Když léky nepomáhají
Když léky nepomáhají

Když léky nepomáhají

Když léky nepomáhají

Zdravím celý tým společnosti KOMPAVA, v první řadě Vám chci do Nového roku popřát spoustu pracovních úspěchů a mnoho spokojených klientů, minimálně tak jak jsem s Vašimi výrobky spokojena JÁ.

Chci věnovat pár řádků, pro ty kteří váhají nad produkty KOMPAVA. Koncem roku 2009 jsem si u Vás objednala pár výrobků, kvůli tomu že jsem byla 2 týdny v Egyptě a dost se mi zhoršilo trávení a pokožka.

Jedním z výrobků co jsem si objednala byl PROBIODOM, ten jsem užívala ráno před jídlem a na oběd před jídlem spolu s BIO Enzymem complex (ten jsem si dávala po jídle). Je to úžasná kombinace PROBIODEM vyčistil to co měl a BIO Enzym complex odboural pocit plnosti a bolest žlučníku. Výsledek jsem viditelně vnímala už po týdnu.

Na pokožku jsem si vybrala MSM. Při užívání MSM nejenže se mi zlepšila pokožka, neměla jsem pocit toho, že se mi v jednom kuse šupe celé tělo, ale i akné na tváři zmizelo. Nemluvě o tom, že super se mi posílily nehty. Nejenže zmizely bílé flíčky, ale také třepení.

Tím, že jsem v tomto období prošla několika teplotními rozdíly, neriskovala jsem a také jsem objednala něco k posílení imunity, tedy prevenci proti nachlazení. K tomu je jako stvořený L-LYZIN s vitaminem FIT Cé. L-LYZIN obsahuje Echynaceu a ta je výborná pro prevenci různých virových onemocnění. Myslím si, že je to takový všechno VITAMIN a spolu s vitaminem C dodal kolagen, který měl zásluhu na tvorbě nové vrstvy pokožky.

s pozdravem Jana Saraková