Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balíček na detox jater

Kombinace ověřených a funkčních produktů pro očistu a podporu zdravého fungování jater. Játra patří mezi nejdůležitější orgány v těle, protože pomáhá odstraňovat škodlivé látky a toxiny z těla.

Balíček na detox jater
Balení:
Cena:
1 449 Kč 1 237 Kč

Základní popis produktu

Jednou z hlavních funkcí jater je detoxikace, což znamená, že játra pomáhají odstraňovat škodlivé látky a toxiny z těla. Tato detoxikační funkce zahrnuje metabolizaci léků, alkoholu, a také rozklad různých chemických látek.

Existuje mnoho faktorů a návyků, které mohou negativně ovlivnit zdraví jater:

 • Nadměrná konzumace alkoholu – pití alkoholu v nadměrných množstvích může způsobit alkoholickou hepatitidu a cirhózu jater.
 • Nezdravá strava – konzumace velkého množství tuků, soli a rafinovaných cukrů může zvýšit riziko jaterních problémů.
 • Nadváha a obezita – obezita může vést k nahromadění tuku v játrech a zvýšit tak riziko rozvoje jaterních onemocnění.
 • Nadměrná konzumace kofeinu a energetických nápojů – příliš mnoho kofeinu a energetických nápojů negativně ovlivňuje fungování jater.
 • Infekční choroby – různé viry, jako například virus hepatitidy (hepatitida B a C), mohou játrem způsobit závažné problémy.

Játra jsou velmi důležitým orgánem, který bývá v některých obdobích života často přetěžován, avšak jeho očistě lidé nevěnují dostatečnou pozornost, což může mít za následek více zdravotních komplikací. S kombinací produktů v tomto balíčku podpoříte detox jater a tak zlepšit její funkci. Zlepšení funkce jater se následně projevuje i na ostatních orgánech, na které má játra nemalý vliv.

Glutathione

Zabraňuje poškození buněk, řadíme jej mezi nejsilnější antioxidanty. Z organismu odstraňuje toxiny a těžké kovy, čistí játra, plíce, ledviny i ostatní důležité orgány. Přispívá ke správnému fungování imunitního systému a je důležitý pro správnou funkci jater.

Detoxikační funkce glutationu souvisí především s játry, která je hlavním detoxikačním orgánem v lidském těle. Glutation zachytí škodliviny (volné radikály, těžké kovy) v organismu a přemění je na neškodné látky, které můžeme bezpečně vyloučit z těla pomocí ledvin nebo jater. Pomáhá játrům správně fungovat, posiluje ji a dodává jí energii. Důkazem je i fakt, že játra si sama vytváří glutation pro své potřeby.

Více informací o produktu: Glutathione

Vitamin U

Vitamin U je důležitý pro tvz. metylaci v organismu. Metylace je životně důležitý proces ovlivňující většinu tělesných funkcí, který probíhá několik miliardkrát za sekundu. Metylace pomáhá produkovat látky potřebné k detoxikaci, kontrolovat záněty či náladu. Sníženou schopnost metylace mají například lidé s histaminovou intolerancí. Nedostatečná metylace zvyšuje riziko vzniku některých onemocnění jako poškození jater rakovina tlustého střeva a plic, cukrovka, mrtvice a mnohé další.

Vitamin U má ochranné účinky na poškození jater prostřednictvím snížení oxidačního stresu. Vitamin U má také příznivé účinky na metabolismus tuků. Denní dávka 1 500 miligramů snižuje celkovou hladinu cholesterolu v krvi.

Více informací o produktu: Vitamin U

AcidoFit – malina

Minerální nápoj s obsahem rostlinných extraktů zajišťujících lepší detoxikaci organismu. Aloe vera působí jako antioxidant pro ochranu buněk před poškozením, zajišťuje čištění a detoxikaci. Zelený čaj působí jako silný antioxidant a přispívá ke správnému metabolismu tuků. Alfalfa (Lucerna setá) alkalizuje a detoxikuje organismus, zejména játra. Vojtěška je mimořádně bohatá na živiny dokáže doplnit zásoby vitamínů a minerálů na podporu jater, zejména vitamínu K, který se ukládá v játrech a tukových tkáních.

AcidoFit 15+1 tbl obsahuje:

 • Minerály vápník, hořčík, draslík a sodík – zajišťují správné fungování svalstva a podílejí se na svalové kontrakci.
 • Vitamíny B1, B2, B6, B12 – pečují o správnou funkci energetického metabolismu potravin.
 • Vitamin B6 – zajišťuje normální metabolismus bílkovin aglykogenu.
 • Vitamíny C, E, B2 a B3 – zajišťují ochranu buněk před oxidačním stresem.
 • Folát a vitamín B12 – podporují normální činnost nervové soustavy a imunitního systému.
 • Vitamin H (biotin) – přispívá k psychické činnosti a udržuje normální stav vlasů, sliznic apokožky.
 • Extrakt ze zeleného čaje – působí antioxidačně proti volným radikálům.
 • Extrakty z aloe vera a alfalfa – napomáhají detoxikaci těla, podporují přirozenou obranyschopnost organizmu.

Více informací o produktu: AcidoFit

Pro koho je balíček určen

Kombinace produktů v balíčku je vhodná pro osoby, které nadměrně zatěžují játra. Zátěž pro játra představuje konzumace nezdravých jídel, alkoholických nápojů, léků ale i kouření či znečištěné ovzduší. v průmyslových odvětvích.

Jak užívat produkty

Balíček produktů je vhodné užívat 1 – 2 do roka po dobu 2 – 3 měsíční kúry. Kúru doporučujeme absolvovat na jaře a následně na podzim.

 • Při užívání Glutathione je vhodné začít 1 kapslí ráno na lačno. Následně po pár dnech navyšte dávku na 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer, užívejte na lačný žaludek.
 • Dávkování při Vitamínu Uje 1 – 2 kapsle denně, užívejte vždy spolu s jídlem.
 • AcidoFit si jako pitný režim můžete připravit kdykoli během dne. Denně můžete užít maximálně 4 šumivé tablety. Pomalejší rozpustnost tablety je způsobena zásaditým složením produktu AcidoFit.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  4 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x