Výkon na 100% = Kombinácia ARGINO + L-Karnitín + Thermo Fit
Výkon na 100% = Kombinácia ARGINO + L-Karnitín + Thermo Fit

Výkon na 100% = Kombinácia ARGINO + L-Karnitín + Thermo Fit

Výkon na 100% = Kombinácia ARGINO + L-Karnitín + Thermo Fit

Jako všichni sportovci i já jsem používal různé povzbuzující přípravky před tréninkem nebo před závodem na to abych byl na výkon správně nabuzen a především abych byl schopen podat maximální výkon po celou dobu trvání ať už tréninku nebo závodu případně abych odstranil pocit únavy.

Začátkem roku jsem tedy zařadil do přípravy před tréninky i ARGINO drink. Ten mi pomohl dosáhnout většího výkonu, přičemž odbourával i pocit únavy - především při intervalovém zatěžování. Začal jsem ho tedy používat i při závodech a výsledek nenechal na sebe dlouho čekat. Obzvlášť při závodech u systému head2head kdy se soupeři vyřazují v jednotlivých kolech a vítěz postupuje dále jsem byl schopen vydržet mnohem více a déle podávat maximální výkon. Stále jsem ale používal různé povzbuzující nápoje abych dostal do těla hodně kofeinu a abych byl schopen rychle reagovat na závodech a být stále pod párou. Jelikož tyto nápoje nejsou ideální cesta jak dosáhnout takového efektu začal jsem něco podobného hledat i na stránkách KOMPAVY.

Po malém hledání jsem si všiml článku od Petra Hertla kde kombinuje ARGINO drink + Thermo fit + BCAA za účelem nabuzení a podání maximálního výkonu. Já jsem se po malém výzkumu na stránkách KOMPAVY rozhodl vyzkoušet něco podobného s ještě silnějším efektem a tak jsem zkusil před tréninkem kombinaci ARGINO + L-Karnitin + Thermo Fit. Tuto kombinaci užívám asi 1 hodinu před každým tréninkem přičemž si dávám pozor aby to nebylo později než po 16.00 protože pak se mohou vyskytnout večer problémy při usínání. A k mému překvapení tělo najednou začalo pracovat na mnohem vyšších obrátkách než před tím – jak psal Peter Hertl „tělo se vám promění v raketu“. Na tréninku jsem schopen podat mnohem vyšší výkon ale co je pro mě podstatnější vydržím být déle soustředěný a nabuzený. Jelikož v mém sportu (extrémní sjezd na kajaku) je mnohdy důležitější vydržet se soustředit na linii dolů přes peřeje, na jednotlivé záběry a nic nezkazit jako použití maximální síly myslím že tato kombinace je zaručena cesta k úspěchu. Jako příjemný vedlejší efekt je samozřejmě i to, že momentálně už nepiji žádné energetické nápoje, přičemž předtím jsem jich pil denně – i několik. Při mé přípravě a obzvlášť na závodech mám tedy nového favorita co se týče výživy. A jak mi to pomohlo budu postupně referovat protože sám jsem nejvíce zvědavý na ostrý test na závodech.

Tomáš Andrássy

Extrémní sjezd na kajaku