Kloubové tyčinky grátis k limitované edici Gelo-3 complex

O společnosti Kompava

O společnosti Kompava

Ing. Želmíra Komorechová

majiteľka spoločnosti Kompava

Před skoro dvěma desetiletími to byl jen sen, který se později stal skutečností. V roce 2002 bylo snem majitelky Želmíry Komorechovej, dnes již známé společnosti Kompava, vybudovat si úspěšnou, vlastní výrobu a distribuci výživových doplňků.

Jak to celé s námi začalo?

Samotný vývoj a výroba výživových doplňků - a tím i počátky Kompavy, jak ji znáte dnes - se začaly psát v roce 2002. Hnacím motorem se stal tehdy Tomáš Jurkovič, synovec paní Komorechovej, který úspěšně začínal s Triatlonem. Po tom, jak mu dala vyzkoušet první výživové doplňky, se jeho výkony výrazně zlepšily a tělo se rychleji regenerovalo. To jí dodalo odvahu a odhodlání vyvíjet a vyrábět nové a hlavně přírodní výživové doplňky přímo na Slovensku.

V našem portfoliu aktuálně můžete najít přes 75 druhů výrobků. Rozdělené jsou do tří rád, a to sportovní, pharma a anti age. Nejdříve jsme začali vyrábět sportovní doplňky, později jsme zjistili, že i sportovci potřebují doplňky na podporu zdraví. Když máte jednou problém se žaludkem, nikdy nepodáte dokonalý sportovní výkon. Proto jsme se začali zabývat i výrobky, které pomáhají řešit zdravotní problémy nejen u sportovců, ale i u běžné populace.

Najdete u nás různé doplňky od pitného režimu, přes spalovače, proteiny či energizéry až po produkty na podporu zdraví, lepší trávení, ochranu kloubního aparátu i srdečně cévního systému. Velmi oblíbené jsou anti age produkty, které si získávají srdce mnoha zákazníků.

Čím je Kompava výjimečná?

Největším potěšením u zákazníků je to, že jde o slovenskú výrobu výživových doplňků přímo v Novém Městě nad Váhom. Některé produkty jsou přímo nadčasové, jiné nemají svým složením konkurenci a vyhrávají různá ocenění.

Každý jeden produkt je vyvíjen tak, aby měl maximální funkčnost a obsahoval ty nejkvalitnější suroviny. Chceme vám - našim zákazníkům, zaručit hlavně bezpečnost a účinnost produktů. Používáme suroviny nejvyšší kvality a maximální schválené množství, aby účinnost byla co nejlepší. Nenajdete u nás žádná umělá barviva ani aromata a žádné konzervační látky. Jsme zastánci toho, že výživový doplněk by měl tělu pomáhat a ne ho znečišťovat různými umělými přídavnými látkami.

Používáme suroviny od těch nejvybranějších dodavatelů z celého světa. Produkty jsou vyráběny z čistých potravinářských a farmaceutických surovin, které jsou povoleny v rámci Evropské unie. Jak často připomínáme: Slovensko má velmi přísné požadavky na výrobu. Má to však i své výhody. Můžete si být jistý, že nic nepřebaľujeme a vše, co je na obalu, je i uvnitř a hlavně vám to nepoškodí zdraví.

Kdo tvoří náš tým?

Náš tým tvoří téměř třicet vyškolených pracovníků. Cítíme odpovědnost za vše, co děláme. Snažíme se překonávat očekávání vás - našich zákazníků, každý výrobek vyvíjíme a připravujeme s důrazem na maximální efektivitu a funkčnost při dodržení všech podmínek kvality, bezpečnosti a čistoty produktú.

"Staráme se o Vaše zdraví" je motto, kterým se řídíme při výrobě každého produktu. Našim cílem je, abyste naše produkty ocenili a důvěřovali jim tak, jako my do nich vkládáme všechny naše znalosti a srdce.