Test spalovače ThermoFit na portálu Žena.sk
Test spalovače ThermoFit na portálu Žena.sk

Test spalovače ThermoFit na portálu Žena.sk

Test spalovače ThermoFit na portálu Žena.sk

Potiť sa vo fitnes centre je populárne zhruba mesiac od Silvestra. Potom sa naše predsavzatia o chudnutí vracajú do starých koľají. Ako stratiť kilá navyše a nevystavovať svoje telo nadmernej fyzickej záťaži, ktorá nás veľmi vysiluje a po čase prestane baviť

Obsah

Podívali jsme se po slovenských výrobcích těchto produktů. Společnost Kompava nám nabídla k testování svou jedničku mezi spalovači, přírodní produkt ThermoFit, kterou otestovala redaktorka Sylvia.

THERMOFIT (450 mg)

Jsem typ, který rád sportuje, ale rád také papá. Takže ve výsledku jen pálím to, co jsem přes den snědla. Tuky neodcházejí, ale ani nepřibývají. V takovém případě je pomoc zvenčí nutná. Zbavit se tuku v hlubokých vrstvách je nejhorší. Nevěřím různým americkým, syntetickým umělinám, které z vás umí vytáhnout tuk, ale ten za měsíc nečinnosti přiberete zpět. I proto, že začnete být na výrobku závislá a po čase přestane účinkovat. Ne, umělé věci nejezte!

První dojmy
ThermoFit pracuje tak, že podporuje proces tvorby tepla v těle, zvyšuje metabolismus a mně dokonce i zmírňoval chuť k jídlu. Ne, nebylo mi špatně, ale necítila jsem potřebu neustále se dotýkat sladkých potravin. Jsem spokojená s tím, že jde o pilulky. Doposud jsem používala tekuté spalovače, které prodávají pouze v mega lahvích a nemůžete si je nosit a užívat mimo domov. Na fotce vidíte srovnání, kolik místa vám tato věc doma zabere.

Dávkování
Kapsle je třeba užívat podle pokynů. Jedná se o silný, byť přírodní preparát. Kombinace všech nejúčinnějších látek, jaké příroda nabízí, od zeleného čaje, přes hořký pomeranč, přírodní kofein, kůru bílé vrby, l-karnitin a různé další antioxianty jsou super mix, s čímž se dá pracovat na denní bázi a neublížíte si.

Jen se budete potit. Užívat je třeba nejprve dvě pilulky denně, později čtyři. 60 tobolkové balení vám takto vyjde zhruba na půl měsíce, budete-li výrobek užívat poctivě. Nemusíte každý den chodit cvičit, užívá se i mimo aktivní den.

Účinek
To pocení si nepředstavujte, že vypadáte ve škole nebo v práci nějak zmoklé. V těle se pouze zvyšují tepelné procesy, které nemusejí vysloveně proniknout až na pokožku. Tělo pálí tuky i když spíte a nemáte ráno pod sebou přece kaluž. Když jste však ve fitku a děláte kardio, bude z vás pořádně lít. Tam se termo proces projeví na zvýšeném pocení.

Říká se, že kardio člověka velmi vyčerpává a nemělo by se dělat každý den. Tady to neplatí. S těmito kapslemi budete mít větší vytrvalost a vyšší výkon, takže z vás budou ve fitku dost mimo. Když se zeptají co užíváte, klidně můžete přiznat, že ThermoFit, protože se nejedná o žádný doping, je to čistý produkt. Všichni sypači vám budou závidět, protože jim už nic nefunguje.

Zhubnete?
Otestovala jsem dvě balení, což je měsíc tepelné terapie. Vedle toho jsem se stravovala, jako dřív. Ve výživě jsem nic neměnila, cvičila jsem stejně. Na váze byl sice malý rozdíl, ale když jsem se přeměřila, tělo bylo štíhlejší v pase. Viscerální tuk z břicha totiž jde dolů jako první. To znamená, že jsem naštěstí vůbec neztratila svaly, které jsou těžší než tuk, ale jsem se zbavila čistého nepěkného sádýlku na břiše.

Všimla jsem si...
Není to nic převratného, ale potěšil mě potisk značky Kompava na samotných kapslích. Pokud užíváte více přípravků, když cvičíte, různé BCAA nebo amináče, či jiné doplňky výživy v kapslích, většinou se na první pohled neliší. Také jsou zhruba stejně velké a bílé. Stává se, že když si je dávkujete před a po tréninku, tak se vám smíchají a pak nemáte přehled, co jíte. A jelikož je dávkování citlivé, nevěděla jsem, co se v kapsli nachází, a tak jsem to kvůli zdraví raději vyhodila. Kapsle s logem vám pomohou se zorientovat. Drobnost, ale super efektní.

HODNOCENÍ: Rychlý a efektivní účinek

http://zena.atlas.sk/test-spalovac-ktory-za-měsíc-odstrani-tucnotu/domacnost/nakupujeme/862251.html