Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Kreatin Pure je výživový doplněk pro sportovce na zvýšení výkonnosti, výbušnosti a rychlosti.

Kreatin Pure
Balení:
Cena:
703 Kč

Základní popis produktu

Kreatin je aminokyselina přirozeně se vyskytující v těle, která se využívá pro energetické zásobování svalů, mozku, srdce, ale i samotných buněk. Podporuje růst svalové hmoty, zlepšuje sílu, dynamiku a fyzickou výkonnost. Zároveň kreatin působí také jako antioxidant, který chrání buňky před poškozením volnými radikály. Přirozeně se vyskytuje hlavně ve svalovině, a to zejména červeném mase a v rybách, proto je u veganů a vegetariánů velmi žádaný. Lidský organismus má schopnost syntetizovat kreatin pouze v případě dostatečného množství aminokyselin argininu, methioninu a glycinu. 

Je ideální při výbušných sportech (kulturistika, vzpírání, crossfit ...) na celkovou sílu a rychlost. Dostatek kreatinu napomáhá udržovat optimální koncentraci ATP (adenosintrifosfát), ve formě kreatinfosfátu, který je využíván po vyčerpaní glykogenových zásob na svalovou práci. Zvyšuje fyzickou výkonnost při opakovaných velmi intenzivní cvičeních s krátkými intervaly odpočinku. Denní příjem kreatinu (3 g) může zvýšit účinek odporového tréninku a svalovou sílu u lidí starších 55 let. 

KREATÍN PURE obsahuje:

 • Kreatin je součástí kreatinfosfátu, který je nejrychlejším, nejpohotovější zdrojem pro resyntézu ATP, při krátkých a velmi intenzivních cvičeních. Jeho zásoby jsou ve svalu vyšší, než zásoby ATP.

Pro koho je produkt určen

 • Pro sportovce, kteří vykonávají velmi intenzivní cvičení
 • U výbušných typů sportů jako kulturistika, vzpírání, silový trojboj, sprint, crossfit
 • Pro lidi s namáhavou mentální prací
 • Pro studenty s potřebou okamžité koncentrace
 • Pro starší lidi pro zlepšení celkové vitality organismu a funkce mozku
 • Pro vegany a vegetariány
 • Pro mládež od 15 let

Doporučené dávkování

 • Zatěžovací fáze: 5 g kreatinu 4 - 5 krát denně v průběhu 1. týdne. Cílem této fáze je maximální nasycení svalů kreatinem.
 • Udržovací fáze: 5 g kreatinu 1 - 2 x denně v průběhu 4 - 6 týdnů.
 • Nejlepší užívat nalačno se sacharidovým nápojem (cukry jsou důležité pro přenos kreatinu do buňky), před tréninkem a před spaním.
 • Doporučujeme 2 týdenní přestávku mezi dalším užíváním.

Použití

1 odměrku prášku (5 g) rozmíchejte v 250 - 300 ml sladké vody nebo džusu. Pro lepší využití a vstřebatelnost doporučujeme kombinovat se sacharidovým nápojem (Gainer koktail, EnergoFit, HypoFit).

Nutriční hodnoty

Kreatin - monohydrát.

UPOZORNĚNÍ

Není určen pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření obal pečlivě zavírejte.

Rozhodnutí ÚVZSR OHUBPZU / 4982/2007 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

Kreatin Pure

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  6 x
 • 4 hvězdičky
  7 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  1 x

Často kladené otázky

Dávkování do 5 g denně zaručí, že kreatin se v těle využije hlavně jako zdroj energie, při užívání ve vyšších dávkách začne zadržovat vodu v organismu, což je vhodné při objemovém tréninku, ale zase není vhodné pro sporty, kde by zvětšování objemu a váhy dělalo problémy při sportovním výkonu.

Podle posledních studií není nutné užívat kreatin se sacharidovým nápojem.

Kreatin je látka, která se tvoří v organismu a je tělu vlastní. Při vyšším dávkování mohou vzniknout maximálně trávicí problémy.

Kreatin v dávkách do 5 g denně můžete užívat dlouhodobě, ve vyšších dávkách třeba přejít na dávku 5 g nebo produkt na určitý čas vysadit.

Kreatin Pure nemá svou značku jako kreatin Creapure, důležitý rozdíl je iv krystalizaci každý typ kreatinu zda je to v Pure nebo Creapure má jinou strukturu, jeden je více práškový, druhý méně a tento rozdíl je důležitý pro zákazníka, protože některým může sednout i jeden i druhý druh, ale někdo může lépe snášet práškový, druhý více krystalický.