Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

ImunoFit Kids

Produkt je vhodný při intoleranci lepku Produkt neobsahuje sóju Produkt je vhodný od 3 let Produkt je vhodný pro diabetiky

Kombinace laktoferinu, lysinu a vitamínu B6 intenzivně podporuje imunitní systém a obranyschopnost dětí již od 3 let. Dětská imunita je citlivá zejména na infekce horních cest dýchacích, a proto je dostatečná podpora dětské imunity nezbytná.

ImunoFit Kids
Balení:
Cena:
693 Kč

Základní popis produktu

Dětská imunita se liší od imunity dospělých tím, že imunitní systém dětí je stále ve vývoji, a není tak schopen se dostatečně bránit proti patogenům, které způsobují onemocnění. Vzhledem k tomu je důležité věnovat podpoře dětské imunity zvýšenou pozornost. S postupným růstem dítěte se jeho imunitní systém vyvíjí a stává se schopným lépe reagovat na různé typy patogenů.

Na odolnost imunitního systému dětí má vliv:

 • věk – s postupem času a vystavením se různým patogenům se imunitní systém  dětí   postupně  vyvíjí a stává se schopným účinně a účinně reagovat,
 • strava –   strava  by měla být pestrá, kvalitní a bohatá na bílkoviny, zdravé sacharidy a tuky, vitamíny, minerály a omega-3 mastné kyseliny,
 • pohyb a sport – na čerstvém vzduchu a v každém počasí je to nejdůležitější na podporu imunitního systému,
 • hygiena – udržování dobrých hygienických návyků, jako je časté mytí rukou, pomáhá minimalizovat vystavení dětí patogenům a infekcím,
 • prostředí – setkání se s různými mikroby a bakteriemi v domácím či školním prostředí může pomoci vůči nim vybudovat odolnost, proto se není třeba vyhýbat společnosti,
 • genetika – některé některé děti mohou být geneticky náchylné k určitým onemocněním nebo mohou mít genetické imunitu systému silnějšímu nebo mu k nervu.

ImunoFit KIDS obsahuje

Laktoferín

Laktoferin je jednou z nejsilnějších imunitních složek mateřského mléka a podílí se na imunitní odpovědi organismu (bakteriální nebo virové infekce). Představuje jeden z nejsilnějších imunostimulačních přirozených prostředků našeho organismu na podporu imunity vzhledem k tomu, že narušuje membrány mikroorganismů. Laktoferin je přirozeně obsažen ve všech tělových tekutinách, jako jsou například sliny či slzy, a je součástí vrozené imunity. Přirozeně tvoří prvotní bariéru pro průnik bakterií či virů do organizmu přes oči a ústa.

Úkolem laktoferinu je také transport železa v organismu. Váže na sebe ionty železa, čímž způsobuje zpomalení růstu a rozmnožování se patogenních mikroorganismů v těle. Mikroorganismy také potřebují potravu, a tou je právě volné železo. Laktoferin tedy zároveň dokáže pomoci organizmu lépe vstřebat železo přijaté ve stravě.

L-lysin

L-lysin je účinná přírodní látka, která pomáhá v boji proti virům. Příznivě podporuje funkci imunitního systému a pomáhá zabraňovat propuknutí různých virových infekcí.

L-lysin je esenciální aminokyselina, kterou si tělo neumí samo vytvořit, a proto ji musíme přijmout potravou případně pomocí výživových doplňků. Přirozeně se nachází hlavně v živočišné stravě, jako je maso a tvrdé sýry.

L-lysin je základní složkou při produkci nejen bílkovin, ale i hormonů, enzymů, protilátek a imunitních buněk organismu. L-lysin je důležitým stavebním materiálem imunitních buněk, a tak podporuje činnost zdravého imunitního systému. Oslabený imunitní systém může ve více případech vést ke vzniku virových herpesových onemocnění.

