Získejte nyní balení Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balení. Více na...

Polmaratón s osobním úspěchem nejen díky tréninku
Polmaratón s osobním úspěchem nejen díky tréninku

Polmaratón s osobním úspěchem nejen díky tréninku

Polmaratón s osobním úspěchem nejen díky tréninku

V nedeľu 3.4.2016 sa v Bratislave konal 11. ročník ČSOB Bratislava Marathon. Keďže to považujem za skvelý rozbeh a naštartovanie sa do mojej nastávajúcej triatlonovej sezóny, rozhodla som sa ho zúčastniť a zabehnúť si polmaratón.

V neděli 3.4.2016 se v Bratislavě konal 11. ročník ČSOB Bratislava Marathon. Protože to považuji za skvělý rozběh a nastartování se do mé nastávající triatlonové sezony, rozhodla jsem se ho zúčastnit a zaběhnout si polmaratón.

Jelikož jsem nechtěla omezit mé tréninky, 2 týdny před startem jsem absolvovala alespoň 2 rychleji běžecké tréninky, aby si nohy zvykli na rychlost, protože v březnu jsem se ještě zaměřovala na objemové tréninky. Týden před startem jsem kladla důraz hlavně na dostatečnou svalovou regeneraci, a proto jsem si každý večer před spaním mísila L-glutamin s K4 Power BCAA. Pro mě je tato kombinace základ správné regenerace a považuji ji za stejně důležitou jako správný trénink. V neděli před samotným závodem jsem se cítila skvěle a těšila jsem se na průběh a atmosféru. Po klasických snídani (ovesné vločky s Protein Fit 80) jsem si asi hodinku před startem dala jednu dávku SPORT PREMIUM ENERGY, který byl můj jediný zdroj energie před a během celého závodu, protože jsem nepociťovala energetický deficit ani nutnost doplnit energii a své tempo jsem dokázala udržet bez výkyvů. Považuji to za naprosto průlomový produkt určený pro všechny vytrvalostní sporty a pro lidi, kteří preferují stabilní zdroj energie před neustálým doplňováním energie prostřednictvím gelů a tyčinek. Do cíle jsem doběhla s osobním rekordem na 10. místě s časem 1:29:19.

Veronika Otrubová

Mistryně Slovenska v duatlone