Kolagen, který má, co nabídnout každé generaci: SkinBooster umocní vaši krásu a zdraví v každém věku
Kolagen, který má, co nabídnout každé generaci: SkinBooster umocní vaši krásu a zdraví v každém věku

Kolagen, který má, co nabídnout každé generaci: SkinBooster umocní vaši krásu a zdraví v každém věku

Kolagen, který má, co nabídnout každé generaci: SkinBooster umocní vaši krásu a zdraví v každém věku

Kolagen je již několik let trendem po celém světě a stal se vyhledávaným doplňkem především u něžnějšího pohlaví.

Obsah

Není se čemu divit, vždyť přece udržení si svěžího a mladistvého vzhledu pokožky je snem každé ženy a právě kolagen je do značné míry „zázrakem“, který dokáže tělo udržet pohromadě. Je totiž nejhojnějším proteinem v těle, jelikož se nachází v našich svalech, cévách, kůži, šlachách a udržuje naši pokožku zářivou a svěží. Nicméně, stejně jako u mnoha jiných věcí, bohužel i kolagen časem ztrácíme. My jsme se rozhodli vám přiblížit český produkt Skinbooster, se kterým dokážete nežádoucí známky stárnutí zvrátit.

Stejně jako u mnoha jiných věcí, které věkem ztrácíme, platí to i v případě produkce kolagenu, protože časem přirozeně klesá. Vlivem stárnutí naše tělo produkuje stále méně kolagenu, a tak nechtěným následkem je stárnutí pokožky. Ztrácí pružnost, nastupují začínající vrásky či pigmentové skvrny. Tento pokles ještě zhoršuje nezdravý životní styl s vysokým obsahem cukru, kouření, nadměrný příjem alkoholu či nadměrné slunění. Všechny tyto vlivy podporují vznik volných radikálů, které poškozují kolagenové struktury. I proto jsou kolagenové přípravky v poslední době často poptávaným artiklem, protože všechny zmíněné známky stárnutí dokáží zmírnit.

Zájem o ně roste právě díky vynikajícím výsledkům v omlazení a revitalizaci pleti, protože protein, který je přirozeně produkován tělem, má potenciál urychlit růst vlasů a nehtů, redukovat jemné vrásky či dokonce celulitidu. I proto jsme se vám rozhodli přiblížit právě kolagen s příznačným názvem „SkinBooster“, který si v Kompavě oblíbily stovky žen.

Oblíbený beauty koktejl obsahuje kromě keratinu, který je důležitý právě pro vlasy a nehty také vysokou dávku kolagenu, elastin, ceramidy, kyselinu hyaluronovou, vitamíny skupiny B či vitamín C. Kombinace účinných složek produktu dodá vaší pleti potřebnou dávku hydratace a vitamínů vrásek a ochrání vaši pokožku před vnějšími negativními vlivy, a to obzvláště v nadcházejícím podzimním a zimním období. Po dvou týdnech pravidelného užívání – 2x denně můžete zpozorovat první pozitivní účinky, a to nejen na své pleti. A proto, pokud stále utrácíte peníze za drahé krémy v domnění, že zlepší kvalitu vaší pleti a vyhladí vrásky, doporučujeme vám investovat raději do kvalitního kolagenu, protože to, jak vypadá vaše pleť zvenku, je způsobeno především kvalitou výživy zevnitř.

Skinbooster má však také spoustu dalších benefitů, které stojí za pozornost. Pravidelné užívání dokáže posílit vaše nehty, čímž se vyhnete jejich třepení, ale také dodá adekvátní výživu vašim vlasům, čímž eliminujete jakékoli vypadávání. Dokonce časem, můžete zpozorovat také zahuštění své koruny krásy. SkinBooster je dostupný v práškové formě a najdete jej iv praktickém balení, které se vám vejde do kabelky. Mimo jiné, má lahodnou chuť a je rychlý pro přípravu.

Kolagen má, co říci i mladší generaci

Mnohé mýty a některé články mnohdy naznačují, že kolagen je určen především pro starší generaci nebo stárnoucí pokožku, avšak jde o nepravdivou informaci. Vaše tělo začne vyčerpávat kolagen od poloviny 20 - roku života, a to o 1,5% ročně. Ano, možná se vám to nemusí zdát příliš, ale pokud této ztrátě zabráníte již v útlém věku, vaše pleť si zachová mladistvý vzhled a můžete se tak vyhnout předčasným vráskám.

Proč je dobré začít užívat kolagen již v mladším věku?

Jak již víme, kolagen je nesmírně důležitý a příznaky ztráty kolagenu mohou zahrnovat matnou, ochablou pokožku s vráskami a rozšířenými póry. Jelikož kůže je největším orgánem těla, je důležité, abyste dbali na pitný režim, dostatek vitamínů včetně užívání toho správného kolagenu, a proto výběr je nesmírně důležitý. Pokud bychom měli porovnat dva životní styly - Žena, která celý život kouřila, byla vystavována nadměrnému slunečnímu záření a konzumovala nezdravou stravu v porovnání se ženou, která žila převážně zdravým životním stylem s doplňováním kolagenu, uvidíte obrovský rozdíl. Nejviditelnější rozdíly budou v mnohem zdravější pokožce, v jasnějších očích, v pevnějších vlasech a nehtech. Jak jsme si již vysvětlili, špatný životní styl přispívá k ještě rychlejšímu vyčerpání kolagenu, čímž se podpoří rychlejší proces stárnutí.

Další benefity kolagenu

SkinBooster Bojuje s bolestí kloubů

Šlachy, jakož i kloubní chrupavka jsou z velké části složeny z kolagenu, jehož tvorba se věkem zpomaluje, což vede k rozšířeným bolestem a dokonce i poruchám, jako je artróza kloubů a osteoartritida. Doplnění vysoce kvalitního kolagenu může pomoci zpomalit nebo dokonce zabránit tomuto poklesu, což pomůže vašim kloubům snáze se pohybovat, snížit jejich bolestivost a dokonce snížit riziko vzniku těchto onemocnění.

Podporuje hubnutí

Jak vám může konzumace kolagenu pomoci zhubnout? Zní to možná směšně, ale konzumace kolagenu přirozeně inhibuje hormony hladu, které se vylučují ve vašich střevech, čímž zůstanete déle nasycené. Doplnění kolagenu může také zvýšit váš metabolismus. Glycin, který se nachází v kolagenu, pomáhá pumpovat cukr do tkáně vašeho těla ke zvýšení energetické hladiny, zatímco aminokyseliny pomáhají při rozvoji svalů. To zase zvyšuje váš metabolismus a potenciál spalování tuků. Přidání kolagenu do ranního nebo odpoledního čaje/kávy může být skvělou strategií na potlačení právě těchto nepříjemných tužeb. Stejně skvělou volbou je i další z produktů v našem portfoliu – „Collagen Coffee cream“. Jedná se o unikátní kolagen do kávy s chutí skutečné smetany. Díky obsahu kolagenových peptidů vám také tento doplněk pomůže při péči o pokožku, vlasy a nehty. Je totiž obohacený o MCT tuky, které dodají tělu a mozku potřebnou energii a taurin, který reguluje vodu v těle, a tím zabraňuje odvodnění těla po šálku kávy s kofeinem. Dokonce neobsahuje laktózu.