L-lysin může hrát důležitou roli v přirozené podpoře imunitního systému:

 • zvýšená aktivita proti virům – řada studií naznačuje, že L-lysin může mít zvýšenou aktivitu vůči virům, což znamená, že může pomoci organismu bojovat proti nim. Konkrétně se to týká herpes simplex viru, kde L-lysin může ovlivnit jeho replikaci ašíření,
 • podpora tvorby protilátek – L-lysin je důležitým faktorem pro tvorbu přirozených protilátek, které jsou klíčovým prvkem imunitní odpovědi. Protilátky hrají důležitou roli při rozpoznávání a likvidaci patogenů,
 • podpora růstu a vývoje imunitních buněk – L-lysin je nezbytný pro tvorbu bílkovin, které jsou klíčové při tvorbě imunitních buněk.

Vitamin B6

Vitamin B6 hraje klíčovou roli v mnoha aspektech zdraví včetně imunitního systému. Mezi jeho úkoly patří správná podpora tvorby červených krvinek, pomáhá při tvorbě energie, a tak přispívá ke snížení vyčerpání a únavy.

Vitamin B6 může být pro dětskou imunitu důležitý z více aspektů:

 • produkce protilátek – vitamin B6 pomáhá s aminokyselinami jako je lysin při tvorbě protilátek, které jsou součástí imunitního systému a slouží k boji proti infekcím,
 • tvorba bílkovin – bílkoviny hrají důležitou roli v imunitním systému, a vitamín B6 je klíčový pro správnou tvorbu skoro všech bílkovin,
 • záněty – vitamin B6 se přirozeně v těle účastní regulace zánětlivých reakcí, které jsou součástí obranného mechanismu organismu.

Pre koho je produkt určený:

 • ImunoFit Kids je vhodný pro děti od 3 let.
 • Pozitivně přispívá k podpoře imunitního systému a udržení zdraví dětí.

Jeho užívání je vhodné:

 • během podzimní i zimní sezóny,
 • bývá-li Vaše dítě z důvodu onemocnění příliš často doma a ne ve školce/škole,
 • při oslabeném imunitním systému,
 • pro rychlejší zotavení po virovém či bakteriálním onemocnění,
 • ke snížení vyčerpání a únavy,
 • před nástupem do školky/školy na posílení imunity,
 • když se dítě nacházelo v kolektivu s nemocnými dětmi.

Doporučené dávkování:

Doporučené dávkování výživového doplňku je formulováno tak, aby zohledňovalo individuální potřeby a charakteristiky organismu. U nás se nezaměřujeme pouze na jedno univerzální dávkování, protože víme, že každý z nás je jedinečný:

 • Pro udržení zdraví doporučujeme užívat 1 kapsli denně.
 • Pro intenzivní podporu imunity doporučujeme užívat 2 kapsle denně.

Použití:

Tobolky může dítě polykat vcelku. Je třeba je zapít dostatečným množstvím vody. Zajistíte tak, že se kapsle dostane do žaludku, kde se může začít postupně rozkládat, a tak uvolňovat do těla potřebné látky. Obsah tobolky lze také vysypat do nápoje či jídla – doporučenou dávku rozpusťte ve vlažné vodě, čaji, mléce nebo kaši.

Nezapomeňte dodržovat doporučené dávkování, které je uvedeno na obalu našeho produktu. Správné dávkování je klíčem k optimálním výsledkům. V případě, že máte jakékoli dotazy ohledně správného užívání našich produktů nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Vaše zdraví je pro nás na prvním místě a jsme tady, abychom vám poskytli podporu a potřebné informace.

Nutriční hodnoty

Obsah v 1 kapsli*%RVH na dávku
Laktoferín200 mg 
L-Lyzin198 mg 
Vitamin B62 mg143 %

*RVH / NRV - referenčná výživová hodnota / nutrient reference value

**RVH / NRV - nie je stanovená / not specified

Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal) / Reference intake of the average adult (8400 kJ/2000 kcal).

Laktoferin, L-lysin HCl, vitamin B6 (pyridoxinhydrochlorid), rostlinná kapsle (hypromelóza, uhličitan vápenatý).

ImunoFit Kids

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  2 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x