Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík na kvalitní rýsování

Vyrýsované tělo je snem ne jednoho muže či ženy. Kvalitní výživa a dostatek pohybu vám tohoto cíle pomohou dosáhnout. Spolehněte se přírodní a zejména funkční produkty, které vám pomohou na cestě za vysněným tělem.

Produkt je nedostupný

Základní popis produktu

V balíku naleznete tři produkty, které vám při formování vysněného těla efektivně pomohou. I když je každý produkt sám o sobě určen k něčemu jinému, spolu tvoří perfektní kombinaci pro pěkné a vyrýsované tělo. V balíčku naleznete termogenní spalovač tuků ThermoFit. Pomůže vám zbavit se podkožního tuku iz problémových partií. HMB zase ochrání vaši svalovou hmotu, kterou nebudete ztrácet ani při vysoce intenzivním tréninku. Nechybí kvalitní protein LactoFree 90, který je lehce stravitelný, má vysoký obsah bílkovin a nízkou kalorickou hodnotu.

LactoFfree 90 500g – malina

Bezlaktózový syrovátkový vytvořený speciálně pro osoby s laktózovou intolerancí, alergií na kasein, citlivým trávením a ty, kteří preferují low carb stravování. Bezlaktózový proteinový nápoj LactoFree 90 obsahuje až 90% bílkovin, jejichž zdrojem je 97% syrovátkový proteinový izolát. Jeho unikátní složení vám poskytne vysoký obsah bílkovin s minimálním množstvím tuku a sacharidů, s nízkou energetickou hodnotou (pouze 119 kcal v jedné dávce) je vhodný pro lidi, kteří dodržují nízkosacharidovou nebo redukční dietu, nebo jsou v období rýsování svalů.

LactoFree 90 obsahuje:

 • 97% syrovátkový proteinový izolát (WPI) – je považován za nejkvalitnější a nejčistší formu syrovátky. Obsahuje vysokou koncentraci aminokyselin BCAA (až 6,6 g v 1 dávce), které jsou důležité pro růst svalové hmoty a její udržení.
 • L-leucin 12,5% – esenciální aminokyselina ze skupiny BCAA, která má mimořádný, několikanásobně vyšší význam pro syntézu bílkovin než kterákoli jiná aminokyselina – je spouštěčem syntézy svalových bílkovin, tzn. růstu svalů.
 • L-glutamin 4,5 g – je zdrojem dusíku potřebného pro růst a obnovu svalů
 • Vitamin C – vychytává volné radikály vytvořené vlastním tělem po těžkém fyzickém zatížení atréningu.
 • Vitamíny skupiny B – podílejí se na více metabolických procesech v telě.

Více informací o produktu: LactoFree 90

ThermoFit

Vysoce účinný spalovač tuků v sobě spojuje 10 silných přírodních stimulantů na podporu metabolismu tuků. Jedná se o 100% přírodní spalovač bez syntetických látek, jehož efekt pocítíte okamžitě.

Thermofit obsahuje:

 • Citrus Aurantium (hořký pomeranč) – obsahuje látku synefrin, která je považována za 100% přírodní náhradu efedrinu bez vedlejších účinků. Synefrin působí na metabolismus tuků, čímž přispívá ke spalování tukových buněk efektivněji.
 • Kůra bílé vrby (Cortex salicis)podporuje spalování tukových buněk.
 • Extrakt ze zeleného čaje – podporuje metabolismus lipidů a povzbuzuje centrální nervový systém a činnost mozku, čímž dochází k odstranění projevů únavy.
 • Guggul sterony – (extrakt z indické rostliny rostliny Comniphora mukul) – je účinný při spalování tuků a podporuje správnou metabolickou činnost štěpení tuků. Kromě toho podporuje správnou hladinu cholesterolu v
 • L-karnitin – přenáší mastné kyseliny přímo do mitochondrií, které je následně přeměňují na energii. Přispívá k využití tuků jako přednostního paliva pro svaly. Snižuje tvorbu kyseliny mléčné.
 • Přírodní kofein – podporuje bdělost a přispívá k oddílení pocitu únavy
 • Chrom – Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k normální hladině glukózy v krvi. Jeho pravidelné užívání pozitivně ovlivňuje regulaci chutě na sladké.
 • L-tyrosin – aminokyselina, která je prekurzorem více neurotrasmiterů jako je např. dopamin nebo noradrenalin, což jsou hormony důležité pro mentální zdraví, jeho dostatečným množstvím v organismu klesá chuť k jídlu. Kromě toho podporuje správné fungování štítné žlázy a tvorbu hormonů štítné žlázy (tyroxinu a trijodtyroninu) což je zajišťováno chemickými reakce ve kterých je tyrosin nezbytný.
 • Naringin – nejznámější přírodní flavonoid přírodně se nacházející v grepfruitu což je příčinou jeho hořké chuti. Jeho účinky jsou hlavně atioxidační, což je vychytávání volných radikálů. Podporuje elasticitu a pevnost stěn cév.
 • Selen – má antioxidační aktivitu a chrání buňky před oxidačním stresem. Přispívá ke správnému fungování imunitního systému ak udržení zdravých nehtů a vlasů.

Více informací o produktu: ThermoFit

HMB

HMB s označením beta-hydroxy beta-methyl butyrát má sice příliš chemický název, ale přesto má přírodní původ. Jedná se o látku, která se přirozeně nachází v těle a vzniká rozpadem z aminokyseliny leucin, která je nejdůležitější aminokyselinou BCAA. Užívání HMB se doporučuje při náročných silových trénincích k zajištění účinné tvorby svalových bílkovin, při méně efektivních trénincích pro zvýšení účinku. Má výrazný antikatabolický účinek a chrání svalovou hmotu před destrukcí, podporuje odbourávání tuků a redukci tukové tkáně. Zabraňuje odbourávání aminokyselin ze svalů pro energetické využití, proto patří k efektivní ochraně svalové hmoty. Díky HMB si zabezpečíte maximální ochranu svalstva. Zároveň HMB pomáhá tělu přizpůsobit se zvýšené fyzické zátěži, podporuje udržování pozitivní dusíkové bilance a redukuje množství podkožního tuku.

Více informací o produktu: HMB

Pro koho je produkt určen

Balíček doporučujeme mužům i ženám, kteří se věnují fitness, nacházejí se v období rýsování svalstva a chtěli by tento proces zefektivnit.

Jak užívat produkty

Balíček produktů je vhodné užívat kdykoli k udržení fit linie ale i v období redukčních diet a hubnutí.

 • LactoFree 90 se doporučuje užívat co nejdříve po tréninku, ideálně do 45 minut ale i kdykoli během dne na doplnění kvalitních bílkovin. Doporučená denní dávka pro dospělého člověka jsou 2-3 dávky.
 • HMB užívejte spolu s jídlem a souvisle minimálně po dobu 2 měsíců. Maximální doporučená dávka je 4 g HMB (10 tobolek) denně.
 • ThermoFit je přírodní spalovač, který obsahuje stimulační látky, proto pokud chodíte spíše spát, tak jej nedoporučujeme užívat po 16.00 hodině. Užívejte 1 – 4 kapsle alespoň 30 – 45 minut před tréninkem. Při užívání nejprve začněte s jednou tobolkou, a následně na sobě odsledujte, zda je třeba dávkování zvýšit.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  0 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x