ThermoFit +50% grátis limitovaný počet kusů

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Glutathione

Produkt je vhodný pro vegany Produkt je vhodný při laktózové intoleranci Produkt je vhodný při intoleranci lepku Produkt neobsahuje sóju

Glutation řadíme mezi nejsilnější antioxidanty, které zabraňují poškození buněk. Odstraňuje toxiny a těžké kovy z organismu, čistí játra, plíce, ledviny i ostatní důležité orgány. Přispívá ke správnému fungování imunitního systému a je důležitý pro správnou funkci jater.

Glutathione
Balení:
Cena:
959 Kč

Základný popis produktu Glutathion

Glutation se díky své síle označuje jako „master antioxidant“ nebo „mother of antioxidants.“ Naše tělo glutation potřebuje kvůli antioxidační ochraně, dostatečné detoxikaci a ochraně proti stárnutí a poškození buněk (Antiage).
Na rozdíl od většiny antioxidantů, glutation si naše tělo vyrábí samo, v játrech. Úkolem antioxidantů je chránit buňky před účinkem škodlivých látek (volných radikálů), které poškozují buňky v těle a jsou spouštěčem téměř všech vážných onemocnění (Parkinsonova a Alzheimerova choroba, hepatitida, cukrovka či rakovina). Volné radikály se tak považují za nejhlavnější příčinu stárnutí. Při každém procesu, který probíhá v lidském těle – od dýchání přes trávení až po pohyb – se tvoří volné radikály. I když jsou tyto funkce nezbytné pro život, při jejich procesu se kromě prospěšných látek tvoří také látky škodlivé. Díky antioxidantům si s toxickými látkami dokáže organismus poradit, aniž bychom si to uvědomili. Pokud má tělo nedostatek glutationu, škodliviny poškozují buňky a postupně způsobují nefunkčnost některých orgánů. Vysoké vyčerpání glutationu v organismu se pozoruje u sportovců, jejichž imunita je po vysokém fyzickém vytížení výrazně potlačena a dostávají se do tzv. imunosupresivního okna. V některých zemích se glutation dokonce používá jako lék nebo podpůrná léčba virových onemocnění a jejich následků.

Detoxikační funkce glutationu souvisí především s játry, která je hlavním detoxikačním orgánem v lidském těle. Glutation zachytí škodliviny (volné radikály, těžké kovy) v organismu a přemění je na neškodné látky, které můžeme bezpečně vyloučit z těla pomocí ledvin nebo jater. Pomáhá játrům správně fungovat, posiluje ji a dodává jí energii. Důkazem je i fakt, že játra si sama vytváří glutation pro své potřeby.

Pro koho je produkt určen

- Pro lidi, kteří mohou mít vysoký oxidační stres (kouření, alkohol, stres, léky, onemocnění, UV záření)
- Pro lidi, kteří mají nedostatek antioxidantů nebo těžké kovy (umíme zjistit na Diagnostice živé kapky krve)
- Pro lidi s oslabenou imunitou
- Pro sportovce na regeneraci buněk při vysokém fyzickém zatížení a intenzivních trénincích
- Pro lidi, kteří chtějí posílit funkci jater
- Pro lidi po různých zraněních a operacích pro lepší rekonvalescenci
- Pro lidi s pigmentovými skvrnami

Doporučené dávkování

1 - 2 x denně 1 kapsle nalačno

Použití

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Nutriční hodnoty

Výživové údaje1 kps / 470 mg*%RVH v 1 dávke
L-Glutation455 mg 

L-glutathion redukovaný, stearan hořečnatý, acidorezistentní tobolka (hypromelóza, gellanová guma).

UPOZORNĚNÍ:
Není vhodný pro děti do 14 let, těhotné a kojící ženy. Ustanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Skladujte v suchém prostředí, při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Glutathione

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  2 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x