Jak zhubnout z boků, stehen a z břicha? Stravou a cvičením!
Jak zhubnout z boků, stehen a z břicha? Stravou a cvičením!

Jak zhubnout z boků, stehen a z břicha? Stravou a cvičením!

Jak zhubnout z boků, stehen a z břicha? Stravou a cvičením!

Každý z nás máme zkušenosti s tím, že jakkoli se snažíme nejíst nebo omezit jedení, i tak ne a ne zhubnout podle našich představ.

Obsah

Abychom si nenarušili metabolismus nesprávným nejeden, je třeba si uvědomit co náš organismus potřebuje a co ne. V případě, že se nám nedaří zhubnout z problematických partií omezením přísunu potravin, potřebujeme biolátky, které rozproudí v našem těle přirozené spalování tuků a zrychlí metabolismus. K takovým látkám patří i přírodní spalovač tuků Karnitin. Navíc je dobré naučit se poslouchat a vnímat signály, které nám naše tělo dává. To je první úspěšný krok.

Nepravidelné stravování sestávající z 1-3 jídel vám nezajistí štíhlou postavu. Vhodnější je jíst častěji, např. 5 x denně. Pokud však přejdete na pět jídel denně, musíte si hlídat kalorie. Ve třech jídlech dodáte svému tělu určité množství kalorií, proto pokud přejdete na pět jídel, úměrně zmenšete porce a tím i přísun kalorií z jednoho jídla.

ako sa stravovať

Hladovění vám nepomůže

Zbavte se stavů hladovění a následného přejídání. Hlad totiž není jediným negativem nepravidelného jedení. Do hry vstupuje také hormon inzulín. Vědci zjistili, že nárazový příjem většího množství potravy během 24 hodin zvyšuje hladinu cukru, což způsobuje ukládání tuku v těle. A to je poslední, co chcete! Ideální je tedy rozdělit denní dávku na 5 až 6 menších dávek.

Jak podpořit hubnutí z břicha a boků na maximum

Každé hubnutí by mělo být založeno na pohybové aktivitě, nepochybně do každého dietního plánu třeba zařadit doplňky výživy na hubnutí, které napomáhají spalování tuků, urychlují regeneraci a zbavují pocitu hladu.

Pokud se občas nevíte vzdát vydatnějšího jídla s vyšším obsahem tuku - například neodoláte zákuskem na svatbě nebo dobrotám na grilování -  vázač tuků z potravy Fit Chitosferín vám pomůže vychytat tuky z přijaté potravy a přirozenou cestou je vyloučit z těla ven, aniž by se vstřebaly nebo uložili na břiše, bocích či stehnech.

Začněte svou změnu svižnou chůzí - stačí dvacet minut dvakrát denně, cestou z práce a do práce a po pár týdnech uvidíte zlepšení v hybnosti svalů a také se méně zadýcháte

Termogeneze - proč je při hubnutí důležitá

Termogeneze, čili generování energie v lidském těle vyvolané fyziologickými procesy. Maximalizovat ji dokáže termogenní spaľovač tuků ThermoFit, který vám pomůže spálit více kalorií a výsledkem je rychlejší ztráta nadbytečných kil. Právě v době hladu rychlost metabolismu postupně klesá a tělo se snaží zachovat zásoby energie na "horší časy". I osoby s takovou narušenou termogenezí pozitivně reagují na příjem termogenních látek. Spalovač ThermoFit nejenže napomáhá spalování tuků (štěpí tukové buňky), obsahuje i látky pro zvýšení výkonnosti a prodloužení vytrvalosti.

žena ktorá cvičí s lanami

Ukázkový jídelníček na hubnutí

  • SNÍDANĚ: L-karnitin, ovesné vločky s chia semínky (od večera namočené), černá káva
  • SVAČINA: protein na hubnutí BodyFit
  • OBĚD: Fit CHITOSFERÍN, kuřecí / krůtí prsa na přírodně, rýže, velký zeleninový salát
  • SVAČINA: protein pro ženy BodyFit
    Asi 1-1,5 hod. před tréninkem: spalovače tuků L-karnitin nebo ThemoFit
    Po tréninku: okamžitě 1 - 2 malé jablka
  • VEČEŘE: cottage-sýr, 2 bílky natvrdo, 1-2 ks nízkokalorického chleba
  • POZDĚJŠÍ VEČEŘE: 1 bílý nízkotučný tvaroh

Pijte denně alespoň 3L nesycené vody, příp. bylinkový čaj bez cukru. Omezte příjem soli a potraviny bohaté na tuky a cukry. Neméně důležitý je i pohyb, nemusí jít o výkonnostní sport, stačí uvolněný a pravidelný pohyb, který Vám způsobuje radost. Věnujte se mu alespoň 3x týdně, min. 20 minut. Pamatujte - hubnutí je založeno na menším energetickém příjmu a větším výdeji!