Kloubové tyčinky grátis k limitované edici Gelo-3 complex

Kompava Info 2016-2
Kompava Info 2016-2

Kompava Info 2016-2

Kompava Info 2016-2 Ranní sluneční paprsky, dlouhé večery a vysoké teploty naznačují, že konečně prožíváme nejkrásnější roční období. Kancelářské židle mnozí již vystřídaly za dovolenkové křesla na pláži. Aby se vám příjemně trávili volné chvíle, připravili jsme pro vás v Kompava zajímavé čtení.

Ranní sluneční paprsky, dlouhé večery a vysoké teploty naznačují, že konečně prožíváme nejkrásnější roční období. Kancelářské židle mnozí již vystřídaly za dovolenkové křesla na pláži. Aby se vám příjemně trávili volné chvíle, připravili jsme pro vás v Kompava zajímavé čtení. Od jarního vydání máme nově zlatých mistrů světa v naturální kulturistice, kteří vám prozradí, co udělali jinak v přípravě jako dosud.
Pro ty, kteří se rozhodli udělat něco se svým tělem přinášíme s našimi odborníky aplikaci, díky níž už nebudete o své postavě jen snít, ale konečně zhubnete. V úvodních stranách si přečtete jaký je důležitý pitný režim a tipy, co si vzít na dovolenou. Přinášíme opět i vaše oblíbené fitness recepty. Tentokrát jsme je připravili i v kuchyni Telerána spolu s výživovou poradkyní Tinou Zlatoš Turnerovou.
Užijte si krásné léto plně nezapomenutelných zážitků.