NOVINKA: oblíbený bezlaktózový protein nyní v novém cenově výhodnějším balení

Michal Akuratný - Díky K4 Power BCAA 4: 1: 1 se posouvám dál
Michal Akuratný - Díky K4 Power BCAA 4: 1: 1 se posouvám dál

Michal Akuratný - Díky K4 Power BCAA 4: 1: 1 se posouvám dál

Michal Akuratný - Díky K4 Power BCAA 4: 1: 1 se posouvám dál

Když jsem se začal aktivněji věnovat sportu a měl jsem zimní přípravu trénoval jsem 5-6 krát týdně objemově i dynamicky. Po jistém čase jsem začal cítit jak se mé tělo již nedokáže samo regenerovat. To mě vedlo k užití BCAA. Začal jsem jíst tabletové BCAA od GYM beam. Tabletky byly strašně velké, těžko se polykaly a dávkování 4 tablety před a po tréninku a v den odpočinku 4 ráno a 4 večer "prostě hrůza." Proto jsem sáhl po práškové formě od gym beam limetka. Musím uznat "zlaté pilulky" chuť limetku ani nepřipomínala
- čistá umělá hmota. Po deseti minutovém šejkování jsem nakonec vypil hrudky prášku s nepříjemnou chutí a umělou vůní, po kterých mě šrabalo v hrdle. Zanevřel jsem na BCAA a raději jsem snížil dávky tréninku, aby se mé tělo dokázalo regenerovat samé.

V zimě jsem se stal členem Pro-body triathlon teamu, kde jsem začal opět naplno trénovat, zvýšil jsem intenzitu tréninku a dokonce navýšil oproti předchozímu období. Opět se u mě začala objevovat únava svalstva, bolest a svalová únava. Proto jsem se rozhodl opět začít s užíváním BCAA. V Pro-body mi kolegou bylo doporučeno, abych zkusil BCAA K4 Power BCAA 4: 1: 1 příchuť kiwi. Neváhal jsem. Ihned po otevření mě překvapila příjemná jemná vůně kiwi a malá, ale praktická odměrka zelené barvy. Měl jsem po tréninku, a proto jsem si hned udělal nápoj. Přečetl jsem si dávkování, které jedna dávka před tréninkem druhá dávka po. Dávka jsou dvě odměrky. "Jednoduché".

Po nadávkování a zalití cca 300ml vody jsem asi 3-5 krát potřásl šejkr a nápoj byl připraven. Nevěřil jsem vlastním očím. Po otevření šejkru mě  přirozená vůně kiwi a už jsem se nemohl dočkat až se napiju. "Mňam" nápoj chutná skvěle, řekl jsem si. Jemná, nevtíravá chuť, ani náznak prášku a nic umělé. S radostí jsem si řekl toto je něco pro mě.


Pravidelným užíváním podle doporučení výrobce tedy jedna dávka před tréninkem a jedna dávka po tréninku K4 Power BCAA 4: 1: 1 se mé tělo začalo dostatečně regenerovat, trénink jsem mohl i díky tomu ještě zintenzivnit a samozřejmě posunout hranice ještě výš. Dnes užívám K4 Power BCAA 4: 1: 1 již pátý měsíc a chuť a ani vůně mi vůbec nepřekážejí Neškrábe mě v krku a nemívám po nich žízeň. Užívám je denně občas i v rámci denního pitného režimu jen tak kvůli chuti.

S K4 Power BCAA jsem velmi spokojen vyhovuje mi vše jako dávkování, chuť, balení ...
Je to špičkový produkt od špičkové firmy.

Komu bych tento produkt doporučil? Každému koho tréningy jsou na vysoké intenzitě tedy profesionálním i amatérským sportovcům. Sportovcům, který hledají něco co budou vědět užívat každý den a co jim i opravdu pomůže.  Výrobek je navíc veganský a náš slovenský.  

Děkuji, díky Vašim produktům se posouvám dál.

Michal Akuratný Pro-body triathlon team, 12.7.2017