Podmínky věrnostního klubu Kompava:

  • Maximální množství uplatněných bodů na 1 nákup je 50% z celkové hodnoty nákupu.
  • Body nelze využít na poštovné a balné.
  • Body je možné sbírat pouze pokud máte vytvořen účet a jste přihlášeni.
  • V prípade vrátenej/neprevzatej objednávky sa získané vernostné body za danú objednávku anulujú.

Často kladené otázky:

Kde vidím aktuální stav mých věrnostních bodů?
Aktuální počet věrnostních bodů vidíte ve svém zákaznickém účtu.

Abych se stal členem věrnostního klubu Kompava, musím nejdříve podepsat nějakou smlouvu?
Ne, nic podepisovat nemusíte. Členem našeho věrnostního klubu se automaticky stáváte vytvořením zákaznického účtu na našem webu.

Mohu uplatnit body hned během prvního nákupu?
Ne. Body získané za nákup si můžete uplatnit až při následující objednávce.

Kdy mi budou body připsány?
Body jsou připsány až když je objednávka vyřízena a převzata. V případě, že objednávku stornujete nebo vrátíte nárok na body ztrácíte.

Ve svém zákaznickém účtu mám nasbíraných 100 věrnostních bodů, jakou dostanu slevu?
Za 100 bodů získáte slevu 100 Kč. Platí však pravidlo, že sleva nemůže být vyšší než 50% z celkové hodnoty objednávky. To znamená, že pokud by celková hodnota vaší objednávky byla 150 Kč, můžete si uplatnit slevu maximálně za 75 Kč, čili 75 bodů. Zbývajících 25 bodů vám zůstane ve vašem zákaznickém účtu na další nákup.

Mohu si věrnostní body uplatnit i na jiném e-shopu, kde najdu produkty značky Kompava?
Ne. Věrnostní body si můžete uplatnit pouze na e-shopu kompava.sk ve svém zákaznickém účtu. Věrnostní klub Kompava je odměnou pro naše věrné zákazníky.

Co mám dělat pokud mám problém s uplatněním bodů?
Ověřte si zda jste přihlášeni ve svém zákaznickém účtu a máte nasbírané body za minulé nákupy. Pokud i přesto budete mít problém s uplatněním věrnostních bodů, neváhejte nás kontaktovat na adrese webmaster@kompava.sk. Rádi vám pomůžeme.