Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

VK Nové Mesto nad Váhom
VK Nové Mesto nad Váhom

VK Nové Mesto nad Váhom

VK Nové Mesto nad Váhom

Volejbalový klub Nové Mesto nad Váhom je jedním z nejstarších volejbalových klubů na Slovensku. Vznikl v roce 1945 a má za sebou řadu významných úspěchů.

Výrobky značky Kompava používáme již několik let. Na jedné straně je nám sympatické, že podporujeme výhradně slovenského výrobce. Na straně druhé oceňujeme i cenné rady, které nám ohledně doplňků Kompava s.r.o. poskytují. Průběžně se snažíme o doškolení našich hráčů i jejich rodičů zaměstnanci firmy Kompava s.r.o. v oblasti výživy a použití vhodných výživových doplňků.

Kompava s.r.o. je pro náš Volejbalový klub Nové Mesto nad Váhom nejvhodnějším partnerem pro spolupráci v oblasti doplňků výživy a profesionálního poradenství.

Uvědomujeme si, že primární zdroje energie musí každý z nás přijmout správnou stravou. V dnešní době je však kvalita potravin oproti minulosti nižší. Proto jsme názoru, že hlavně vrcholoví sportovci, tak hráči / -čky v našem klubu musí dodatečně svou stravu zpestřit. Naším cílem je zajistit našim hráčům, hráčkám, trenérem dostatek informací v oblasti stravování a výživových doplňků. Výkon sportovce není závislý jen od fyzické a technické připravenosti. Jeho součástí je samozřejmě strava, používání doplňků výživy, přirozený odpočinek - spánek a regenerace. Všechny tyto složky jsou předpokladem nejlepších výkonů jednotlivce a mají podstatný vliv na aktivní činnost sportovce a délku jeho kariéry.

Doporučené produkty:

Gelo-3 complex -  jeho použití doporučujeme našim hráčům / -čkam v období dospívání alespoň dva krát v ročním cyklu. Užívání produktu určeného pro zdraví kloubů nemusí být spojeno s již existujícími problémy kolena, ramena a podobně. Doporučujeme ho hlavně z preventivního hlediska, abychom předcházeli případným zraněním.

HypoFitEnergoFit - využíváme především v období letní či zimní kondiční přípravy kdy je v našem klubu samozřejmostí obohacovat pitný režim iontovými nápoji. Tyto produkty zajišťují hráčům dostatečný přísun vitamínů, minerálů a rehydratují organismus. Používáme je pravidelně během mistrovských zápasů a jsou naší součástí při všech turnajích. Turnaje jsou právě z fyzického hlediska pro hráčů nejnáročnější. Stalo se nám, že hráči během 3 dnů odehráli více než 25 setů.

Na takových akcích, kterými jsou i finálové turnaje mládeže - Mistrovství Slovenska, využíváme i další doplňky výživy. Jejich úkolem je zajistit rychlejší regeneraci a dodání energie na další výkon. Podle věkové kategorie používáme na regeneraci AMINO 2500 (žákovská kategorie), BCAA forte (kadetská, juniorská kategorie) nebo CREATIN monohydrát (juniorská a seniorská kategorie). Mezi zápasy se stává, že máme po obědě delší přestávku. Tehdy kromě banánu, hroznového cukru častokrát sáhneme po energetické tyčince 3ENERGY BAR. Všechny tyto doplňky výživy mají chuť ve více alternativách. Každý najde, co mu vyhovuje. Dávkování pro různé věkové kategorie vždy konzultujeme výhradně s Kompavou.

Tímto chceme poděkovat společnosti Kompava za spolupráci a cenné rady.

Děkujeme, že i Vy stojíte za našimi úspěchy.

Výsledky dosažené i společně s Kompavou:
Sezóna 2016/2017 - soutěže (průběžné umístění)
1.místo kadeti oblast západ
2.místo 1.liga ženy oblast západ
3.místo junioři oblast západ
4.místo 1.liga muži oblast západ
 
Turnaje 2016/2017
2.místo junioři mezinárodní turnaj INTER CUP 2016 Ostrava (CZ)
1.místo ženy turnaj Trnava
2.místo ženy mezinárodní turnaj o Pohár Bílých Karpat (Bojkovice CZ)
2.místo kadeti mezinárodní turnaj Kojetín (CZ)
 
Sezóna 2015/2016 - soutěže
2.místo junioři VICEMISTŘI SLOVENSKA (M-SR Svidník)
3.místo kadeti (M-SR Košice)
 
Turnaje 2015/2016
1.místo junioři mezinárodní turnaj EMERSON CUP 2016
1.místo junioři mezinárodní turnaj FRÝDEK-MÍSTEK (CZ)
 
Sezóna 2014/2015 - soutěže
1.místo junioři MISTŘI SLOVENSKA 2015 (M-SR Trenčín)
2.místo starší žáci VICEMISTŘI SLOVENSKA (M-SR Stará Ľubovňa)
3.místo kadeti (M-SR Svidník)
 
Turnaje 2014/2015
3.místo junioři mezinárodní turnaj EMERSON CUP 2015
1.místo starší žáci Pribinův Pohár 2014 Nitra
 
Sezóna 2013/2014 - soutěže
3.místo starší žáci (M-SR Stará Ľubovňa)
3.místo kadeti (M-SR Komárno)
 
Turnaje 2013/2014
3.místo kadeti mezinárodní turnaj BB CUP 2013 Bielsko-Biala (PL)

http://www.vknovemesto.sk/