V zrkadle som videla výsledky
V zrkadle som videla výsledky

V zrkadle som videla výsledky

V zrkadle som videla výsledky

Na úvod chci velmi ocenit profesionalitu lidí v této společnosti. Podávají opravdu kvalitní informace. Produkty užívám od začátku roku 2009 a určitě s nimi nechci přestat.

Obsah

Nejvíce jsem uviděla výsledek u těchto produktů:

THERMOFIT

Je to jeden úžasný doplněk hlavně při odbourání podkožního tuku. Doposud jsem při jakémkoli hubnutí sice měla úbytek na váze, ale často to bylo ze svalů. Viděla jsem to už jen při pohledu do zrcadla a potvrdila mi to váha, která je sice vynikající, dokáže zaznamenat vodu, svaly a tuk v těle, ale při vážení jsem ji doslova „nenáviděla“. Když jsem začala užívat Thermofit, už první týden jsem viděla, že mám více energie, ani po tréninku jsem nebyla unavená. A asi po 2 týdnech jsem viděla v zrcadle první výsledky - menší boky. Co se týče stravy, byla jako jindy. Po měsíci si toho už všimlo i okolí, rychleji se mi zpevnily svaly na nohou a už konečně nemám tak studené ruce jako kdysi. ·Užívám ho ráno po jídle a krátce před cvičením spolu s FIT C vitamínem s postupným uvolňováním – ten úžasně detoxikuje a tím že se postupně uvolňuje, člověk si z něj dokáže vzít hodně. Také dost posílil nehty, po odstranění umělých nehtů, moje nehty vypadaly hrozně… asi po 2 týdnech rýhy zmizely, přestaly se ohýbat do obou stran a lámat se.

PROTEINFIT 80

Po cvičení používám 2 odměrky tohoto proteinu, které rozmíchám ve vodě. Nejen že dodává potřebnou dávku vitamínů a proteinů pro mé tělo, navíc i užasně zasytí. Určitě bych ho doporučila těm, kteří chtějí tvarovat postavu.

ACIDOFIT

Tento produkt jsem si nejprve koupila jen na zkoušku po dobrých doporučeních. Ale velmi rychle jsem si ho oblíbila. Sem tam ráno si zvyknu měřit ph moči, bohužel často bylo mimo optimální normu. Acidofit mě nejen úžasnou chuť, ale jakoby zázrakem normalizuje PH. Acidofit užívám spolu s PROBIODEM. Dohromady tvoří 100% ochranu pro střeva a žaludek.

OMEGA 3

Zvlášť pozornost bych chtěla zaměřit na tento produkt, určitě každý jeden z nás ví že omega 3 je pro náš organismus velmi potřebný. Proto jsem to začala i já užívat, přičemž minimálně 3× týdně konzumuji ryby. No nejprve jsem si myslela, že to působí hlavně na srdce, cévy, hladinu tuku v organismu, tedy hlavně jako prevence na nemoci. Proto tedy neumím nyní přesně definovat přímý viditelný přínos pro můj organismus, to uvidím až později, ale teď můžu s určitostí říci že moje problémy s menstruačními bolestmi se úplně ztratily.

LECITIN

Dopomohl mi zejména ke kvalitě vlasů, také cítím mírnější výkyv nálad.

Touto cestou chci velmi pěkně poděkovat společnosti KOMPAVA za tak úžasné produkty.

Jana Saraková