"převlékáme" produkty  nový dizajn nové etikety

Zdroje energie

Zdroje energie

Došla vám při tréninku energie? Potřebujete okamžitou stimulaci? Nenechte se vyřadit ze hry! Mějte vždy po ruce něco malého, co vás povzbudí a vy pocítíte příliv energie. Pokud situace vyžaduje maximální nasazení a vám už nestačí síly, máme pro vás řešení v podobě energetického gelu. Obsahuje komplex povzbuzujících látek jako glukózu, aminokyseliny a minerály, pomáhá dodat potřebnou energii včas a udržet tak váš výkon na prvotřídní úrovni. Vytvořen pro každodenní trénink i náročný závod a v praktickém balení, abyste ho mohli všude vzít s sebou. Vyhnete se díky němu pocitu vyčerpání a bez obav dojedete do cíle.

Okamžitý náboj vám dodají také energetické tablety. Komplexní formule zahrnuje všechno, co vaše tělo potřebuje v průběhu sportovního výkonu i před ním. Dopřejte mu prvotřídní péčí a budete mít energie za tři!

Silový trénink se také neobejde bez moderních prostředků s obsahem kreatinu. Tato pro tělo přirozená látka dokáže účinně nakopnout i při velmi intenzivním cvičení (kulturistika, vzpírání) a zároveň stimuluje nárůst svalové hmoty.

Výborný způsob, jak včas chytit druhý dech a pochutnat si, představují oblíbené energetické tyčinky. Jestli raději přijímáte energii v pevném skupenství, pak jsou pro vás tyto malé cereální snacky jako stvořené. Nezatěžují žaludek, jejich specialitou je vynikající chuť a komplexní dávka prospěšných látek, vitamínů a minerálů. Přijdete si na své a zároveň vygradujete svůj výkon na maximum.