Každý jiný a jedinečný. Takový by měl být dárek pro každého
Každý jiný a jedinečný. Takový by měl být dárek pro každého

Každý jiný a jedinečný. Takový by měl být dárek pro každého

Každý jiný a jedinečný. Takový by měl být dárek pro každého

Na Vánoce chceme potěšit pěkným dárkem všech, na kterých nám záleží. Pokud vám docházejí nápady na to, čím obdarovat svého partnera, rodiče či sourozence letos, máme pro vás hned několik tipů.

Obsah

Ani se nenadějeme a opět se venku budeme procházet po cestách, na kterých bude zářit nespočet vánočních světel, která v souhře s vánoční výzdobou v nás budou opět vyvolávat příjemnou vánoční atmosféru. Vánoce jsou za dveřmi, což chvíle je čas na vánoční stolování a vy, jako každý rok, opět řešíte dilema, čímž obdarovat vaše blízké.

Pokud máte pocit, že všechny nápady jsou fuč, inspirujte se vánočními balíčky plnými zdraví, které zajistí kvalitnější a plnohodnotnější život! My myslíme na vaše zdraví i na zdraví vašich blízkých – máme pro vás tipy na výjimečné trendy vánoční dárky.

Praktický vánoční dárek pro mámu

Balíček obsahuje GELO-3 Complex, MSM, Omega-3 a dárek – atraktivní ponožky

Pravděpodobně každá matka na otázku, co by chtěla dostat nebo co by potřebovala, zvykne odpovědět, že už všechno má a nic nepotřebuje. V tom případě jí dopřejte úlevu od bolesti, posilněte její organismus a zajistěte jí tak odpočinek, který si po celém roce bezpochyby zaslouží.

Dopřejte této výjimečné ženě rychlou regeneraci, která poskytne unavenému tělu rychlou úlevu. Kombinace výživových doplňků v dárkovém balíku Active movement zajistí zlepšení pohyblivosti kloubů, do těla doplní potřebné výživné látky a zmírní ztuhlost kloubů.

Co najdete v balíčku?

  • GELO-3 Complex (pomeranč) - GELO-3 Complex obsahuje kombinaci tří důležitých látek pro klouby: kolagenové peptidy, glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Tyto tři stavební složky se v našem těle neustále opotřebovávají a věkem ubývají, proto je důležité je doplňovat.
  • MSM - MSM (metylsulfonyl-methan) zmírňuje až odstraňuje všechny druhy alergií, chrání před parazitárními a plísňovými onemocněními a plní pestrou paletu významných funkcí v lidském organismu.
  • Omega-3 - Omega-3 jsou esenciálně nenasycené mastné kyseliny, které přispívají ke správné funkci srdce, k udržení správné funkce mozku ak udržení dobrého zraku.

Dárek, který potěší každého sportovce

Hledáte správný vánoční dárek pro muže, kteří jsou aktivními sportovci nebo sportovními fanoušky? Zapomeňte na sportovní výbavu nebo značkové sportovní oblečení. Tyto věci si nejraději pořídí sám, přesně na míru podle svého gusta. Fotbalista, hokejista, tenista, cyklista či pravidelně pohyb vykonávající člověk jistě ocení, když jeho nepříjemnou svalovici či unavenost svalů a kloubů odstraníte rychleji než je zvyklý. Rychlou úlevu unavenému organismu jistě poskytne dárkový balíček Combi sport s vysoce účinnými výživovými doplňky.

Balíček obsahuje HypoFit, K4 Power BCAA, AcidoFit mix a dárek – praktický sportovní vak

Je někdo z vašich blízkých sportovec? Pokud odpověď zní ano, tak tento vánoční balíček Combi sport je to pravé, co hledáte. Kombinace produktů je navržena přesně tak, aby ve společném působení zabezpečily dostatečnou hydrataci, podporu imunity, regeneraci svalů, a tak správné fungování organismu.

Co najdete v balíčku?

  • HypoFit v limitované edici zázvor-jablko – Iontový nápoj HypoFit poskytuje rychle dostupný zdroj energie v podobě glukózy a maltodextrinu, zároveň obsahuje vitamíny C, E, beta-karoten a selen, které mají silný antioxidační účinek, zabraňují působení škodlivých volných radikálů.
  • AcidoFit – AcidoFit je složen z vitamínů a minerálů a je obohacen o speciální směs přírodních extraktů z aloe vera a alfalfa, díky kterým napomáhá k detoxikaci těla a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
  • K4 Power BCAA – Instantní rostlinné aminokyseliny, které jsou tvořeny jednotlivými větvenými esenciálními aminokyselinami – leucin, isoleucin a valin – v ideálním poměru 4:1:1. Tělo si je nedokáže vytvořit samo, proto je třeba je doplnit pomocí doplňků výživy a K4 Power BCAA jsou tou správnou volbou.

Zdraví máme jen jedno, ale stejnou jedinečnost mají pro nás i milované osoby a tedy věnovat zdraví milovaným na Štědrý den je odpověď na otázku, čím je obdarovat. Tyto balíčky a mnoho dalších návrhů jak potěšit vaše blízké a věnovat jim kousek zdraví naleznete na našem e-shopu

Klidné a příjemné prožití Vánočních svátků Vám přeje Kompava.