Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Kreatin Pure

Produkt je vhodný pro vegany Produkt je vhodný od 15 let Neobsahuje žádnou látku ze seznamu zakázaných látek Světového antidopingového kodexu Produkt je vhodný při low carb stravování

Kreatin Pure je výživový doplněk pro sportovce na zvýšení výkonnosti, výbušnosti a rychlosti.

Kreatin Pure
Balení:
Cena:
685 Kč

Základní popis produktu

Kreatin je aminokyselina přirozeně se vyskytující v těle, která se využívá pro energetické zásobování svalů, mozku, srdce, ale i samotných buněk. Podporuje růst svalové hmoty, zlepšuje sílu, dynamiku a fyzickou výkonnost. Zároveň kreatin působí také jako antioxidant, který chrání buňky před poškozením volnými radikály. Přirozeně se vyskytuje hlavně ve svalovině, a to zejména červeném mase a v rybách, proto je u veganů a vegetariánů velmi žádaný. Lidský organismus má schopnost syntetizovat kreatin pouze v případě dostatečného množství aminokyselin argininu, methioninu a glycinu. 

Je ideální při výbušných sportech (kulturistika, vzpírání, crossfit ...) na celkovou sílu a rychlost. Dostatek kreatinu napomáhá udržovat optimální koncentraci ATP (adenosintrifosfát), ve formě kreatinfosfátu, který je využíván po vyčerpaní glykogenových zásob na svalovou práci. Zvyšuje fyzickou výkonnost při opakovaných velmi intenzivní cvičeních s krátkými intervaly odpočinku. Denní příjem kreatinu (3 g) může zvýšit účinek odporového tréninku a svalovou sílu u lidí starších 55 let. 

KREATÍN PURE obsahuje:

 • Kreatin je součástí kreatinfosfátu, který je nejrychlejším, nejpohotovější zdrojem pro resyntézu ATP, při krátkých a velmi intenzivních cvičeních. Jeho zásoby jsou ve svalu vyšší, než zásoby ATP.

Pro koho je produkt určen

 • Pro sportovce, kteří vykonávají velmi intenzivní cvičení
 • U výbušných typů sportů jako kulturistika, vzpírání, silový trojboj, sprint, crossfit
 • Pro lidi s namáhavou mentální prací
 • Pro studenty s potřebou okamžité koncentrace
 • Pro starší lidi pro zlepšení celkové vitality organismu a funkce mozku
 • Pro vegany a vegetariány
 • Pro mládež od 15 let

Doporučené dávkování

 • Zatěžovací fáze: 5 g kreatinu 4 - 5 krát denně v průběhu 1. týdne. Cílem této fáze je maximální nasycení svalů kreatinem.
 • Udržovací fáze: 5 g kreatinu 1 - 2 x denně v průběhu 4 - 6 týdnů.
 • Nejlepší užívat nalačno se sacharidovým nápojem (cukry jsou důležité pro přenos kreatinu do buňky), před tréninkem a před spaním.
 • Doporučujeme 2 týdenní přestávku mezi dalším užíváním.

Použití

1 odměrku prášku (5 g) rozmíchejte v 250 - 300 ml sladké vody nebo džusu. Pro lepší využití a vstřebatelnost doporučujeme kombinovat se sacharidovým nápojem (Gainer koktail, EnergoFit, HypoFit).

Nutriční hodnoty

Kreatin - monohydrát.

UPOZORNĚNÍ

Není určen pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření obal pečlivě zavírejte.

Rozhodnutí ÚVZSR OHUBPZU / 4982/2007 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

Kreatin Pure

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  5 x
 • 4 hvězdičky
  7 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  1 x

Často kladené otázky

Dávkování do 5 g denně zaručí, že kreatin se v těle využije hlavně jako zdroj energie, při užívání ve vyšších dávkách začne zadržovat vodu v organismu, což je vhodné při objemovém tréninku, ale zase není vhodné pro sporty, kde by zvětšování objemu a váhy dělalo problémy při sportovním výkonu.

Podle posledních studií není nutné užívat kreatin se sacharidovým nápojem.

Kreatin je látka, která se tvoří v organismu a je tělu vlastní. Při vyšším dávkování mohou vzniknout maximálně trávicí problémy.

Kreatin v dávkách do 5 g denně můžete užívat dlouhodobě, ve vyšších dávkách třeba přejít na dávku 5 g nebo produkt na určitý čas vysadit.

Kreatin Pure nemá svou značku jako kreatin Creapure, důležitý rozdíl je iv krystalizaci každý typ kreatinu zda je to v Pure nebo Creapure má jinou strukturu, jeden je více práškový, druhý méně a tento rozdíl je důležitý pro zákazníka, protože některým může sednout i jeden i druhý druh, ale někdo může lépe snášet práškový, druhý více krystalický.