Kloubové tyčinky grátis k limitované edici Gelo-3 complex

Díky BIOENZÝMU A PROBIODOMU mohu sportovat bez žaludečních potíží
Díky BIOENZÝMU A PROBIODOMU mohu sportovat bez žaludečních potíží

Díky BIOENZÝMU A PROBIODOMU mohu sportovat bez žaludečních potíží

Díky BIOENZÝMU A PROBIODOMU mohu sportovat bez žaludečních potíží

Od svých 14 let jsem zásadová vegetariánka, nakolik se neztotožňuji s nehumánním zacházením se zvířaty. 2 roky jsem zkoušela veganství ale z časového hlediska mi toto stravování nevyhovovalo, nakolik příprava veganských jídel je časově náročná, tak jsem znovu překlenula k vegetariánství.

V roce 2011 jsem se začala aktivně věnovat sportu. Začala jsem během, později jsem k tomu přidala kolo a plavání. Můj žaludek to jaksi neuměl přijmout a strávit, tak jsem se v podstatě od svých sportovních začátků trápila s trávením a žaludečními problémy. Před závodem jsem si musela dávat pilulky proti průjmu, lehké jídlo, nemohla jsem jíst žádné energetické tyčinky ani gely, protože žaludek by mi je nepřijal a já bych skončila. Tak jsem se celé 3 roky trápila a hledala řešení na mé problémy. Neustálé přehánění, bolesti břicha, křeče v břiše, tíha v žaludku, tvorba kyseliny mě doprovázely každý den. Absolvovala jsem několik vyšetření u lékařů, alergologů, gastroenterologů, ale všechny vyšly negativně. Teprve poslední vyšetření krve ukázalo, že mé tělo neumí strávit kasein, mléčnou bílkovinu. Tak jsem vyřadila mléčné produkty a problémy se o trochu zmírnily, ale po době, kdy si moje tělo zvyklo žít bez mléčných produktů se mi všechno vrátila. Až na doporučení jsem se rozhodla vyzkoušet kombinaci dvou produktů – BIOENZÝM a PROBIODEM. Ze začátku jsem užívala 2 tablety ráno a 2 večer z obou produktů. Už po asi týdnu přestaly křeče, tíha v žaludku, kyselinu jsem měla pouze po těžším jídle. Řekla jsem si, že to vyzkouším užívat alespoň půl roku, podle doporučení výživového poradce z Kompavy. Já jsem však už po 3 měsících měla střeva a žaludek v takovém stavu, že jsem mohla jíst jako těhotná a kombinovat jedno přes druhé. Mléčné produkty jsem se rozhodla vyzkoušet, protože jsem byla zvědavá, jestli mi tyto dva úžasné produkty dokázaly pomoci is mojí intolerancí. K mému překvapení podotýkám, že ano. Sýry, jogurty, Cottage cheese, tvaroh, dokonce proteiny, všechny tyto produkty, které mi neskutečně chyběly teď jím na denním pořádku. Avšak nechtěla jsem to podcenit a nadále jsem užívala oba produkty, avšak jsem snížila dávkování na 1 – 0 – 1 z obou. Mohu potvrdit, že všechny mé problémy s trávením, žaludečními a střevními obtížemi přestaly! A to jen díky PROBIODOMU a BIOENZÝMU! Celé 3 roky jsem se trápila a KOMPAVA mi mé problémy vyřešila rychle a bezbolestně. Tyto dva produkty užívá nyní už na mé doporučení i můj otec, který podstupuje chemoterapii a mívá velmi silné žaludeční problémy, velmi mi pomáhají a cítí se po nich mnohem lépe.

Všem lidem, kteří se trápí a mají podobné problémy jako já v minutě, mohu tyto dva produkty doporučit, vyzkoušela jsem celou škálu jiných produktů ale opravdu mi pomohli až PROBIODŮM a BIOENZÝM a já na ně nedám nikdy dopustit a jsou součástí mé lékárničky, ať jsem kdekoli.

Veronika Otrubová