Bolesti a pukání v kolenou jsou minulostí
Bolesti a pukání v kolenou jsou minulostí

Bolesti a pukání v kolenou jsou minulostí

Bolesti a pukání v kolenou jsou minulostí

Obracím se na Vás se slovy díků i se žádostí, nebo lépe řečeno návrhem.
Jsem absolventka gymnázia a od září nastupuji na studium Univerzity Komenského v BA. Zajímám se o světové dění, politiku, mezinárodní vztahy a proto směřuji na katedru politologie.
Avšak to není to, čemu na věnuji většinu svého času. Už od 15. let jsem běhávala zejména dlouhé, vytrvalostní běhy. Běh jsem nejprve brala jen jako prostředek na hubnutí, ale pak jsem se do něj zamilovala a běhávala jsem až do teď (momentálně se věnuji už jen silovému tréninku v posilovně). Ale odrazy při každém skoku na beton mi ničila kolena. Bolest se ozývala často i při dřepování v posilovně či „leg-pressování“. Pracuji v místním fitness centru, kde majitel je také můj trenér. Poradil mi Váš výrobek Gelo-3 complex. Během 2 týdnů užívání mi přestalo při tréninku nohou pukat v kolenou, bolest zmizela, dokonce mám pevnější nehty i vlasy! Musela jsem Vám napsat, protože jsem vyzkoušela mnoho přípravků a žádný nebyl tak komplexní jako ten váš. Většinou se trhu setkávám jen výrobky, což obsahují jen jednu pomocnou látku, např.: žraločí chrupavka, chondroitin sulfát nebo vápník. To vede jen k tomu, že člověk má doma "en" lahviček, které stejně nepomáhají. Ve Vašem výrobku jsem měla všechno v jednom!
Recenzi napíšu i na FB profil "mého" fitness centra, jelikož se majiteli starám o to, aby to tam žilo. Přidávám tam příspěvky o výživě, technikách cviků, info o doplňcích stravy či o akcích fitness centra. Často, tak jako nyní, vycházím z vlastních zkušeností nebo z vědomostí, které jsem nabyla samostudiem.
Chtěla bych Vám navrhnout i spolupráci. Nemám za sebou ještě žádné úspěchy v rámci fitness. Momentálně se nacházím v přípravné fázi – objemovka. Pokud se mi podaří vyformovat se do podzimních soutěží ráda bych se jich i zúčastnila.

S úctou Vaše věrná zákaznice Katarína Jurčiaková